‘خوشحال’: پیشرو متخصص سلامت در نیوزیلند coronavirus خاموش کردن و به چالش کشیدن هفته پیش رو

بسیار خوشحال. که نه یک کلمه اپیدیولوژی به طور معمول استفاده کنید اما این که چگونه من احساس پس از شنیدن نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اطلاعیه در مورد نیوزیلند COVID-19 shutdown از همه چیز به جز خدمات ضروری برای حداقل چهار هفته از نیمه شب روز چهارشنبه. بیشتر از هر چیزی من فقط احساس یک حس بزرگ امداد.

که نیوزیلند را به این مرحله تبدیل شده است بیشتر و بیشتر آشکار با گذشت هر روز. داشتن نگاه COVID-19 نمایی مسیر است که ما در در نیوزیلند وجود دارد واقعا هیچ معقول جایگزین اما برای انجام این کار.

به عنوان نخست وزیر گفت که در آدرس خود را به کشور نیوزیلند تا به حال 102 COVID-19 موارد در زمان ساخت این اطلاعیه تعداد کسانی که افزایش بیشتر است. او با اشاره به خطر “دهها هزار نفر” از زلاند نو به طور بالقوه در حال مرگ در بدترین سناریو مورد.

این تعطیلی بسیار مهم است در این دوره از بیماری همه گیر در نیوزیلند. محدودیت های اعمال شده بر مردم کار تحصیل و حرکات را در محل به مدت حداقل چهار هفته و با کنترل به طور بالقوه برداشته منطقه توسط منطقه یک بار آن را می شود روشن است که خاموش است کار کرده است.

NZ را خاموش ممکن است آخرین فراتر از چهار هفته

نیوزیلند دولت اعلام کرد که همه اما خدمات ضروری را بیش از 48 ساعت آینده با زلاند نو خواست در خانه بمانند و پس از آن به نظر می رسد جامعه گسترش coronavirus در نیوزیلند آغاز شده بود – به عنوان همکار استاد نیک ویلسون و من ترس آن را.

نیوزیلند COVID-19 موارد در نمایی صعود در حال حاضر – پس از آن می تواند بیش از دو هفته قبل از اینکه ما شروع به دیدن تعداد موارد جدید سطح و امیدوارم کاهش است. این تاخیر اجتناب ناپذیر است. سطح 4 شروع می شود در 3 روز. آن زمان را برای مردم به تنظیم رفتار خود را بنابراین ما همه ما حفظ فاصله (حداقل 2 متر در زمانی که برای پیاده روی و یا برای سفر به خرید ملزومات). پس ما نیاز به اضافه کردن در دوره جوجه کشی به عنوان افراد آلوده شدن در حال حاضر و طی چند روز آینده تبدیل خواهد شد موارد برای 5-6 روز پس از آن.

من فکر می کنم چهار هفته خواهد بود که حداقل shutdown دوره است. بیشتر احتمال دارد آن را نیاز به دیگر بسته به سطح COVID-19 عفونت در جامعه است.


ادامه مطلب: مراقبت از 300,000 موقت مهاجران در نیوزیلند بسیار مهم حلقه مفقوده ما در coronavirus پاسخ


و چالش های پیش رو: شرح بازگشت از نقاط مهم و تست بیشتر

حتی پس از خاموش شدن کامل به مدت 4 هفته آن را هنوز هم به احتمال زیاد وجود خواهد داشت برخی از موارد جدید. شما ممکن است برخی از زنجیره های انتقال که بر چند نسل از یک خانواده اگر آنها به یک خانواده بزرگ و یا در نزدیکی – حتی در میان مردم پیروی از قوانین.

بدیهی است که در هفته پیش رو, نیوزیلند به نگه داشتن کار بر روی آن کنترل مرز. ما مقدار زیادی از شرح آینده بسیاری از آنها از بازگشت از مکان های با شیوع کروناویروس. خواهد شد که موجی از پتانسیل موارد ما نیاز به مدیریت هست.

اگر این افراد از بازگشت به نیوزیلند پیروی از قوانین و قرنطینه خود را در خانه به درستی آنها باید افراد دیگر را آلوده (اگر آنها خود را آلوده می شوند). اما کنترل این منبع بسیار مهم خواهد بود. ممکن است لازم باشد به نظر بیشتر تحت نظارت قرنطینه ترتیبات

در ضمن ما رو به استفاده از این چهار هفته ای که از پنجره به واقعا سطح شیب دار تا ما تست, تماس, ردیابی و قرنطینه سیستم.


ادامه مطلب: خود جدا برای coronavirus غیر ممکن است برای ده ها هزار نفر از زلاند جدید – مگر اینکه ما به آنها کمک سریع


چرا درمان COVID-19 مانند یک آنفولانزای همه گیر شد اثبات خطرناک

COVID-19 نیست آنفلوانزا است. همه ما همه گیر برنامه ریزی شد و بر اساس درمان این بیماری به عنوان اگر آن را آنفلوانزا اما این یک ویروس های مختلف. یک استراتژی برای ریشه کن کردن COVID-19 عمیقا رویکرد متفاوت به آنچه که ما می خواهم به طور معمول با آنفلوانزا و ما شانس موفقیت بسیار بهتر از حالا که ما روشن کرده ایم به این رویکرد است.

با استاندارد کاهش استراتژی است که آنچه معمولا مورد با آنفلوانزا بیماری های همه گیر خود پاسخ رمپ به عنوان موارد تا سطح شیب دار به صاف منحنی’.

اما با ریشه کنی شما برو کامل در شروع و شما از بین بردن زنجیره ای از انتقال. در جزایر مانند استرالیا و یا نیوزیلند, آن را حس می کند خیلی بیشتر – اما شما باید به نوبه خود قبلی همه گیر کنترل رویکرد بر سر آن است.

آن را احساس بسیار تنهایی در حالی که برای همکار من استاد نیک ویلسون و من به عنوان ما شروع به دفاع از استراتژی های مختلف.

خوشبختانه رهبران دولت گوش. و سپس همه ناگهانی در چند روز گذشته حرفه ای و بحث های عمومی به طور ناگهانی روشن. همه من می دانم و هر پزشک در خصوص تماس با من دفاع از یک مستند’ کل کشور بلافاصله. آن شده است یک تغییر در تفکر و در یک زمان بسیار کوتاه.

وجود دارد یک حرکت صعودی برای ریشه کن کردن روش. به عنوان نیک ویلسون و من نوشت: در Conversationlast هفته:

انجام این کار در حال حاضر پتانسیل به سرعت کشف نشده و عاقل و در حالی که مهار اقدامات در حال یافت. اگر مهار پایدار است, ممکن است شانس اجتناب از طولانی مستندات دیده می شود در بسیاری از کشورها است.

بزرگ مزایای بهداشت و درمان از یک ریشه کن کردن استراتژی در مقایسه با کاهش روش شرح داده شده در یکی دیگر از صحبت های اخیر مقاله (https://blogs.otago.ac.nz/pubhealthexpert/2020/03/23/the-maths-and-ethics-of-minimising-covid-19-deaths-in-nz/)

  • اقامت در تماس با گفتگو پوشش از نیوزیلند کارشناسان با ثبت نام در خبرنامه هفتگی ما – تحویل به شما در هر دوشنبه._

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو