ازدحام بیش از حد و قیمت استرس: ملبورن COVID-19 نقاط نیز بحران مسکن در نقاط

ملبورن بار دیگر دست و پنجه نرم با افزایش COVID-19 نرخ. ده حومه در ملبورن تعیین شده است COVID-19 شیوع نقاط: Broadmeadows Keilor فراز Maidstone, Albanvale آفتاب غرب هالم نیوبرانزویک غرب Fawkner مخزن و Pakenham.

شیوع برانگیخته اند, بحث در مورد مستندات و محدودیت های مسافرتی برای مردم ساکن در این بخش از ملبورن و تولید فشرده حومه خاص تست.

شیوع نسبت داده شده به خانواده و تجمع در خانه های مردم و عدم خود منزوی و حتی پس از مثبت نتایج آزمون. این رخ داده است در کنار امکان نقض پروتکل کنترل عفونت در هتل انطباق افراد در قرنطینه – با ماموران امنیتی از عمده هتل با داشتن قرارداد ویروس.


ادامه مطلب: رونق مسکن رو نابرابری اما coronavirus رکود مسکن را به موشک وار رفتن آن


اجتماعی و فضایی سرنخ

در حالی که فرصت و شرایط همگرا برای ایجاد شیوع بیماری نیز وجود دارد که برخی آشکار و عوامل مرتبط با از کجا و چگونه مردم زندگی می کنند که تاثیر ظرفیت خود را برای منزوی کردن.

به عنوان ما به طور بالقوه به صورت یک دو سال صبر کنید برای واکسن (16 در ارزشيابی بالينی در سطح بین المللی (با یکی در حال توسعه در استرالیا), ما نیاز به اذعان مکانی غلظت این سایت از آسیب پذیری است نه تصادفی. وجود اجتماعی و فضایی سرنخ که چرا ما تا به حال شیوع در این مکان است.

چهار اقدامات: ازدحام بی خانمانی, قیمت مسکن استرس و مشکلات مالی اغلب رخ می دهد در همان مناطق. شاتر

ابتدا نقاط برخی از بالاترین نرخ مسکن precarity و مشکلات مالی در سراسر ملبورن. مردم در سر می برند و یا غیرقابل تحمل و یا نا امن مسکن ممکن است کنترل کمتر بر محیط زیست فوری و کمتر از ظرفیت خود را جدا از دیگر اعضای جامعه.


ادامه مطلب: بی خانمانی و ازدحام بیش از حد در معرض همه ما به کوروناویروس. در اینجا چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش


اخیر ملبورن شیوع بیماری رخ داده است عمدتا در مناطق با:

  • بالا قیمت مسکن استرس: که در آن کسانی که در بالاترین 40 درصد از درآمد صرف بیش از 30 درصد از درآمد خانوار در مسکن

  • ازدحام: اندازه گیری شده از نظر تعداد زیادی از مردم در خانواده خود سن و جنس در رابطه با تعداد اتاق در یک خانه و/یا

  • بی خانمانی: که در آن فرد باید مسکن مناسب جایگزین و فعلی خود را آرایش زندگی در یک خانه است که ناکافی است تصدی و یا اگر خود را اولیه تصدی کوتاه است و نه قابل تمدید و یا اجازه نمی دهد آنها را برای کنترل و دسترسی به فضا برای روابط اجتماعی.

در حالی که مسکن های امنیتی به نظر می رسد مانند یک مشکل آشکار به رفع آن باقی می ماند طولانی و دشوار مسئله برای دولت ها برای مقابله با. رفتن به COVID-19 گیر استرالیا به نمایش گذاشته و نرخ بالای بی خانمانی و فزاینده هزینه های مسکن.

بسیاری از مردم در ملبورن و سیدنی زندگی می کنند در سر می برند و یا ناکافی اشکال مسکن به عنوان یک نتیجه از آنچه شناخته شده به عنوان “قیمت مسکن بحران”. در کنار این تعداد افرادی که نیاز به اسکان اضطراری دور افتادن ما از شهرها ظرفیت به خانه آنها در یک رسانه – به صورت دراز مدت.

