اسکار 2020: جوایز اسکار در تلاش برای تبدیل شدن به پیشرو در جهان در حال تغییر

به عنوان بزرگ و خوب را از فیلم دنیا آماده به گام در مراسم اسکار فرش قرمز, پیر زرق و برق هالیوود و قدیمی هالیوود ارزش – مرکزی باقی می ماند برای شب. آکادمی جوایز ارائه شده است یکی از معتبرترین وقایع در صنعت فیلم. و در حالی که جوایز تمرکز محدود تحقیقات علمی آنها ارائه بینش به هالیوود روند و مسائل مواجه فیلم آمریکایی میباشد.

با ارزیابی اسکار’ وضعیت فعلی ما به وضوح می توانید ببینید تنش ناشی بین گارد قدیمی هالیوود و جدیدتر ارزش ها و شیوه های صنعت. بحث در اطراف تنوع نامزد – هر دو از نظر جنسيت و نژاد – آمده است در زمانی که این راهی است که ما ارتباط برقرار کردن با فیلم در حال تغییر است.

جریان آنلاین خدمات در حال ارائه دسترسی آسان به فیلم. و اگر چه برخی از جریان شرکت های فیلم به رسمیت شناخته شده اند توسط آکادمی, جوایز, فیلم, تنها واجد شرایط برای نامزدی در صورتی که تا به حال اکران در کنار خود را آنلاین اولین.

در 2019, Alfonso Cuaron را رم شد اولین Netflix فیلم نامزد دریافت جایزه بهترین تصویر. در سال 2020 و حتی گسترده تر تخته سنگ از Netflix فیلم نامزد دریافت جایزه شده است و در مجموع 24 جوایز از جمله Irishman (چهار از جمله بهترین بازیگر مرد و بهترین تصویر و بهترین کارگردانی) دو پاپ (بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و بهترین فیلمنامه اقتباسی) و ازدواج داستان (شش از جمله بازیگری و کارگردانی و فیلمنامه).

اما با وجود Netflix بکشد ظاهری تسلط اسکار امسال را رابطه بین جریان خدمات و آکادمی شده است بدون اختلاف. مارتین اسکورسیزی به التماس مردم به تماشای ایرلندی بر روی صفحه نمایش تلفن. این به نظر می رسد عجیب و غریب که از یک مدیر است که به وضوح با بهره گیری از یک سرویس است که به مشترکین خود ارائه می دهد توانایی به تماشای فیلم در هر زمان ،

در سال 2019 استیون اسپیلبرگ صحبت در حمایت از آکادمی تنها جشن فیلم که تا به حال اکران و یکی از جایزه کلیدی قوانین است که یک فیلم باید “واجد شرایط تئاتر اجرا از حداقل هفت روز متوالی در طی آن دوره نمایش رخ می دهد باید حداقل سه بار در روز”.

حداقل یکی از این نمایش باید بین 6 و 10pm در شب و تئاتر اجرا باید به صورت “پرداخت پذیرش در, تجاری, تصویر متحرک تئاتر در لس آنجلس”. این یک برنامه به طور بالقوه گران حکومت برای مقیاس کوچکتر یا جریان خدمات-تنها محصولات. همچنین تاکید قدیمی ایده لا بودن یکی و تنها از فیلم.

تنش جدید پیر ارزش

آکادمی مشکل در نگه داشتن با زمان نیز مشهود در ردیف منظم بر تنوع. ادعای تبعیض و نژاد پرستی و همچنین به عنوان سن گرایی و همجنسگرا ستیزی غالبا مسطح در جوایز اسکار. در سال 2012 یک مطالعه انجام شده توسط ایسنا در بر داشت که 94 درصد از رای دهندگان اسکار شد سفید و 77 درصد مرد بودند.

نه خیلی تنوع. سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/اتین Laurent

آکادمی اقدام به بهبود این ارقام در سال های اخیر شکستن خود کلاه از 5000 عضو به منظور تنوع بخشیدن به آن رای دهندگان. گزارش های اخیر نشان داد که آکادمی تا به حال صادر شده بیش از 900 دعوت اضافی برای رای دهندگان به عنوان بخشی از یک تنوع طرح در سال 2018 است. نزدیک به نیمی (49 درصد) از کسانی که دعوت شده بودند و 38 درصد مردم از رنگ. فراتر از آن, اما, make-up آکادمی عضویت باقی مانده مات.

با وجود این فشار برای بهبود تنوع آکادمی عدم زنان نامزد برای بهترین مدیر خسته کننده تبدیل به یک هنجار برای اسکار – و 2020 از این قاعده مستثنی است. به همین ترتیب بهترین بازیگر نقش اول مرد و بازیگر نقش مکمل مرد نامزد همه سفید به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن. در بهترین مدیر رده تنها حضور بونگ جون هو برای فیلم کره ای انگل کاهش در برابر یک بار دیگر سزاوار هشتگ #OscarsSoWhite در حالی که سینتیا Erivo است که تنها از رنگ رقابت برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن.

چنین تعصبات در حال تشدید مقررات مربوط تئاتر آزاد است. جریان خدمات مانند Netflix و آمازون نخست ارائه فرصت ها برای زنان و فیلمسازان از رنگ های که در دسترس هستند در جریان اصلی اما این فیلم تمایل به نادیده گرفته می شود در مراسم جوایز.

برای مثال لین رامسی 2017, فیلم شما هرگز واقعا در اینجا یک فیلم توزیع شده توسط آمازون بود که توسط منتقدان مورد ستایش قرار داد اما موفق به دریافت یک نامزدی برای 2018 اسکار. در ضمن مدیران مانند اسکورسیزی – که نام می تواند توجیه مختصر اکران های مورد نیاز در قوانین و چه کسی را “پرستیژ” (نه به ذکر است بسیاری از بینندگان) به این خدمات – تمایل به تحت الشعاع قرار دادن کمتر نام شناخته شده است.

من آن را گرفتن در توییتر

شاید به عنوان یک نتیجه از این شده است که یک رکود در علاقه به پخش اسکار در سال های اخیر است. 2018 و 2019 جوایز اسکار به دست آورد پایین ترین رتبه بندی تا کنون برای این مراسم است.

اسکار پخش رتبه های 2000 تا سال 2019. © Ana ortega 2020

منتقدان بر این باورند که اسکار تبدیل شده اند به طور فزاینده ای قابل پیش بینی در شرایط که برنده جوایز. از سخنرانی های طولانی و مشکل ساز میزبان نیز تبدیل به offputting باشد برای بینندگان. ست مک فارلین را جنسیتی عملکرد ما تو را دیدم خود را در سال 2013 مراسم بود که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت به عنوان ناخوش آیند و در 2019 در مراسم اعطای جوایز بود بدون یک میزبان پس از Kevin Hart پایین پا پس بحث در اطراف خود ضد همجنس طنز و توهین آمیز توییتهایی.

پخش نیز در تلاش برای انطباق با تغییر مشاهده شیوه از هر دو مراسم و فیلم های آن را برجسته. در حالی که رتبه تلویزیونی مراسم پاییز وقایع کلیدی و یا رسوایی (به یاد داشته باشید زمانی که وارن بیتی و Faye Dunaway اعلام اشتباه برنده بهترین عکس در سال 2017) در حال تبدیل شدن کلید نقاط صحبت کردن در ساعت بعد از مراسم و تمایل به مصرف به عنوان کلیپ ها از طریق رسانه های اجتماعی و یا یوتیوب.

این ویروسی اسکار “قطعه” و خود را آشکار محبوبیت – نشان می دهد که مخاطبان امروز کمتر علاقه مند در طولانی مدت جشن سنتی هالیوود و به احتمال زیاد به می خواهید را انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه که جنبه آنها درگیر با. اگر راه که در آن ما ارتباط برقرار کردن با فیلم در حال تغییر است می تواند آکادمی را نگه دارید تا ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو