پنجره ما به پهن کردن COVID-19 منحنی باریک است می گوید: دکتر ترزا Tam

کانادا بالا بهداشت عمومی افسر افزایش سطح خطر در ارتباط با رشد COVID-19 همه گیر در روز یکشنبه به عنوان یکی از استان هشدار داد و آن را به حال شواهد این ویروس در گردش به صورت محلی.

آلبرتا گزارش 17 مورد جدید از رمان coronavirus یکشنبه و اعلام کرد که دو تن از آن در 56 بيمار مبتلا به بیمار توسط یک “منبع ناشناخته.”

خبر آمد ساعت پس از این کشور رئیس بهداشت عمومی افسر متوقف توصیف این وضعیت به عنوان کم خطر است.

“پنجره ما به پهن کردن منحنی اپیدمی باریک است” دکتر ترزا Tam گفت: در یک کنفرانس خبری. “همه ما نیاز به عمل در حال حاضر. COVID-19 یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی.”

Tam جدید ارزیابی را بلافاصله ماشه تازه مشاوره برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر. Tam مکرر دولت قبلی پیام در مورد اجتناب از بزرگ اجتماعات تمرین های اجتماعی دورى و اجتناب از سفر به خارج از کانادا است.

او روشن شدن این است که کانادایی ها از بازگشت از سفر خارج از کشور باید بلافاصله به خود انزوا برای 14 روز به جای به سادگی خود نظارت.

در ضمن آلبرتا ramped تا تلاش های خود را برای جلوگیری از این ویروس را گسترش به عنوان استان افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت که دو نفر که گرفتار COVID-19 از افرادی که تا به حال در سمت چپ این استان تغییر چشم انداز.

“تا به حال در تمام موارد در آلبرتا شده بود مربوط به سفر و یا تماس نزدیک با یک بازگشت مسافر” دکتر دینا Hinshaw گفت. “این دو مورد به این معنی است که وجود دارد موارد دیگر در جامعه است که ما هنوز مشخص نشده افزایش احتمال که بهره ممکن است در معرض درون جوامع خود.”

استان لغو کلاس برای دانش آموزان کودکستان تا کلاس 12 و خواسته نهادهای مذهبی برای جلوگیری از برگزاری اجتماعات بزرگ.

دقیق تر ارزیابی از تحول وضعیت دریافت قوی در حمایت از رئیس یک گروه برجسته از بیمارستان ها در تورنتو است.

دکتر کوین اسمیت مدیر عامل دانشگاه از شبکه بهداشت و درمان گفت: اقدام جسورانه در هر سطح لازم است به ساقه جزر و مد از ویروس.

او گفت که او بیش از حد معتقد است خطر قابل توجهی است و می خواهم برای دیدن بیشتر کسب و کار و فضاهای عمومی تعطیل به حد بالقوه برای جامعه گسترش یافته است.

“در هر مکان عمومی, چالش های بهداشتی در تاریخ بشریت و … از آن چیزی است که ما نمی ما پشیمان,” او گفت:. “اگر بدترین اتفاق می افتد که کسی می گوید: بعد از این “آه آنها overreacted’,’ من در نظر بگیرید که یک موفقیت است.”

ترس همراه با COVID-19 همه گیر باعث عجله در مبارزه با مواد مخدر و فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور به مردم هجوم آورده برای خرید اصول یکهو.

در حالی که شورای خرده فروشی در کانادا گفت: در حال حاضر تقاضای بالا برای مواد غذایی کاغذ توالت و دیگر کالاهای اساسی قابل درک است که تعداد موارد مثبت همچنان به صعود آن خواست کانادایی برای تسلیم به وحشت.

مارک فورتین, رئيس جمهور از شورای کبک فصل گفت: زنجیره تامین ادامه به عملکرد به صورت عادی و محصولات ادامه خواهد داد به جریان حتی اگر شرکای تجاری عمده نزدیک مرزهای خود را در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“مواد غذایی و داروخانه ها در نظر گرفته شده خدمات ضروری به طوری که آنها را باز باقی می ماند,” او گفت:. “ما مقدار زیادی از مواد غذایی مقدار زیادی از کالا.”

