Pac-Man استراتژی برای زنده ماندن در راهرو

“سفر من به سوپر مارکت های امروز احساس مانند یک بازی Pac-Man” می نویسد: “آن Howard از Allambie ارتفاعات. “هر بار که من تبدیل به یک راهرو با یکی دیگر از خریداران که نسبت به من تبدیل شده و رهبری در جهت مخالف است. من خوش شانس برای دریافت هر گونه خرید انجام شود در همه.” هر چند اگر آن را واقعا مانند Pac-Man بازی وجود دارد خواهد بود به طور تصادفی قرار داده شده قدرت گلوله در برخی از راهرو که شما را شکست ناپذیر و قادر به خوردن همه خریداران که در راه خود را قبل از آنها می تواند به شما غذا خوردن. امیدوارم ما هنوز هم یک راه است که کورمک مک کارتی-ایان سناریو.

پیتر هاینریش ومبلی فراز (WA) کشف یک نشانه در یک داروخانه بود که بسیار صدا مشاوره. “زیر آن دستورالعمل های اجتماعی و فاصله آن تا به حال یکی دیگر از نشانه ای کوچک است که به عنوان خوانده شده:” اگر شما در حال خرید و وحشت حتما به سهام تا در کاندوم بنابراین ما نمی تولید هر احمقها.'”

جوآن از dalgleish به بالینا می یابد دلیل آمریکایی ها در حال جمع اوری اسلحه به جای کاغذ توالت (C8) آسان به توضیح نیست. “شما نمی توانید نقطه یک رول در یک شخص خریدار و دندان قروچه کردن ‘بده که آخرین قلع لوبیا و یا دیگری!'”

یکی برای همه پدر و مادر در حال حاضر در تلاش برای حقه بازی کار از خانه با نظارت بر فرزندان خود را در مدرسه (C8). نورا Hinchen از St Leonards می نویسد که در حالی که کار از خانه “یک عضو از خانواده او به دستور او در سن 6 به آدرس او را به عنوان” آقا “یا آقای” جعبه ” در طول ساعات مدرسه. پس از 3 بعدازظهر او می تواند او را ‘پدر’.”

استیو Bedwell از کولفیلد نورث (Vic) می پرسد: “آیا یک نسخه کوچکتر از coronavirus به نام corollavirus?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو