کشورهای دیگر در حال بستن مدارس – چرا دولت استرالیا می گویند, آن را امن نگه داشتن آنها را باز ؟

ویکتوریا آغاز تعطیلات مدرسه اوایل هفته در حالی که پدر و مادر می توانید انتخاب کنید که آیا برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه در کشورهای دیگر. همه کشورها و مناطق در حال کار به سمت بازگشایی مدارس در مدت دو.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: پزشکی و مشاوره است که آن را بی خطر است برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه.

این به نظر می رسد در تضاد با دیگر سخت قرنطینه اقدامات این کشور اتخاذ شده برای کاهش گسترش COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus نامیده SARS-CoV-2.

مردم هستند گفت: نه به ترک خانه اگر ممکن است. همه غیر ضروری سفر در داخل و خارج از کشور (و بین برخی از ایالت ها) ممنوع شده است. بسیاری از کسب و کار بسته اند و از جمله خانه باز بازرسی ممنوع شده است. حتی مجالس ترحیم محدود به بیش از ده نفر.

پس چرا ما مدارس هنوز باز است ؟ و به همین دلیل بسیاری از کشورهای دیگر بسته شدن مدارس خود را?

در سخت قرنطینه اقدامات شده اند نشان داده می شود بیشتر موثر در کاهش گسترش COVID-19 از بسته شدن مدارس. و بسیاری از کشورها که در آن مدارس را بسته به حال جامعه انتقال برای بیش از حد طولانی قبل از قرار دادن در اقدامات برای جلوگیری از آن.

اما اجازه دهید نگاهی به آن را در جزئیات بیشتر.

کودکان به نظر می رسد به گسترش این بیماری کمتر

وجود دارد بسیاری از ما هنوز هم نمی دانم در مورد COVID-19. اما ما نمی دانیم که کودکان به نظر می رسد بسیار به ندرت جدی بیماری و عوارض در مقایسه با کسانی که در گروه های سنی بالاتر مانند پدر و مادر خود و به خصوص پدربزرگ و مادربزرگ.

ما یک مقدار زیادی از داده ها از تعدادی از کشورهای (چین ، کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا) که در آن این همه گیر آلوده شده است تعداد زیادی از مردم. داده ها نشان می دهد کودکان به ندرت (و در بسیاری از کشورها هرگز) درگذشت از عفونت است.


ادامه مطلب: نگران فرزند خود را گرفتن coronavirus? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن


حتی کسانی که در سن کمتر از 30 سال دارند به ندرت درگذشت از این بیماری است. کودکان نیز به نظر می رسد برای دریافت آلوده در نرخ بسیار پایین تر نسبت به کسانی که مسن تر هستند – اگر چه ما تنها می تواند تایید کند که هنگامی که ما نورد آزمایش در مقیاس بزرگ.

کودکان آلوده می تواند. و هر دو در اینجا و در دیگر کشورها, کودکان مبتلا به عفونت با حضور در مدارس. اما وجود داشته اند هیچ مستند شیوع بیماری در مدارس آلوده به کودکان حضور داشتند و مدارس بسته شدند و تمیز.

استرالیا پایین جامعه انتقال

در استرالیا (از مارس 25) ما هنوز بسیار پایین جامعه انتقال این ویروس است.

برخی استدلال می کنند ما نیست شناسایی جامعه انتقال از آنجا که ما در حال آزمایش کافی است. وجود خواهد داشت برخی از موارد که ممکن است از دست رفته – اما نه بسیاری از. استرالیا انجام داده است و بیش از 135,000 تست با تنها 1 ٪ از این آزمایش نشان دادن نتایج مثبت است.

استرالیا دارای یکی از بالاترین سرانه های تست میزان در جهان و یکی از پایین ترین نرخ های مثبت تشخیص. و از همه مهمتر زمان تست شامل افرادی که به بیمارستان مبتلا به پنومونی به خصوص اگر آنها نیاز به رفتن به واحد مراقبت های ویژه.

اگر وجود دارد در حال حاضر گسترده در جامعه گسترش ما خواهد بود چیدن این موارد است.

موارد ما شاهد در حال اکثریت هنوز هم در بازگشت مسافران و در تماس های خود را. امیدوارم quarantining موارد و در معرض خطر مردم (تماس نزدیک و بازگشت مسافران) عفونت و ما قادر خواهد بود برای محدود هر حال گسترش در جامعه است.


ادامه مطلب: COVID-19: آنچه در بسته شدن مدارس و مهد کودک معنی برای پدر و مادر و گاه به گاه کارکنان


آنچه که ما در حال دیدن ما با افزایش سریع در تعداد است و نه یک کنترل نشده بیماری همه گیر در استرالیا. آن است که بیشتر بازتابی از آنچه شده و کنترل نشده در جامعه گسترش عفونت در جاهایی مثل آمریکا و ایتالیا. این است که در انعکاس بازگشت مسافران بودند که در ماه های اخیر بخشی از آن جوامع و بودند که یا در حال حاضر در قرنطینه.

استرالیا در وضعیت های مختلف به کشورهای دیگر

بسیاری از اروپا و ایالات متحده معرفی گسترده تعطیلی مدارس. دلیل این است که آنها نمی کنترل جامعه گسترش تا زمانی که خیلی دیر شده و این ویروس در حال حاضر شده است به طور گسترده ای در گردش بدون آنها متوجه باشند با توجه به کمتر و یا با تاخیر تست . این مورد برای استرالیا که در آن هنوز هم وجود دارد کمی در جامعه گسترش یافته است.

شده اند وجود ندارد تمدید ملی و تعطیلی مدارس در برخی از کشورها که در آن شده است وجود کنترل خوب با یک واژگونی منحنی و کمتر و کمتر موارد جدید مانند کره جنوبی و سنگاپور.

این کشورها و دیگران مجبور موضعی تعطیلی مدارس در بسیاری از مناطق. اما این معمولا رخ داده است که در آن مکرر جامعه گسترش يافت. این نیز ممکن است آنچه مورد نیاز است در برخی از مناطق در استرالیا.

اطلاعات منتشر شده توسط کالج امپریال لندن یافت:

در انگلستان و ایالات متحده در زمینه سرکوب خواهد شد حداقل نیاز به یک ترکیب اجتماعی فاصله گرفتن از کل جمعیت (و به خصوص برای کسانی که بیش از 70 سال سن) صفحه اصلی جداسازی موارد و خانواده قرنطینه از اعضای خانواده خود را.

ترین مدل های انجام شده تا کنون در این فرض coronavirus در راه شبیه به آنفلوانزا (عادی آنفولانزا). اما این به نظر نمی رسد در این مورد. COVID-19 به نظر می رسد به علت بسیاری از کمتر عفونت در کودکان رخ می دهد و با آنفلوانزا است. در حالی که ما نمی دانیم دقیق میزان عفونت در کودکان, علامت عفونت به نظر می رسد بسیار کمتر از آنچه انتظار می رود با آنفلوانزا است .

کالج سلطنتی مدل فرض خانوار تماس با نرخ دانشجویی برای خانواده ها خواهد شد 50 ٪ افزایش می دهد در طول زمان مدارس نزدیک است. مخاطبین در جامعه افزایش 25% در طول بسته شدن.

این افزایش فعل و انفعالات جامعه مانند با پدربزرگ و مادربزرگ و جامعه به طور کلی ممکن است به همین دلیل وجود دارد نگران کننده یافته از مدل خود را در طول سه ماه اول با تعطیلی مدارس.

مدل خود را نشان می دهد که اگر تعطیلی مدارس خود بودند ما تنها مداخله که فقط باید متواضع تاثیر بر کاهش تقاضا برای تخت بیمارستان (14%) و حداقل موثر از تمام مدل مداخلات.

اما آنچه در مورد معلمان?

کودکان را آلوده اما در نرخ بسیار پایین تر از سایر گروه های سنی است. برخی از معلمان ممکن است در معرض خطر مانند کسانی که بیش از 60 سال با قلبی. کسانی که معلمان باید در خانه باشد و به هر حال تمرین و حتی بیشتر اجتماعی فاصله نسبت به جمعیت عمومی همراه با تمام کسانی که بیش از سن 70 سال است.

بالاتر گروه های در معرض خطر باید کاهش فعلی خود را, اطلاعات تماس و تلاش برای استفاده از 2 متر فاصله و همچنین اجازه دادن به هر کسی ناخوشی مانند کسانی که با علائم سرماخوردگی (از جمله فرزندان و نوه ها) مراجعه کنید.


ادامه مطلب: هیچ استرالیا است نه قرار دادن معلمان در coronavirus جرقه خط. خود را در معرض خطر بسیار پایین است


بسته شدن مدارس خواهد شد به احتمال زیاد کاهش گسترش ویروس های بسیار, اما گسترش در جامعه ما خواهد بود در ارتباط با بسیاری از بالقوه طولانی مدت و مضر بر آن در آموزش و پرورش فرزندان. آن را نیز تحت تاثیر قرار توانایی جامعه برای عملکرد و تحویل ضروری و مهم دیگر خدمات است. آن را حتی ممکن است افزایش مرگ و میر ناشی از COVID-19 بر اساس برخی از مدل سازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو