اسکار نشان داده شده در یک فیلم آمریکایی صنعت به جشن و بازار دستاوردهای خود را.

حتی زمانی که وجود دارد تعجب آور برنده مانند امسال جوایز رفت و برگشت با کره جنوبی فیلم انگلهای اسکار به ما بگویید بیشتر در مورد ارزش های این صنعت و یا آنچه در آن می خواهد به می گویند از آنچه ممکن است عینی بود به نام “بهترین تصویر” و یا موفقیت است.

در واقع اپتیک اسکار امسال را به نمایندگی لیبرال “ورود” در اوج خود با Janelle Monáe و بیلی پورتر لگد زدن نشان می دهد. نیز وجود دارد یک زمین تشکر و قدردانی توسط مائوری بومی فیلمنامه برنده جایزه Taika Waititi و بسیاری از گوینده بودند زنان سفید یا مردم از رنگ در یک سال از یک تا حد زیادی سفید و نر نامزد.

با این وجود آن را تعجب آور است که Academy of Motion Picture Arts and Sciences توبیخ Greta Gerwig در رده بهترین کارگردان برای فیلم Little Women با توجه به فیلم تحسین منتقدان و Gerwig است که در حال حاضر یکی از پنج زن تا کنون نامزد دریافت جایزه برای بهترین کارگردان اسکار (برای جوجه پرنده).

افرادی که باقی بماند

ما منافع متقابل در تحقیق و تدریس معاصر, رسانه, فرهنگ, فمینیسم و نمایندگی از زنان و دختران در فرهنگ عامه ما منجر به بپرسید چرا زنان کوچک شده و کم ارزش توسط نمایندگان آکادمی.

‘زنان کوچک’ اعضای بازیگران فلورانس Pugh, سمت چپ, نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن و Saoirse Ronan, نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن راست می رسند اسکار در فوریه. 9, 2020, در لس آنجلس. (عکس از اردن استراوس/تالار گفتگو/AP)

Gerwig را حذف از بهترین مدیر دسته تقویت این فیلم ادعا که خلاق نیست جشن به اندازه همتایان مرد خود.

و به رسمیت شناختن این فیلم در دیگر دسته بندی ها نشان می دهد که راه هایی که هالیوود تمایل به حمایت جدید retellings از رمان کلاسیک که بازتولید ایدئولوژی مانند سرمایهداری و مردسالاری و سفید برتری در طول زمان حتی به این ایدئولوژی تغییر و پردهی نو.

به صراحت فمینیستی را

Louisa May Alcott را کمی زنان شده است دوباره تصور توسط هر نسل پس از انتشار آن. این یک برادوی بازی در سال 1912 یک باله در سال 1969 یک اپرا در سال 1998 و ساخته شده است به ده ها تن از مجموعه های تلویزیونی و فیلم.

Gerwig را انطباق می دهد و ما شاید به صراحت فمینیستی نگاهی به تاریخ در رمان کلاسیک برجسته ارزش زنان در شادی و کار.

ژاکلین Durran می پذیرد جایزه برای بهترین طراحی صحنه و لباس برای زنان کوچک’ در تئاتر دالبی در لس آنجلس. (AP Photo/کریس Pizzello)

داستان کامل کشتی برای سازگاری: می توان آن را بهینه سازی را در این وزن از فرهنگ جاری در حالی که حفظ یک روکش از گذشته است. معاصر مخاطبان می توانید الهام بخش در شخصیت های فمینیستی حل و فصل در حالی که احساس امن در دانش است که بسیاری از مبارزات آنها در حال آثار از گذشته است.

زنان کوچک‘s تنها 2020 جایزه اسکار برای بهترین طراحی صحنه و لباس (ژاکلین Durran) تقویت نوستالژی این فیلم تجدید نظر شود. ما خرید یک بلیط برای زنان کمی نیست برای ترک مشکلات 2020 خارج از تئاتر را به دیدن آنها نشان داده و با خیال راحت در گذشته است.

خشم و جاه طلبی هنری

در دوران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سقط و #metoo, the sisterhood of the مارس دختران طنین انداز است. فیلم ایجاد فضا برای شخصیت ها به صحبت می کنند آشکارا خود را در مورد خشم و جاه طلبی و هنری.

آنها از آن لذت ببرید با هم و فمینیستی اعلام مانند “من می خواهم به جای یک دختر ترشیده و دست و پا زدن خود من قایق رانی.”

Greta Gerwig می رسد در اسکار روز یکشنبه, فوریه. 9, 2020 در تئاتر دالبی در لس آنجلس. (AP Photo/جان Locher)

ماه مارس خواهر و مادر خود را ساخته شده است یک خانه پر خانوادگی ستایش و خلاق پشتیبانی: مگ جوجه بازیگر Jo یک نویسنده با استعداد, بث رسا نوازنده و امی بلند پروازانه هنرمند.

مبارزات خود را نیز relatable معاصر به مخاطبان است. یک فرد امی باعث می شود یک فرانک مشاهده: “آیا نشستن وجود دارد و به من بگویید که ازدواج نمی اقتصادی گزاره دلیل آن است.”

تا آنجا که جهان تغییر کرده است پس از کمی زنان منتشر شد, ازدواج و یا زندگی مشترک بدون ازدواج امروز است که هنوز هم در بسیاری از راه های اقتصادی گزاره حتی بیشتر از آن با مسابقۀ.

کمی تشویق در زندگی روزمره

جو و امی هر دو صحبت در مورد خود به تنهایی و محدودیت های زندگی را انتخاب کند. مگ bemoans خود را در فقر نسبی به دوستان خود. در یکی از فیلم صحنه مادر خود را در مورد چگونه او عصبانی است تقریبا هر روز از زندگی خود را.

آنها خود آگاه طبقاتی و جنسیتی و ستم اما هنوز هم شرکت در ازدواج و خانه داری جبران نشده.

خود اذعان زنان خشم و انزوا و آرامش است چرا که بسیاری از ما هنوز هم عصبانی و جدا شده بیش از 150 سال پس از این رمان منتشر شد.

ما می خواهیم برای تشویق زنان بر روی صفحه نمایش وجود دارد بسیار کمی برای تشویق زنان — هنوز هم — در زندگی واقعی است. در Harvey Weinstein را محاکمه وکلای او استدلال کرد که او کسی است که قربانی شده و نه نمرات از زنان دچار آسیب های روانی در, ریخته گری, کوچ; سمت راست است که سرمایه گذاری در یک بازی استراتژی برای پیاده کردن زنان نسبت به حقوق باروری و مرد منتخب به بالاترین مقام در ایالات متحده شده است معتبر متهم بارها و بارها از تجاوز جنسی.

نیاز به تغییر ساختاری

Saoirse Ronan که بازی جو در فیلم ” زنان کوچک,’ می رسد در اسکار. (اردن استراوس/تالار گفتگو/AP)

در حالی که جو ناشر می پرسد او را به تغییر رمان پایان دادن به قهرمان خود را پیدا عاشقانه, عشق, واقعا انجام “زن و شوهر” در پایان Gerwig فیلم جو است و کتاب یک عاشقانه گردد هنر شیء به صورت موازی به Gerwig خود فیلمسازی.

زنان کمی کند کار مهمی برجسته اقتصاد از ازدواج و ترویج این ایده که زنان را می توان هنرمندان خلاق و نه فقط muses.

اما در حالی که این درست است که بعضی از زنان ممکن است موفقیت خود را از طریق فردی آژانس دفاع از دستاوردهای خود هیچ کاری نمی کند برای از بین بردن ظلم و ستم از زنان femmes, غیر دودویی مردم و در واقع مردم از همه جنس.

آن اغوا کننده به این باور است که زنان به سادگی نیاز به کار سخت بود معتبر و چوب به اصول ما به فراتر از مردسالاری. اما به عنوان هر دو Jo ناشر و اسکار نشان می دهد تا زمانی که وجود دارد این است که تغییر ساختاری هیچ مقدار از افراد استثنایی و یا صرف نمایندگی می تواند به حل مشکل مردسالار و نژادی سرمایه داری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو