پاکستان آماده به سهولت coronavirus محدودیت با عفونت های زیر بینی

جنوب کشور آسیایی است که ثبت نام بیش از 15,000 موارد COVID-19 از جمله 335 مرگ و میر در حال حاضر معافیت اعطا شده به ده ها تن از بخش به باز کردن بیش از چند روز گذشته.

“این مرگ و میر تعداد ابدا همان است که ما می بینیم در کشورهای دیگر” وزیر برنامه ریزی اسد عمر که مسئول نظارت بر پاسخ به این ویروس به خبرنگاران گفت.

او گفت: عفونت و مرگ و میر در پاکستان کمتر بود 30-35 ٪ پایین تر از پیش بینی و اگر چیز باقی ماند و به این ترتیب این کشور می تواند باز کردن بیشتر در روزهای آینده.

کارشناسان می گویند که پاکستان به تعداد کم هستند و با توجه به محدود تست. در حال حاضر پاکستان یک کشور بیش از 207 میلیون نفر انجام حدود 8000 آزمون در روز است.

روز سه شنبه این کشور ثبت شده 800 موارد مثبت و 26 مرگ و میر – بالاترین تعداد مرگ و میر در یک روز. کارشناسان و مقامات می گویند که عفونت را به اوج خود در اواسط ماه مه.

عمر گفت: که با وجود افزایش تعداد این بیماری تحت کنترل است اما هزینه اقتصادی شده بود “فوق العاده ای” را به عنوان درآمد و صادرات ضربه شده بود در طول یک ماه مستند.

صندوق بین المللی پول پیش بینی شده است که اقتصاد پاکستان خواهد قرارداد 1.5% در این سال مالی است.

پاکستان چند روز پیش راه اندازی یک “آزمایش کنترل شده” سیستم که مقامات می گویند اجازه خواهد داد که آن را به طور پیوسته باز تجاری و صنعتی فعالیت بیش از چند هفته آینده بدون خطر بیشتر عفونت.

مقامات در این جلسه اعتراف وجود دارد باقی مانده مناطق از نگرانی – به خصوص شیوع بالای عفونت در سلامت کارگران است. ظفر میرزا بالای بهداشت گفت: حداقل 480 کارگران بهداشت و درمان از جمله پزشکان تا به حال آلوده شده است.

او اضافه کرد که به دلیل مستند و تمرکز بر روی coronavirus تعدادی از دیگر برنامه سلامت چنین مبارزه با فلج اطفال شده بود تحت تاثیر قرار.

پاکستان نیز حذف محدودیت در جماعت در مساجد برای ماه رمضان منجر به پزشکان به منظور بالا بردن زنگ در خطر از توده عفونت.

اما میرزا گفت: روش های ایمنی برای مسجد تجمعات مشغول به کار شده بود بین دولت و روحانیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de