OPP گسیختن Tyendinaga محاصره برخی از تظاهرکنندگان را بازداشت گرفته

تورنتو — چند نفر گرفته شد به بازداشت دوشنبه به عنوان پلیس در نقل مکان کرد و شروع به از بین بردن محاصره نزدیک Belleville, Ont., جرقه محکومیت از Mohawk از Tyendinaga.

یک جریان از پلیس موبایل, وانت, بینام, وسایل نقلیه, و ده ها تن از افسران از جمله برخی از آنچه در ظاهر به دنده تاکتیکی دیده می شدند جاری شدن سیل در Mohawk محاصره در مدت کوتاهی پس از 8:00 a. m. EST. برخی از تظاهرکنندگان scuffled با ماموران قبل از اینکه از دور گرفته شده و یک آمبولانس دیده می شد ترک این منطقه اگر چه معلوم نیست که چه نوع از آسیب ممکن است پایدار.

اندرو Brant, یک مدافع زمین با Mohawks از Tyendinaga گفت: اخبار CTV که به او گفته بود به کسی که نزدیک به تظاهرکننده مجروح در مبارزه و گفته است که آنها تا به حال شده است “صدمه دیده توسط پلیس است.”

او گفت که بیش از 10 نفر دستگیر شده بود در Tyendinaga خاک تا کنون تماس با وضعیت “طاقت فرسا است.

“آن را بر همه واقعا. آن را بر مردم مادران, پدران, پدربزرگ و مادربزرگ, کودکان, همه چیز.”

شرق منطقه OPP ارسال شده در توییتر در روز دوشنبه که “همه تظاهر کنندگان داده شد گزینه خروج از سایت و یا دستگیر شدن.”

آنها اضافه شده است که 10 نفر دستگیر شدند و چهره به اتهامات متعدد که همه آزاد شده اند و در شرایط.

در حالی که OPP بودند نزولی در Tyendinaga این RCMP نیز دیده می شود ورود Unist’ot’en خاک در بریتیش کلمبیا با توجه به بیانیه ای از موهاک ، Unist’ot’en یک قبیله در مرطوب’suwet’en ملت که موجب تظاهرات سراسر کشور بعد از آن ارثی ستاد برای اولین بار نشان داد در برابر ساخت و ساز از یک $6.6 میلیارد دلار گاز طبیعی از خط لوله گسترش پروژه که رفتن را از طریق زمین های خود را.

“این آمده است در زمانی که (بومی خدمات) وزیر مارک میلر و همچنین Mohawk مردم در Tyendinaga و مرطوب’suwet’en ارثی روسای گفته شد وجود دارد خواهد بود یک اطلاعیه در ظهر امروز که RCMP قرار بود به ترک خاک خود” موهاک بیانیه ای گفت:.

B. C. RCMP که اجرا یک دستور در’suwet’en زمین به کارکنان اجازه می دهد تا شروع به ساخت و ساز در خط لوله گفت: در روز جمعه که آن را به طور موقت بسته شد و دفتر تلفن همراه در’suwet’en زمین اما هنوز گشت زنی در منطقه است.

Mohawks از Tyendinaga در اصل راه اندازی اردوگاه در نزدیکی راه آهن نزدیک به سه هفته پیش در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی سران و نگهداری در طول که آنها را تخلیه راه آهن به عنوان به زودی به عنوان آنها دریافت کلمه از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که RCMP بودند دیگر در قلمرو خود را.

“(پلیس) بیاوریم نوعی از تروریست ها” Brant گفت: “زمانی که واقعا همه ما تا به حال یکی (مورد نیاز) و آن را به خارج از ملک نیست که به آنها تعلق دارد.”

همه چیز حل و فصل کردن در Tyendinaga پس از اولیه سراسیمگی از فعالیت و منطقه تبدیل شده آرام اواخر صبح با پلیس دیده می شود صحبت کردن هنوز بزرگ مشروط از تظاهرکنندگان به عنوان قطعات مانع شد و به آرامی برداشته شود.

تعدادی از OPP نیز نظارت ثانویه محاصره در نزدیکی بزرگراه 49 فقط در شرق از یک اصلی که در آن یک آتش بزرگ روشن شد حدود یک ساعت پس از مقامات اول نقل مکان کرد. تظاهر کنندگان وجود دارد به نظر می رسد حفاری در با قصد ترک.

صحبت کردن به اخبار CTV بعد از آن در بعد از ظهر Tessica Brant از لاک پشت قبیله Mohawk ملت گفت که آنها “طرح نیست در رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی.”

او گفت که آنها با داشتن یک “جشن” در اعتراض سایت “از آنجا که ما برگزار شد و ما با صداقت به مردم به عنوان مردم بومی.

“این چیزی است که تبدیل به یک حقوق بشر موضوع در این زمان,” او اضافه شده است.

ساحلی GasLink خط لوله شده بود تایید شده توسط دولت در تابستان گذشته و به حمایت از انتخاب گروه شوراهای اما اکثر ارثی ستاد می گویند که نه راضی به این پروژه است.

برخی سعی کرده اند به reframe راه آهن محاصره به عنوان تنها مورد اعتراض خطوط لوله, اما Tessica Brant گفت که Tyendinaga اعتراض متمرکز شده است بیشتر در مورد بومی حقوق زمین.

“این در مورد زمین است. که نبود زمین های خود را قادر به اشغال” او با اشاره به B. C. RCMP و ساحلی GasLink. “آن را نه لزوما در مورد خط لوله خود را, آن را در مورد (این واقعیت است که آنها نمی باید مناسب اجازه ورود به مرطوب’suwet’en خاک. آنها نمی صحبت با مرطوب’suwet’en ارثی ندارند.”

تاثیر بر راه آهن خدمات

مرطوب’suwet’en حامیان باقی مانده بود در Tyendinaga مانع با وجود پایان مهلت اولیه صادر شده توسط OPP اواخر روز یکشنبه برای روشن شدن این منطقه است.

این تظاهرات که در محل بوده است پس از Feb. 6 تعطیل حمل و نقل مسافر از خدمات ریلی رفتن را از طریق یک عمده راه آهن راهرو. پس از تظاهرات شروع به اتفاق می افتد نزدیک به 1500 نفر از کارگران راه آهن شده اند به طور موقت گذاشته در از طریق راه آهن و CN.

دادگاه دستور داده شد به CN راه آهن در فوریه. 7 به حذف Tyendinaga تظاهرات بود اما نه اجرا به هر دو طرف برگزار شد برای حل مسالمت آمیز. با محاصره هنوز هم در محل CN راه آهن اعلام کرد که آنها تا به حال مجبور به تعطیل کردن همه خدمات ریلی در شرق کانادا توسط Feb. 13.

اگر چه از طریق راه آهن و CN راه آهن باید هر دو با اشاره به تظاهرات در سراسر این کشور برای همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد به عنوان دلیل اخراج ترنس جانسون رئيس جمهور از حمل و نقل اقدام کانادا هفته گذشته گفت که این ممکن است حقیقت کامل.

جانسون گفت که از طریق راه آهن تا به حال لغو شده خدمات در بخش های از آن در شبکه که تحت تاثیر اعتراضات و گفت که میزان تعطیلی و اخراج نشد “ظاهر شده اند به عملیاتی لازم است.”

CN نیز در حال حاضر اعلام کرد در ماه نوامبر سال 2019 که آنها خواهد بود تخمگذار کردن حدود 1600 کارمند به عنوان رشد اقتصادی کاهش یافته است.

در میان اخراج و اختلال در سرویس راه آهن منتقدان نگرانی در مورد عمومی و اقتصادی از محاصره از جمله خطرات ناشی از سراسر کشور کمبود کلر استفاده می شود برای درمان شهری و آب آشامیدنی و پروپان استفاده می شود به خانه گرما و امکانات دیگر.

چند ساعت قبل از پلیس منتقل شد در Mohawks در بیانیه ای گفت که آنها در ارتباط با وزیر میلر و پلیس برای پیدا کردن یک راه حل صلح آمیز. در این بیانیه همچنین تصریح کرد که آنها هنوز در انتظار تایید است که RCMP ترک کرده مرطوب’suwet’en خاک.

در علاوه بر این به RCMP ترک زمین های خود را مرطوب’suwet’en ارثی روسای برخی از آنها تا به حال سفر به Tyendinaga هفته گذشته برای دیدار با Mohawk حامیان نیز قبلا گفته است که برای بحث بیشتر به رخ می دهد و برای همبستگی محاصره به پایین آمدن ساحلی GasLink نیز باید توقف کار خود را در حالی که مذاکرات در حال انجام است.

ساحلی GasLink در حال حاضر دستور داده شده توسط دولت استانی به توقف ساخت و ساز برای 30 روز پس از استان را ارزیابی زیست محیطی دفتر هفته گذشته گفت که بیشتر اطلاعات مورد نیاز از یک ماه نوامبر گزارش این شرکت تا به حال صادر شده است. با این حال نخست وزیر دفتر در بیانیه ای گفت که CGL هنوز هم می تواند انجام دهد “قبل از ساخت و ساز” فعالیت.

حامیان راه آهن تظاهرات را تقبیح کرده اند استفاده از نیروی پلیس برای روشن شدن محاصره به جای پرداختن به زمین مدافعان’ نگرانی.

“ما یک وضعیت که در آن به جای خویشتن داری به جای قرار دادن زمان به حل و فصل موضوع آنها در رفتن و به خبرنگاران گفت:” بومی مدافع حقوق Pam Palmater.

“این فقط رفتن به همه چیز بدتر است.”

برنت گفت: اخبار CTV که “گفت و گو است که 100 درصد مهم و می توان آن را مسالمت آمیز است.”

اما او با انتقاد روایت است که شکل گرفته در اطراف این تظاهرات که در زمان به تصویر کشیده بومی زمین به عنوان مدافعان خودداری از منابع کانادایی با بررسی استدلال شان و نقشی که این B. C. RCMP اقدامات را بازی کرده اند.

“(ما) نیاز به توقف ساخت این چنین دیوانگی در مورد آنچه که مردم بومی در حال انجام,” او گفت:, “و آن را بیشتر از یک دیوانگی از آنچه استعماری قدرت های در حال انجام در سراسر کشور زمانی که آنها در حال حمله به unceded خاک است.”

انسداد در کبک

در همین حال صدها نفر از مرطوب’suwet’en حامیان راهپیمایی در مرکز شهر اتاوا روز شنبه. ترافیک به بخش هایی از مونترال به طور خلاصه متوقف, با چند جاده در کبک مسدود شده توسط کاروان های در حال حرکت به آرامی در همبستگی با کسانی که در بازداشت در Teyendinaga.

“به نظر می رسد که آنها در حال بدست گرفتن یک محاصره پایین آنهایی که دیگر در حال تشکیل در نقاط مختلف کشور است. بنابراین این کار انجام نمی شود توسط یک شات طولانی” گفت: شیلا شمالی سابق Grand رئیس در شمال مانیتوبا.

این OPP گفت: در یک بیانیه صادر دوشنبه آنها شده بود نشست و به طور منظم ارتباط با Mohawk نمایندگان را در مورد یک راه حل صلح آمیز.

“متاسفانه تمام راه به موفقیت مذاکره حل مسالمت آمیز خسته شده اند و معتبر دستور دادگاه باقی مانده است در اثر” بیانیه ای گفت:.

“اجرای حکم ممکن است شامل دستگیری کسانی را انتخاب کنید که نه مطابق با این حال استفاده از نیروی باقی مانده آخرین رفت و آمد مکرر.”

این OPP حرکت به دنبال نخست وزیر جاستین ترودو تماس در روز جمعه برای پایان دادن به محاصره.

“این دستورات باید اطاعت شود و قانون باید تایید” ترودو به خبرنگاران گفت: در روز جمعه. “کانادایی که احساس بسیار تاثیر واقعی این محاصره در حال اجرا هستند از صبر و شکیبایی است.”

ترودو و سطح بالا وزرای کابینه ملاقات روز دوشنبه به عنوان بخشی از Incident Response group.

“من باور دارم آشتی دستور کار و کار پرداختن و redressing نگرانی مردم بومی در سراسر این کشور بسیار مهم است” گفت: امنیت عمومی وزیر بیل بلر.

“ما باقی می ماند کاملا متعهد به احترام ملت به ملت, بحث, اما راه آهن اختلال هستند یک موضوع جداگانه. آنها با داشتن یک اثر جدی بر گناه کانادایی حق در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im