ما امنیت سایبر نیست فقط تحت حمله از کشورهای خارجی است. وجود سوراخ در دولت رویکرد

نخست وزیر اسکات موریسون نشان داد در ماه گذشته استرالیا است که به طور فعال در حال حمله خصمانه دولت های خارجی.

مشاوره توجه داشته باشید ارسال شده در دولت استرالیا Cyber Security وب سایت مرکز گفت: این حمله هدف قرار گرفتند مختلف شبکه های آسیب پذیر و سیستم های به طور بالقوه در تلاش برای آسیب و یا غیر فعال کردن آنها.


ادامه مطلب: چین دروغ تهدید واقعی است. ما باید بهتر دفاع در برابر دولت مبتنی بر مبارزات سایبری


دولت – همراه با افراد و بخش خصوصی – نقش مهمی در مقابله با خطرات سایبری را که تهدیدی برای امنیت ملی ما. در برخی از نقطه این سال جدید دولت فدرال امنیت, استراتژی تنظیم شده بود اعلام کرد.

بسیاری در صنعت امیدواریم که از آن خواهد شد جامع و حمایت قابل توجهی سرمایه گذاری بیشتر نسبت به رسیدگی به آنچه که تهدید رو به رشد است. در حال حاضر یک cybercrime حادثه گزارش شده است هر ده دقیقه در استرالیا.

با توجه به غیر منتظره بودجه اثرات coronavirus همه گیر وجود دارد ممکن است به سادگی نمی تواند به اندازه کافی پول برای سرمایه گذاری در برنامه های ما نیاز به ماندن و محافظت از مقیاس بزرگ برداشته میشود.

Underwhelming تحویل

ما می دانیم که دولت های تست هر یک از دیگر و دفاع سایبری در جهت منافع خود و امنیت ملی است.

جنگ اطلاعات (از جمله از طریق دروغ کمپین) بین دولت ها صورت گرفته است برای سال های بسیاری است.

در سال گذشته دادستان کل آمریکا ویلیام بر شهادت قبل از یک جلسه کمیته قضایی مجلس سنا در رسیدگی به روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. این کمپین دروغ یکی از قابل توجه ترین اطلاعات در مقیاس بزرگ جنگ تلاش های سال های اخیر است. Clodagh Kilcoyne/ایسنا

در سال 2016 و سپس نخست وزیر Malcolm Turnbull منتشر شد استرالیا را برای اولین بار استراتژی امنیت سایبر. آن درگیر سرمایه گذاری بیش از$230m در سراسر چهار سال برای پنج “تم از عمل” از جمله از جمله قوی تر سایبر دفاع و رشد و نوآوری در این بخش است.


ادامه مطلب: Bushfires رباتها و آتش سوزی ادعا می کند: استرالیا پرت جهانی دروغ افکن


استراتژی پیش بینی ساخت استرالیا یک “سایبر هوشمند ملت” با تضمین ما به مهارت ها و دانش مورد نیاز برای رشد در عصر دیجیتال در حالی که ماندن سایبری امن است.

اما به طور کلی استراتژی ضعیف اجرا شده است.

برای مثال بهبود امنیت سایبر نیاز به همکاری نزدیک بین دولت و صنعت و دانشگاه و جامعه است. برای این منظور مشترک امنیت سایبری مراکز اعلام شد تا احزاب مختلف می تواند به اشتراک گذاری دانش است.

اما قبل از COVID-19 برنامه بودند در حرکت به تراز این مراکز با استرالیا سیگنال های ریاست امنیت بالاتر طبقه بندی. این امر مانع یک محیط مشترک با محدود کردن جنبش در داخل و دسترسی به این مراکز.

تنها 32 درصد از متخصصان امنیت سایبر را در بازدید از یک مرکز برجسته دولت در عدم تعامل با این بخش است.

چهار سال از استراتژی اولیه آزادی “هوشمند ملت” چشم انداز به نظر می رسد از دست داده است. این امنیت سایبر بخش چهره کمبود مهارت و عمومی و کسب و کار باقی می ماند تا حد زیادی غافل از چگونه برای محافظت از خود.

آن را روشن cybersecurity تنظیم مجدد مورد نیاز است.

پس از آن وزیر دفاع کریستوفر Pyne در مقام 2018 افتتاح آدلاید مشترک امنیت سایبری مرکز. سام Wundke/AAP

ما نیاز به یک هدف به جلو فکر کردن استراتژی

انتشار موریسون دولت استراتژی جدید شده است به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 اما ما باید برخی از ایده از آنچه انتظار می رود.

دولت اعلام کرده است که آن را به تغییر مسیر موجود دفاع بودجه به استرالیا سیگنال های اداره (ASD) و استرالیا Cyber Security Centre (ACSC) به استخدام تا 500 کارکنان اضافی برای مقابله با جرایم اینترنتی.

اما چگونه این کار را در یک بازار با کمبود مهارت نامشخص است.


ادامه مطلب: موریسون اعلام repurposing دفاع پول برای مبارزه با افزایش تهدیدات سایبری


همچنین هدایت موجود بودجه به امنیت سایبر مثبت است اما این تنها یک بخش از راه حل است. آنچه از این گفتگو است, استراتژیک, بلند مدت سرمایه گذاری.

نخست وزیر سابق Malcolm Turnbull در ماه اوت سال 2018 افتتاح استرالیا Cyber Security Centre در کانبرا است. میک TSIKAS/AAP

یک جامع, رویکرد میان رشته ای

موثر امنیت سایبر است که در مورد بیش از فن آوری — آن را در مورد مردم (از طیف وسیعی از زمینه های) کاربر رفتار فرآیندهای کسب و کار حل مشکل قابلیت مقررات استانداردهای صنعت و سیاست.

من خوانده ام 156 ارسالی به آینده, امنیت, استراتژی بود که باز به نظر عمومی. من هم دانش محرمانه ارسالی ساخته شده است.

نقشه کشی در این نمایش ها و خود من تخصص در اینجا پنج عنصر اعتقاد من آینده استراتژی باید شامل:


1. آموزش رانندگی تغییر رفتاری

“لغزش شیب, با کف دست زدن” سلامت آگاهی یکی از موفق ترین ما تا کنون بود.

آن سوار واقعی اجتماعی و رفتاری تغییر در استرالیا. مشابه تغییر مورد نیاز است برای کمک به ایجاد استرالیایی بیشتر آگاه در مورد مسائل مربوط به امنیت سایبر و تکنولوژی چگونه می تواند بهره برداری می شود.

این یک تعمیر سریع و به احتمال زیاد خواهد شد در دراز مدت تلاش است.

2. ایجاد انعطاف پذیری در زیرساخت های حیاتی

COVID-19 نشان داده است که چگونه به راحتی جوامع مختل می شود به خصوص کلید زنجیره تامین و سیستم های.

ما نیاز به بهبود فرآیندهای مقررات و استاندارد برای اطمینان از زیرساخت های ما تکیه می کنند cyber-انعطاف پذیر. زمانی که نقض رخ می دهد سازمان باید آماده به حل و فصل آنها و بازگرداندن خدمات.

بانک ها یک مثال خوب به آنها تکیه بر هزاران نفر از تامین کنندگان. در این جبهه استرالیا محتاطانه مقررات سازمان در سال گذشته معرفی مشخصاتش استاندارد به نام CPS234 با هدف بهبود انعطاف پذیری در برابر امنیت اطلاعات حوادث (از جمله حملات سایبری).

3. کمک به کسب و کارهای کوچک

بیشتر کمک های مالی و مشوق های مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک خواهد شد و آنها را قادر به دسترسی به تکنولوژی و استعداد خود را برای بهبود امنیت سایبر قابلیت های.

یک رویکرد هماهنگ مورد نیاز است را از طریق تمام سطوح دولت به منظور بالا بردن آگاهی از عوارض جانبی اثرات حملات سایبری در کسب و کار. این شامل عواقب ناشی از داده های مشتری و نقض حریم خصوصی.

آن را نیز بسیار مهم کسب و کار می دانید که در آن به طور مستقل به دنبال روشن و مختصر مشاوره زمانی که مورد نیاز است.

4. پرورش استعداد های خط لوله

تقریبا هر روز می شنوم در مورد صنعت امنیت سایبر کمبود مهارت های. من هم از شنیدن دانش آموزان چقدر دشوار می توان آن را برای دریافت یک شغل در امنیت سایبر حتی با هر تعداد از گواهینامه.

آن آسان برای کسب و کار به تجاوز کردن به استعداد های موجود از دیگر سازمان به جای استخدام فارغ التحصیلان و یا کارورزان. برای شکستن این چرخه ما نیاز به بهبود دوره های آموزشی با تمرکز بر مهارت های کارفرمایان می خواهید.

وجود دارد نیز باید مشوق هایی برای کسب و کار به استخدام کارآموزان و فارغ التحصیلان.

5. قطع نوار قرمز اداری

دولت فدرال نیاز به انجام بیشتر به آدرس استرالیا cybersecurity مشکل کلی نگر – و نه فقط با اضافی قوانین و بودجه های موجود سازمان های دولتی.

سلسله مراتب و معاملات در این بخش در حال حاضر بیش از حد پیچیده است.

ساده سازی و حس مشترک مورد نیاز است.


حفاظت از استرالیایی ها از احزاب خارج از قصد بهره برداری از این فن آوری استفاده می کنیم چیزی است که ما می تواند دستیابی به یک شبه.

دیجیتال, امنیت, استراتژی تحویل داده می شود توسط موریسون دولت نیاز به نه تنها موثر بلکه ساخته شده با دولت آینده داشته باشید. در چنین فرار بار آن هرگز مهم تر بوده است برای محافظت از استرالیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de