بیش از 400 ، 000 RMG کارگران قرعه کشی خواهد شد حقوق و دستمزد از طریق bKash

با گنجاندن این هفت شرکت تعدادی از این شرکت ها در بنگلادش صادرات پوشاک بخش می ایستد در 400 با بیش از 400 ، 000 نفر از کارگران.

هفت شرکت AJ گروه Purbani گروه Masihata گروه, سونیا, گروه, تیم, گروه, Aman و روحی ،

دیجیتال و دستمزد پرداختي حل bKash برای هفت شرکت راه اندازی شده است در یک مراسم و در یک هتل در داکا به تازگی تلفن همراه ارائه دهنده خدمات مالی در بیانیه ای گفت: در روز شنبه.

bKash مدیر عامل کمال قدیر رئیس تجاری افسر Mizanur رشید AJ Grouo رئیس و مدیر عامل Anwar Hossain چودری, Purbani گروه MD Shafiqul اسلام Masihata گروه MD خالد حسین Mahboob, سونیا گروه رئیس مصطفی کمال شاهین, تیم, گروه, Chief Financial Officer Ezaz احمد, امان, گروه, مدیر اجرایی, Tanvir حسن Majumder و روحی گروه اد Md کوثر میا در میان دیگران در این مراسم حضور داشتند.

پس از آغاز پرداخت حقوق و دستمزد از طریق bKash در سال 2015 سازمان با استفاده از MFS شده اند قادر به توزیع حقوق “بیشتر به راحتی و با هزینه پایین تر از روش سنتی” سخنرانان گفت: در این رویداد است.

آن 230,000 نمایندگی در سراسر کشور و “پیچیده تکنولوژیکی خدمات” را ساخته اند و پوشاک کارگران “بیشتر توانمند و مستقل در استفاده از پول خود را” بیانیه ای گفت:.

همچنین گفت: کارگاه های آموزشی بودند که سازماندهی کارگران در هر سازمان به طوری که آنها می تواند برداشت از حقوق و دستمزد خود را از طریق bKash بدون هیچ زحمتی.

“Digital حقوق و دستمزد پرداختي حل bKash اعتقاد بر این است که به یک نقش فعال در اجرای دیجیتال بنگلادش از طریق توانمند سازی زنان بزرگتر, حس, و همچنین شمول مالی از unbanked جمعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو