چند هفته پیش, John Bunyan از کمپبللتون نوشت: در زمانی که دیگران جشن گرفتند رسیدن پاییز در تاریخ 1 مارس. “طبیعت می داند از ماه حرکات اما ما نیست و آن را می داند اعتدالی است. به عنوان بقیه جهان می داند پاییز آغاز می شود و در اعتدال. ما هنوز وجود ندارد.” از امروز و یا امروز و فردا ما هستند. خوشحال اعتدال همه. در حال حاضر آن است که مسلم پاییز در نیمکره جنوبی.

چیزی برای پدر و مادر از کودکان در سن مدرسه به نگاه به جلو به. تیم Mooney از Mollymook ساحل گزارش: “پسر من بن در نیویورک زندگی می کند و در اولین روز از مدرسه در منزل او اخراج پسرش تام.”

پس از تقریبا شصت سال مبارزه به جای شوهرش مجموعه کتاب که پر کتابخانه در هر اتاق و راهرو خانه مرجان دکمه شمالی اپپینگ است در نهایت از دریافت پاداش برای تمام سازماندهی و گرد او انجام داده است. “در حال حاضر که من در خود تحمیل انزوا من هیچ نیاز از کتابخانه محلی (C8). من خود به اندازه کافی برای سرگرمی. برای شرکت من آنا کارنینا و بنت خواهر Rumpole از بیلی Khazaal و قهرمانان ایلیاد. چقدر خوش شانس هستم من!” آه رضایت از مقاومت در برابر د bunkum ماری کوندو و دانستن که شما در حال حاضر مجهز به مقابله با خستگی بیماری همه گیر است که بر ما است.

تونی Furner از ماروبرا می گوید که او “یک تعریف جدید برای خوش بینی – نوشتن یک لیست خرید”. در ضمن Aidan Cuddington از Umina ساحل می نویسد که او تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن تشییع جنازه او تا COVID-19 بحران است چرا که “من خوشبین هستم که بیش از 100 نفر شرکت خواهد کرد”.

با توجه به این که “بزرگ Mal آمد خوب در پایان” جان Swanton از کوگی توصیه می کند که “من علاقه ای ندارم در خود Malcolm Fraser لوو کاغذ (C8) جولی Sutton, اما اگر شما باید برخی از با Sir John Kerr, من به شما یک پیشنهاد خوب”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de