بی بی تنها 13 زمانی که پلیس او را دستگیر و به قتل شوهرش كه او به خاطر “به عنوان یک مرد خوب”.

او پدر و مادر و برادر او نیز دستگیر و زندانی به عنوان آنها تمام شد و آخرین نفر دیده می شود با زمانی که زن و شوهر بود و بازدید از خانه و خانواده خود را.

اما بدن خود را با یک ضربه به سر از یک blunt – سلاح داشت به خاک سپرده شد در محل اقامت خود برخی از 25 مایل دور با توجه به اسناد دادگاه.

او بعد از 19 سال تلاش و رنج در زندان برای یک جرم و جنایت او مرتکب نشده پخت و پز برای صدها نفر از زندانیان و جارو بی طبقه و groundkeeping در گرمای سوزان.

“من سخت کار” بی بی, 35 گفت: تامسون رویترز بنیاد توسط تلفن از Midranjha روستا در استان پنجاب.

بی بی شد و محکوم به زندگی در زندان در سال 2001 و پس از آن به دنبال یک سری از خطاها که در سمت چپ او قفل شده است.

یک سرپرست موفق به پرونده او در دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی چندین بار و بی بی بود و در سمت چپ بدون یک دولت وکیل به نمایندگی از او و قادر به پرداخت هزینه های خصوصی یکی است.

آن را تنها در سال 2014 است که درخواست تجدید نظر او در نظر گرفته شد تا پس از یک وکیل که به ریاست یک موسسه خیریه محلی ملاقات بی بی در یک روال زندان بازدید و مبارزه برای آزادی او.

در سال 2017, دادگاه عالی لاهور منتشر شد او بیش از یک فقدان شواهد و عذر خواهی کرد و گفت او “از چپ به غم و اندوه در زندان صرفا با توجه به (این) بدون زرق و برق نگرش مقامات زندان”.

“این دادگاه احساس درماندگی در جبران او” قاضی گفت: در سفارش خود را در زمان.

اما آزادی او حاکی از شروع یک جنگ جدید است.

پاکستان امضا کنندگان میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی حقوق معاهدات تصویب شده توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سال 1966 که تضمین حق جبران خسارت برای قربانیان غیر قانونی و محکومیت.

آزمون مورد

اما جنوب کشور آسیایی هنوز گنجانیده نظر به قوانین محلی است.

بی بی و وکیل او در حال حاضر مصمم به تغییر است.

در ماه مارس بنیاد حقوق اساسی (FFR), حقوقی, گروه حمایت از کار کردن برای بی بی, ثبت دادخواست به تقاضای دولت پنجاب پرداخت غرامت برای “سقط جنین از عدالت”.

آنها همچنین از دولت خواسته برای ایجاد قانون جدید به قانون در برابر محکومیت غیر قانونی در پاکستان که در آن وجود دارد به احتمال زیاد هزاران نفر از موارد مانند بی بی را با توجه به FFR.

در یک 2019 گزارش گروه برجسته است که در 310 مجازات موارد شنیده می شود توسط دیوان عالی کشور بین سال های 2010 و 2018 نزدیک به دو در پنج زندانی محکوم به اعدام شدند و حکم را قبول نمی کند.

در حالی که بی بی نمی خواسته برای هر مقدار خاص, او گفت که او امیدوار جبران خواهد به او کمک کند خرید یک تخت خواب جدید و پتو و ملافه یک ماشین لباسشویی آهن و یک اجاق گاز است.

“من نمی دانم که من می تواند ادعا می کنند چیزی و یا چه مقدار از آن باید بود اما من امیدوارم که آنها فقط می تواند به من به اندازه کافی به طوری که من می توانید خرید به خانه من,” او گفت:. “من هیچ چیز در حال حاضر است.”

بی بی تلاش برای بازسازی زندگی خود پس از پیاده روی رایگان. او شغل خود را به عنوان یک داخلی کمک کند و دوباره ازدواج کرد و چهار ماه پیش.

اما آن را آسان نبوده است گفت: بی بی که ترجیح میدهد به عنوان Rani تنویر فرض کنید شوهر جدید به نام.

“من بهتر بود در زندان و … تنها. من یک بار در همه, من در قوانین و حتی شوهر من,” او گفت:, توصیف jibes از او در مورد گذشته و عدم پرداخت مهریه.

زمانی که او دستگیر شد و پلیس نیز زندانی پدر و مادر و برادر.

مادر او منتشر شد پس از شش ماه اما پدرش از بیماری سل درگذشت در زندان است. برادر او درگذشت TB به زودی پس از او منتشر شد و 15 سال بعد از ترک هیچ کس به او پرداخت نشود ،

بی بی گفت که او می خواست برای به دست آوردن پول به اندازه کافی به طوری که او می تواند “فقط کمی احترام”است.

اما در حال حاضر تنظیم مواد غذایی هر روز دشوار بود و پس از او و همسرش دستمزد روزانه کارگر خود را از دست داده مشاغل در میان coronavirus مستند و آنها را وادار به حرکت در با خانواده اش.

این مستند نیز او قرار داده و دادگاه در خود نگه دارد.

او reminisced در مورد دوران کودکی خود را زمانی که “همیشه وجود دارد مقدار زیادی به غذا خوردن” اما افزود که خانواده اش مجبور به فروش تمام اموال خود را از جمله گاو و مرغ به پرداخت هزینه های قانونی.

او گفت که او استفاده می شود به یک دختر بازیگوش با سریع, خنده های دلچسب اما نزدیک به دو دهه در زندان ساخته شده بود او را به یک زن عصبانی با “سوزاننده زبان”.

“مادرم می گوید وجود یک شیطان در من و من قادر به کنترل خشم. او می خواهد به دفع کردن من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de