ارتباطات باز و لنت نقره ای: چگونه پدر و مادر می توانید مدیریت کودکان و نوجوانان’ coronavirus استرس

“وجود دارد یک دوره از زمان که در آن هر دو بچه ها داشتن کابوس در مورد کشته شدن یا مرگ یا مردم آنها را دوست داشتم مرگ. آن را دنبال کرده است و یک قوس. من احساس می کنم که ما باید حل و فصل را به یک بیت از یک روال در حال حاضر که در آن ما فقط بگو آره که COVID’,” جوآن گفت.

در حال بارگذاری

سیدنی اضطراب درمانگاه اصلی روانشناس Jodie Lowinger گفت: “تشدید غم و اندوه و استرس و اضطراب و اضطراب” و کودکان در پاسخ با سطوح مختلف شدت.

اما او گفت: وجود دارد بسیاری پدر و مادر می توانید انجام دهید برای کمک به, از جمله به دنبال پس از خود طرز فکر محدود کردن اخبار مصرف و پیدا کردن لنت نقره ای – مانند فرصت های بیشتر برای پدر و مادر کودک پیوند دارد.

Balmain مادر Robi استانتون گفت او شده است با بهره گیری از “فرصت منحصر به فرد” به صرف زمان بیشتری را با او دختران نوجوان هارپر 16 و Coco, 14 و او شده است “واقعا تحت تاثیر قرار با انعطاف پذیری و سازگاری”.

هارپر که در سال 11 به حال برخی از نا امیدی پس از وقایع موسیقی لغو شد و او معمولا شلوغ شرکت برنامه, برنامه از بین میره.

“من نگران بود در مورد من چگونه خواهد مقابله با داشتن چیزی برای انجام,” او گفت:.

اما رفتن برای اجرا و بازی تنیس روی میز با خواهر, خواهر, آشپزی و چت با دوستان آنلاین است که کمک به او مثبت باقی بماند.

هارپر گفت که او و دوستان مدرسه اش بود “تلاش برای استرس هر یک از دیگر” و نه فکر کردن یا صحبت کردن بیش از حد در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و انجام خود را HSC در سال آینده.

یک مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا در روز شنبه که در نظر سنجی کودکان دبستانی در هوبئی استان پس از یک ماه از مستند, در مورد 22 درصد گزارش شده علائم افسردگی و 19 درصد تا به حال علائم اضطراب – که هر دو بالاتر از قبلی نظرسنجی از کودکان در چین است.

نویسندگان پیشنهاد “کاهش فعالیت و تعامل اجتماعی ممکن است همراه با افزایش در کودکان علائم افسردگی”.

Dr Lowinger گفت: برخی از اضطراب “است طبیعی و قابل فهم واکنش … آن زمانی است که شدت اضطراب به علت طولانی تر ترس یا نگرانی آن است که دلیلی برای نگرانی است.”

به کاهش اضطراب او گفت: آن مفید است برای پدر و مادر به “ایجاد فرصت برای برقراری ارتباط باز و صادقانه و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد با آرامش و در واقع.”

نگه داشتن کودکان و نوجوانان اضطراب در خلیج

  • سوال باز به پایان رسید و پیشنهاد سن مناسب اطلاعات با تمرکز بر آنچه که انجام می شود برای کمک به
  • در آغوش اقدامات برای جلوگیری از شیوع بیماری به جای نرده در برابر آنها
  • شرکت فن آوری به عنوان یک کمک برای اتصال در حالی که حفظ تعادل و تنظیم در اطراف مرزهای اخبار مصرف
  • تشویق خلق و خوی بلند اعمال محبت به خودمان و دیگران
  • زمان را برای مقدار زیادی از ورزش و جنبش
  • نگاه کردن به نشانه های اضطراب و استرس از جمله خارج از شخصیت و رفتار

خارج از شخصیت و رفتار نگرانی بیش از حد و بیش از چک کردن غیر قابل توضیح و درد و درد و خستگی خروج از دوستان, خانواده, و فعالیت های, و مواد مخدر و سوء مصرف الکل در میان نشانه های او گفت: پدر و مادر باید با نگاه کردن به صورت و به دنبال کمک های اولیه از سلامت روان حرفه ای اگر به رسمیت شناخته شده.

او گفت: همچنین مهم است برای پدر و مادر به دنبال پس از خود سلامت روان و سطح استرس در این زمان.

“کودکان به طور معمول barometers از محیط زیست ما. اگر پدر و مادر احساس بیشتر تاکید کرد… کودکان را انتخاب کنید تا در آن دما سنج داخل خانواده است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de