پرنده شناس و باغ وحش متصدی غلبه زندگی-تغییر تصادف در جاده

همه حقوق از آن باید او را کشتند و یا حداقل کاهش پرشور خود جاه طلبی برای کمک بیشتر به معنی حفاظت از محیط زیست. اما این حادثه نه.

Paul Andrew که طی 66 در زمان و از طریق گل نشسته کار سخت تبدیل از یک آماتور فرشته پرنده به سطح بین المللی اذعان کرد قدرت در پرندگان و همچنین سایر گونه ها و حفاظت از آنها.

او هشدار داده شده بود paraplegics چهره دلهره آور طیف وسیعی از عوارض تهدید کننده زندگی و او خودش را به عنوان زندگی در زمان قرض گرفته شده.

بنابراین در معمولی و سبک اصلی و شاید به وجود افراد بدبین او ساخته شده بسیار بیشتر از زندگی خود و رفت و به یک پسر از طریق IVF شکوفا در کار خود را سخاوتمندانه مربی دیگران و در سال 2014 ازدواج با همکار متصدی باغ وحش Madelon Willemsen.

Latterly او کار می کرد برای ایجاد یک پناهگاه در سرزمین اصلی استرالیا برای کمک به حفظ شیاطین تاسمانی زنده در به تازگی افتتاح برينگتن مور پناهگاه حیات وحش در بالا شکارچی دره.

اندرو کمک به طور گسترده ای به دانش از اندونزی غنی و تهدید birdlife پیشگام دیجیتال طبقه بندی و یا طبقه بندی گونه پرنده و تحت تاثیر اخلاقی توسعه باغ وحش ها در اینجا و خارج از کشور.

Paul Andrew, zoo curator and researcher.

پل اندرو باغ وحش متصدی و محقق.

برای کمک های خود را به اندونزی پرنده علوم جدید زیرگونه به شدت در معرض خطر اندونزی زرد کاکل طوطی کاکل سفید یافت می شود تنها در جزایر خاموش Sulawesi شد و بعد از او به نام Cacatua sulphurea paulandrewi.

Paul Andrew متولد شد و در بریستول, انگلستان در سال 1953. پدر او استاد دانشگاه کمبریج و او بی خیال دوران کودکی است. با یک گروه از چهار مدارس از بریستول دستور زبان مدرسه تمام سن حدود 12 و کسانی که باقی مانده اند دوستان او با استفاده از چرخه اطراف غرب کشور تا یک هفته بدون هیچ گونه تماس بگیرید. این روز متفاوت است.

یک رفیق هنوز هم به یاد پل اول سفر پرنده نگری در جزر و مد به خور در سورن رودخانه که در آن آنها misidentified کوچک waders کردم و در گل و لای گیر. اما او در دام لکه بینی و در عین حال بیشتر پرندگان.

او رفت و به دانشگاه شرق آنجلیا, به دلیل غنی birdlife در این نزدیکی هست و نیز در محیط زیست.

او سپس تخصصی در خطرناک و بسیار شغل پرداخت که یارانه خود را به جای وسواسی تماشای پرنده است. در اوایل 1980s, اندونزی شد خانه خود را هر دو به دلیل نادر بومی و کمی مطالعه پرندگان و همچنین تقاضا برای اعماق دریا غواصان در صنعت نفت.

وجود دارد بسیاری از جنجالی سفر به آتشفشان مجمع الجزایر. او به نظر می رسید به یک زندگی مفتون زندگی اما یک شب در سال 1986 شانس خود را زد. پس از یک حادثه در یک رگبار در یک کنترل از راه دور کشش از جاده های او در خارج از ماشین و پرتاب کردن صخره.

دو عبور دانش آموزان بهبود او. آنها سوار هنوز هم آگاهانه اما نیمه فلج پل به بهترین بیمارستان در جاکارتا آنها می دانستند و منتظر با او برای 12 ساعت.

وضعیت او بدتر شده و خوشبختانه با توجه به مداخله برادرش نیک که مشغول به کار در سوماترا او به زودی عودت به انگلستان برای درمان و توانبخشی در استوک مندویل بیمارستان.

خانواده هرگز نمی دانستند که این دانش آموز خوب سامریان بودند اما آنها را نجات داد زندگی پولس و اجازه داده او را به انجام برسانند بعدی فصل از تلفن خود را.

پس از توانبخشی در کمبریج پل در حال حاضر در یک صندلی چرخدار تصمیم به سفر به سیدنی به دیدار دوست دخترش دی رابینسون که او تا به حال شناخته شده در جاکارتا. او در آنجا ماند. پل و دی 20 سال را صرف با هم و بعد از مداخلات پزشكي با توجه به پاراپلژی قادر به پسر بن.

“این پر سر و صدا و بسیار سختی برای پل. او سرگرم کننده به اطراف در زمان…این پل تا به حال یک جاذبه در مورد او بود که غیر قابل انکار می گوید:” دوست و همکار پرنده متخصص Nigel یقه.

او ما را از فکر کردن فراتر از علم رفاه حیوانات و مورد احترام و شناخت ارزش ذاتی در همه چیز زندگی می کنند.’

نیک بویل

در سال 1993 اندرو ارائه شده برای داوطلب در Taronga باغ وحش پارک در یک پیشگام حیوانات طبقه بندی و یا طبقه بندی ابزار به نام Nomina. او اعتقاد زیادی که به حفاظت نیاز به دانستن دقیقا آنچه آنها حفظ. او در آنجا ماند 24 سال به عنوان یکی از همکاران به نام های “تفکر برانگیز متصدی پرندگان”. او ترجیح داد تا شناخته می شود به سادگی به عنوان متصدی.

اندرو تیز عقل به عنوان زیرک آن را به عنوان گسترده بود. او می تواند تعادل دیدگاه های مختلف از حیوانات کوچک جمعیت مدیریت با اخلاق در حفاظت از محیط زیست. او یک مدافع حقوق حیوانات اما معتقد جعل یک مقدار تعادل بهتر بین حیوانات و رفاه انسان.

این باغ وحش مدیر رفاه حفاظت و علم نیک بیل گفت: “او ما را از فکر کردن فراتر از علم رفاه حیوانات و مورد احترام و شناخت ارزش ذاتی در تمام موجودات زنده است.”

به طور فزاینده اندرو کشیده شد به پروژه های ارائه شده است که در دراز مدت پناهگاه برای گونه های در معرض تهدید به رشد است.

Paul Andrew with a Tassie devil painting by Adam Cullen.

پل اندرو با Tassie شیطان نقاشی توسط آدم کالن.

او یک بار نوشت: “یک باغ وحش است که یک مجموعه ای از گونه های. یک زیستگاه با ارزش نهفته در آن را به عنوان یک زیستگاه. آن را به ارزش در حق خود است. به نشستن در یک زیستگاه در هماهنگی با گونه های آن است به رسمیت شناختن این است.”

در سال 2016 اندرو نقل مکان کرد به هانوی, ویتنام با همسرش Madelon که منجر ضد قاچاق حیات وحش خیریه. او متهم از طریق ترافیک پر هرج و مرج خود را سفارشی ساخته و سه چرخه موتوری.

آنها بازگشت به استرالیا در سال 2018 و جایی که آنها زندگی می کردند در یک بوش بلوک به نام ریخته بود که خود را “طرح بزرگ” در Wollombi در شکارچی دره.

خود را نهایی کار بود با استرالیا ارک خیریه که در کلمات Madelon, “ایجاد واقعی حفاظت از نتایج برای گونه و نه فقط ارائه یک طبقه بندی برای سازماندهی گونه است. تالار ارک گونه مانع از رفتن منقرض شده است.”

‘استرالیا, باغ وحش صنعت مشت و بالاتر از وزن خود را به خاطر او.’

نیک بویل

در سال 2019 Madelon به لندن نقل مکان کرد برای اجرای بریتانیایی و ایرلندی انجمن آکواریوم و باغ وحش و پل به دنبال به خانواده نزدیک و دوستان و شروع دکترا در آکسفورد.

اما جنده خطر ابتلا به عفونت با او و او زده بود در ماه سپتامبر توسط استافيلوکوکوس اورئوس یا طلایی staph.

Paul Andrew صرف چهار ماه خسته کننده و خارج از بیمارستان در تلاش برای برنده شدن در یک جنگ فرسایشی اما از دست رفته در تاریخ 26 ژانویه این سال است. همسر و پسرش بن شد توسط سمت خود را.

نیک بیل گفت: “پولس فروتن در مورد دستاوردهای خود را, اما حقیقت این است که استرالیا در باغ وحش صنعت مشت و بالاتر از وزن خود را به خاطر او. وقتی که می آید به راه ما فکر می کنم در مورد حیوانات در مراقبت از ما ما تاثیر مثبت بر روی گونه های بقا در طبیعت و یا روش های نوآورانه برای دستگیری انقراض وجود دارد به طور کلی یک مخرج مشترک تحت فشار قرار دادند که صنعت رو به جلو – Paul Andrew.”

ماه آینده Madelon و کشش دوستان دیدار خواهد کرد به پراکنده برخی از خاکستر خود را در سایت از اولین کوهپیمایی سفر بر روی رودخانه سورن. بسیاری از سال پیش پل ساخته شده درخواست شاید در بذله گویی برای خود زمینی باقی مانده است که باید شسته با جزر و مد و گسترش در سراسر جهان او را ستایش.

پل اندرو جان سالم به در با همسر خود Madelon پسر بن والدین کالین و اموزش و خواهر و برادر نیک و هلن کلر.

او یاد می شود در Taronga باغ وحش در دوشنبه 17 فوریه در 4-5 بعد از ظهر در این پرنده نشان می دهد تئاتر

کریستوفر Zinn

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>