نخست وزیر پاکستان درخواست برای بدهی های امدادی برای مبارزه با کروناویروس خرید اینترنتی

پاکستان ثبت کرده است 5,183 موارد این ویروس با 88 مرگ و میر. این کشور در حال حاضر-مبارزه اقتصادی شده است ضربه سخت در سراسر کشور پیشگیرانه مستندات آن آورده اند فعالیت های اقتصادی را متوقف کند و باعث بیکاری گسترده.

نخست وزیر عمران خان در یک پیام ویدئویی منتشر شده توسط وزارت امور خارجه گفت که او نگران بود مردم در جهان در حال توسعه خواهد از گرسنگی می میرند به عنوان یک نتیجه از مستندات.

“پاکستان با جمعیت 220 میلیون دلار تا کنون بهترین بسته محرک ما می توانیم است 8 میلیارد دلار” خان گفت: در این ویدئو و اضافه کرد که بسیار مدیون کشورهای فاقد مالی فضایی به صرف بهداشت و درمان و حمایت اجتماعی.

پاکستان است که بیش از 100 میلیارد دلار بدهی به وام دهندگان خارجی و صرف بزرگترین تکه از بودجه خود را در بدهی ها هفته گذشته آغاز شد 900 میلیون دلار پول نقد پرداخت برنامه به 12 میلیون خانواده های فقیر ارائه شده بیکار با توجه به مستندات.

خان گفت که او به دادگاه تجدید نظر به رهبران جهان سر از موسسات مالی و دبیر کل سازمان ملل متحد با هم برای اعلام بدهی ابتکار برای کشورهای در حال توسعه.

پاکستان دریافت خواهد کرد $1.4 میلیارد دلار از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) به عنوان بخشی از سازمان را سریع ابزار تامین مالی به کمک تامین مالی کشور در پاسخ به این ویروس است.

همچنین در حال حاضر در سال اول از سه سال 6 میلیارد دلار صندوق بین المللی پول برنامه به کمک آن اقتصاد بیمار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im