فورتین گفت: حدود 70 درصد از معمول خریداری اقلام تولید شده در داخل کشور تضمین خود ادامه داد و در دسترس بودن در کانادا فروشگاه. او اذعان کرد وضعیت بیشتر مخاطره آمیز برای تولید و دیگر اقلام وارداتی در این زمان از سال, اما گفت: خرده فروشان و توزیع کنندگان در بسیاری از کشورها و طرح های احتمالی در محل.

نخست وزیر جاستین ترودو نیز خواست خرده فروشی داری روز یکشنبه در یک مصاحبه تلویزیونی با CTV سوال دوره انجام شده در خارج از خانه خود که در آن او در حال حاضر در انزوا همراه با خانواده اش.

او گفت: کانادا زنجیره تامین به تاریخ شده اند تحت تاثیر سفت مرز محدودیت در سراسر جهان کالا هنوز آینده در سراسر این مرز و بدون نیاز به شروع به جمع اوری منابع.

“بله سهام تا کمی بنابراین شما لازم نیست برای رفتن به فروشگاه هر دو یا سه روز مثل ما معمولا فراموش, اما مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بیش از شما نیاز دارید,” او گفت:. “خود را از همسایگان و یا افراد آسیب پذیر خواهد نیاز به دسترسی به منابع نیز هست.”

ترودو گفت: یک روش اندازه گیری شده مهم خواهد بود در تمام جنبه های زندگی به عنوان کانادایی حرکت وقوع است که تا کنون آلوده بیش از 340 نفر در کشور و باعث یک مرگ.

تعداد موارد همچنان به صعود در روز یکشنبه با Ontario گزارش 42 مورد جدید آوردن مجموع به 145.

استان یکشنبه اعلام کرد این برنامه ریزی به جدول یک لایحه برای ارائه حمایت از کارگران آسیب دیده از شیوع و موج مورد نیاز برای پزشکان یادداشت ها ارائه شده اما هیچ جدول زمانی. استان برتر در دادگاه گفت: آن را متوقف عامل روز سه شنبه برای همه اما ضروری ترین مسائل به عنوان انتاریو نیز توقیف قمار و خواست بیمارستان شروع به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو.

مقامات بهداشت در استان کبک و گزارش 11 مورد جدید باعث برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت به تماس برای بسته شدن اماکن عمومی در استان مانند میله ورزشگاه کتابخانه و سینما.

ایتالیایی, توالت را شامل نمی شود فروشگاه و یا رستوران در پیام خود اما خواست eateries در عمل 50 درصد ظرفیت به منظور ترویج اجتماعی فاصله.

“ما باید برای محدود کردن گردش او گفت:” در یک جلسه. “ما باید تنها به کار خرید نان به داروسازی, بهداشت و درمان, نگاهی به پیاده روی و یا کمک به افراد در سن 70 به بالا.”

این Manitoba دولت گزارش سه بیشتر موارد, در استان, در آوردن مجموع به هفت.

و مقامات در نوا اسکوشیا گفت COVID-19 تا به حال رسما رسیده است که استان پس از سه نفر تست مثبت برای ویروس. نخست وزیر استفان مک نیل در پاسخ اعلام کرد مدارس و مهد کودکها خواهد بود بسته به مدت دو هفته زیر مارس شکستن است که شروع به دوشنبه.

بسیاری از افراد مبتلا به COVID-19 تجربه خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و اکثریت قریب به اتفاق کسانی که قرارداد این ویروس بازیابی.

اما برای برخی از جمله کانادایی با سن 65 سال و بیش از کسانی که با سیستم ایمنی بدن و کسانی که از قبل موجود شرایط بیماری می تواند بسیار شدید باشد. در میان کانادایی ها مبتلا به این بیماری تا کنون کمتر از 15 درصد را نیاز به بستری.

تعداد فزاینده ای از موارد باعث شده است تا گسترده تعطیلی مدارس و دانشگاه ها لغو جمعی در مقیاس رویدادهای چند دلار بسته های محرک اقتصادی از سوی دولت و تعلیق از مجلس تا آوریل 20

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 15 سال 2020 است.

با فایل های از استفانی Levitz در اتاوا مورگان زن lowrie در مونترال کیت Doucette در هلیفکس و هینا علم در ونکوور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو