تورنتو — به عنوان دولت تلاش به آدرس رو به کاهش سهام از ماسک آزمایش و هواکش مورد نیاز در طول COVID-19 همه گیر ملی گروه از پزشکان هشدار داده است از دیگر عرضه کنید.

مسکن ها و آرام بخش ها به طور بالقوه هفته دور از “بحرانی کمبود” کانادا انجمن پزشکان اورژانس (CAEP) گفت: در انتشار اخبار سه شنبه.

“این خواهد داشت بالینی تاثیر و در نتیجه نیاز فوری بررسی و اقدام” گروه گفت.

در حالی که این موضوع از یک دسترسی شده است به خصوص وخیم این گروه گفت: برخی از نیاز به توجه به به تامین داروهای مورد نیاز برای کار با دستگاه تهویه مصنوعی.

شده است وجود دارد هیچ مستند کمبود در کانادا و در عین حال گفت: دکتر آلن دروموند روسای امور عمومی برای CAEP در مصاحبه با CTVNews.ca. اما این گروه تماس برای بیمارستان ها و دولت برای تعیین دولت از عرضه مواد مخدر در مورد که عبارتند از آرام بخش ها (پروپوفول), benzos (میدازولام) مسکن (فنتانيل و مورفين) و فلج عوامل (دارو و rocuronium). از مواد مخدر استفاده می شود هر روز در بخش اورژانس بخش های مراقبت ويژه و اتاق عمل.

“اگر وجود دارد (کمبود) و یا وجود یک پتانسیل کمبود در اینده نزدیک, سپس اجازه دهید ما می دانیم” Drummond گفت: از طریق تلفن. “تحت آن شرایط ما می تواند ما کمی از نظر اصلاح داروها و تکنیک های استفاده می کنیم در بخش اورژانس است.”

جدید تماس می آید پس از هفته ها پس از تحولات در کشورهای دیگر از شنیدن شواهد مختلف از CAEP اعضا در سراسر کشور و پس از رسمی استانی عمل است. در کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اعلام کرده است که این استان پیش بینی کمبود بیهوشی داروها در حالی که در انتاریو دروموند گفت: بيمارستان ها خواسته شده است برای تکمیل موجودی هر چند هنوز وجود دارد به هر کلمه رسمی در سطوح سهام.

“که نشان می دهد که) آنها را نمی دانم و ب) آنها به خوبی ممکن است نگران است. ما فقط تلاش برای بدست آوردن جلوتر از منحنی در اینجا” گفت: Drummond, و اضافه کرد که وجود داشته است قابل توجه کمبود این مواد مخدر در ایالات متحده و اروپا است. “پس از این مجتمع پدیده جهانی, من شگفت زده نمی شود اگر وجود دارد بالقوه کمبود در کانادا است.”

کمبود می تواند عواقب مخربی برای بیمارانی که نمی توانند خود را کنترل تنفس برخی از آنها حتی ممکن است توسعه هذیان در بالای دردناک اضطراب آور فرآیند تهویه. نه تنها ممکن است تعداد فزاینده ای از coronavirus آلوده بیماران نیاز به این مواد مخدر, اما آنها به احتمال زیاد نیاز به بیشتر از آنها گفت: CAEP.

“COVID بیماران به نظر می رسد نیاز به پشتیبانی دستگاه تنفس مصنوعی برای بار دیگر نسبت به ساير بيماران ICU و نیز نیاز به بیشتر از این داروهای ضروری” در انتشار اخبار گفت.

CAEP است دعوت از مقامات به توسعه فرآیندهای سطح محلی به اطلاع پزشکان از میزان سهام و ممکن است مواد مخدر از جمله همسر داروها. این گروه می خواهد یک “ملی نقد و بررسی” عرضه و توزیع و مدیریت از مواد مخدر در سراسر استان و همچنین به عنوان “ملی مدیریت” تهیه و تولید و توزیع مواد مخدر.

در سطح بالینی اورژانس پزشکان باید کاهش ضایعات مواد مخدر و استفاده از جایگزین تکنیک ها و گزینه های مسکن اگر مناسب این گروه ادامه داد. Drummond گفت که پزشکان “و درس” در داروها به طور بالقوه در معرض خطر پس از همه گیر ممکن است نیاز به شناختی تغییر برای پزشکان.

“این همیشه خوب است به را انتخاب کنید عاقلانه به داروها و تکنیک های مورد استفاده. این ممکن است به معنای تمرکز بیشتر بر روی استفاده از منطقه ای در بلوک عصب از تزریق مشترک استفاده از مواد مخدر مانند کتامین که نوع سوم جهان فاجعه-نوع دارو برای sedations,” او گفت:.

“ما فقط باید به تنظیم مجدد تفکر ما کمی به می گویند:” این داروها ایده آل خواهد بود اما ما می توانیم با استفاده از کمتر از ایده آل مواد مخدر در صورت لزوم برای دریافت کار انجام می شود برای تسکین درد و مراقبت دلسوزانه.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im