دوم افراد بدون پس انداز ممکن است مجبور به رفتن به محل کار با وجود احساس ناخوشی. آنها نیاز به ملاقات هفتگی خود هزینه های مسکن و اصلا پس انداز به اندازه کافی برای دو هفته (یا بیشتر) بدون درآمد. این می تواند رخ دهد حتی اگر مردم مذاکره کاهش اجاره با صاحبخانه.

افزایش موارد در ویکتوریا منجر به گسترده تست در نقاط. دانیل Pockett/AAP

که در آن مسکن و COVID-19 برخورد

وقتی که یکی از این نظر مالی و مسکن عوامل از منظر COVID-19 سرکوب خود را جغرافیایی خوشه نباید نادیده گرفت. این مناطق در ملبورن با نرخ بالا از خانواده ازدحام بی خانمانی, قیمت مسکن استرس و (مربوط به این) مشکلات مالی (اغلب اندازه گیری با استفاده از خود مردم-گزارش ظرفیت برای دسترسی به منابع مالی در شرایط اضطراری) نقشه نزدیک به مناطق که در آن وجود دارد در حال حاضر تعداد COVID-19 موارد است.


ادامه مطلب: اگر استرالیا واقعا می خواهد برای مقابله با سلامت روان پس از coronavirus ما باید اقدام بی خانمانی


با استفاده از در دسترس عموم داده ما ایجاد یک شاخص ساده توصیف ظرفیت جداسازی بر اساس چهار ویژگی است. ما ایجاد نقشه های بیشتر ملبورن به بررسی ارتباط بین زمان COVID-19 موارد و این مسکن و مالی آسیب پذیری عوامل است. ما شاخص نشان می دهد هالم آفتاب غرب Albanvale Broadmeadows Falkner مخزن و میدنستون همه در بالا و دو پنجک.

مسکن آسیب پذیری شاخص بیشتر ملبورن. NATSEM – شاخص های اجتماعی و اقتصادی – مصنوعی برآورد SA2 2016; ABS – اطلاعات منطقه – خانواده و جامعه (SA2) 2011-2016; و UNSW CFRC – خانواده های پر جمعیت استرالیا (SA2) 2016. داده ها در دسترس بودند در 26 ژوئن 2020 از AURIN پورتال (https://portal.aurin.org.au/), نویسنده ارائه شده

در طول دهه گذشته در ملبورن دیده است خود را تبدیل به بیشتر فضایی تفکیک شود. و خانواده ازدحام و precarity از لحاظ جغرافیایی خوشه.

اذعان همبستگی است نه علیت این یافته ها نشان می دهد حل برخی از ملبورن مشکلات مسکن ممکن است کاهش گسترش COVID-19 در حال حاضر و در آینده شیوع بیماری به عنوان ما در انتظار یک واکسن.

مصرف این بیشتر که بررسی آن در شهرهای ما به احتمال زیاد شاهد افزایش موارد در آینده ما باید به مسکن مربوط به آسیب پذیری به حساب در کنار عوامل دیگر.

در حالی که گام های برداشته شده توسط دولت ویکتوریا به آدرس برخی از مسائل ما پرچم مانند یکی کردن پرداخت تا 2000 دلار برای واجد شرایط مستاجرها که قادر به پرداخت هزینه اجاره و 1500 دلار پرداخت به افرادی که تست مثبت و بدون ترک پوشش بیشتر می تواند انجام شود در متوسط تا دراز مدت به کاهش خطر ابتلا به ازدحام مسکن مربوط به استرس های مالی و متزلزل اشکال مسکن (که منجر به بی خانمانی) در سراسر شهرستان.


ادامه مطلب: Coronavirus را نشان می دهد هزینه های مسکن را ترک بسیاری از نا امنی. مقابله با آن می تواند کمک به حل حتی بزرگتر بحران


ماه گذشته از COVID-19 محدودیت را برجسته کرده اند چگونه بحرانی مسکن و امنیت مالی هستند و به ما سلامت و رفاه در هر دو فرد و در سطح جامعه. ویکتوریا شورای خدمات اجتماعی اشاره کرده است بلایای طبیعی می توان به “عمیقا تبعیض آمیز” که در آن آنها رخ می دهد و اثرات.

موفق COVID-19 سرکوب نیاز به امن و عادلانه شهرستانها و پرداختن به مسکن آسیب پذیری است که یکی از بسیاری از چالش های ما باید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de