Avner بنیاد اجرایی میشل استوارت گفت: در این جلسه خواهد امیدوارم منظور بالا بردن آگاهی از این بیماری و افزایش بودجه تحقیق و پژوهش.

سرطان لوزالمعده است 11th, شایع ترین سرطان در استرالیا با حدود 3600 نفر تشخیص داده شده در سال 2019. آن را نیز 11th ترین بودجه سرطان برای تحقیقات ملی سلامت و تحقیقات پزشکی شورای.

این پنجمین کشنده ترین سرطان با یک برآورد 3050 مرگ و میر در سال 2019. در عرض 12 ماه از تشخيص 80 درصد از بیماران مرگ Avner بنیاد تحقیقات گفت.

آقای رنجر وجود دارد گفت: “هیچ بزرگ اعتراض” در مورد وضعیت پانکراس بودجه تحقیق و پژوهش به خاطر مردم زندگی نمی کنند و مدت ها پس از تشخیص.

“خونین چیز می آید و شما رفته است,” او گفت:.

پروفسور کریس Baggoley سابق استرالیا افسر ارشد پزشکی, یکی از خوش شانس چند بیمارانی که سرطان کشف شد قبل از گسترش آن در خارج از پانکراس به معنی او می تواند تحت درمان با جراحی و شش ماه از شیمی درمانی.

برای 90 درصد از بیمارانی که سرطان لوزالمعده او گفت: گزینه های درمان شدند باریک و “واقعا با توجه با مراقبت تسکینی در ذهن”.

“با سرطان های دیگر وجود دارد یک خط دوم درمان خط سوم درمان و خوب است … و برای بسیاری از سرطان های درخشان است که میزان زنده ماندن باید بهبود یافته و شما فقط می خواهید سرطان لوزالمعده به تقلید است که” او گفت:.

استاد Baggoley نیز حضور در چهار جلسه برای حمایت بیشتر بودجه تحقیق و پژوهش.

در حالی که تغییر نمی دهد آینده خود استاد Baggoley گفت: “شکی وجود ندارد که نیاز به بهبود بودجه از تمام منابع از جمله دولت فقط ضروری برای ایجاد یک تفاوت.”

در حال بارگذاری

در Avner بنیاد گزارش سرطان لوزالمعده را که اضافی $52 میلیون دلار در بودجه را به سمت پژوهش از جمله شناسایی چرا سرطان لوزالمعده است و مقاوم در برابر زمان درمان سرطان پیدا کردن راه هایی برای تشخیص سرطان قبل از آن و پیدا کردن درمان های جدید.

“ما برخی از بهترین سرطان پانکراس محققان و دانشمندان و پزشکان در جهان,” Ms استوارت گفت.

“آنچه ما باید انجام دهید این است مطمئن شوید کسانی که پیشرفت در این آزمایشگاه در حال انتقال به درمانگاه به طوری که آنها می تواند رسیدن به بیمارانی که به آنها نیاز دارید و بنابراین ما می توانیم ارزیابی کنیم که آیا آنها موثر است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو