کمیسیون رئیس Pierre Claver Ndayicariye خبرنگاران گفت: در روز جمعه که باقی مانده از 6,032 قربانیان و همچنین هزاران گلوله کشف شد. لباس و rosaries شد مورد استفاده قرار گیرد به شناسایی برخی از قربانیان.

کوچک شرق کشور آفریقایی در تلاش برای آمدن به شرایط با گذشته خشونت مشخصه دچار استعمار و اشغال ، جنگ داخلی و دهه متناوب قتل عام.

با اشاره به قتل عام که اعتقاد بر این است که هدف افراد از هوتو, قومی, گروه, Ndayicariye گفت: خانواده های قربانیان قادر به “شکستن سکوت” که تحمیل شد 48 سال پیش.

بوروندی جمعیت تقسیم شده است بین توتسی و هوتو گروه های قومی. جنگ های داخلی – که به کشته شدن 300,000 مردم قبل از آن به پایان رسید در سال 2005 – تا به حال قومی لایههای.

دولت-اجرای کمیسیون تنظیم شد و در سال 2014 به بررسی جنایات از سال 1885 وقتی خارجی ها وارد بروندی تا سال 2008 زمانی که یک متوقف توافق صلح برای پایان دادن به جنگ داخلی بود به طور کامل اجرا شده است.

تا کنون آن را به نقشه برداری بیش از 4000 گورهای دسته جمعی در سراسر کشور و شناسایی بیش از 142,000 قربانیان خشونت است.

حکم خود را پوشش نمی دهد بسیاری از حکومت فعلی رئیس جمهور Pierre Nkurunziza که در سال 2005.

سازمان ملل متحد هشدار داده است که نقض حقوق بشر ممکن است دوباره افزایش جلوتر از مارس سال 2020 انتخابات است. پس از 2015 که Nkurunziza زد برای یک سوم مورد اختلاف در روابط صدها Burundians کشته شده اند و در درگیری با نیروهای امنیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو