تعهد است که در حال حاضر در همه ما به مدیریت coronavirus خطر

در حالی که برخی از افراد جوان در حال جشن گرفتن با مزه, مصرف این شانس را به طور کامل لذت بردن از جدید پیدا آزادی های بسیاری در حال گرفتن بیشتر محتاط رویکرد است. اضطراب بیش از موج دوم ممکن است چیزی نیست که به فراموشی سپرده شود به راحتی. هنوز هم دیگران در حال تلاش برای باقی ماندن در چارچوب محدودیت های جدید که مایل به کشش های جدید خود را به آزادی.

در حال بارگذاری

استرالیا دیده است یک نگاه اجمالی از این که برخی از محدودیت ها را کاسته. باز کردن سواحل مطمئن برای جذب جمعیت. مراکز خرید در حال شروع به پر کردن دوباره. یک روز آفتابی امتداد ماندن صفحه اصلی پیام. اما به نظر می رسد که استثنا و نه قاعده. هفته آینده تست خواهد شد که حل و فصل.

ما عادات مالی قطعا تغییر کرده است. استرالیا در حال سفت کردن کمربند خود را تبدیل به مارک های ارزان تر و تلاش بیشتر برای رفتن به بدهی به عنوان هزینه در سراسر اقتصاد بازدید جدید پایین. که ممکن است تغییر کند. نظرسنجی ها نشان می دهد که بیش از نیمی از خانواده ها در چین در حال برنامه ریزی برای صرفه جویی بیشتر کاهش در هزینه با وجود بدترین بیماری همه گیر بودن ،

اما به عنوان دولت های شل کمر در زندگی روزمره ما چیزی بیشتر مهم برگزار خواهد شد. در حالی که آن را در زمان یک هفته یا بیشتر غرق در قوانین مرحله سه مستند شد نسبتا ساده در اعدام: خانه بمانند مگر اینکه شما نیاز به خرید ملزومات; در خانه بمانند مگر اینکه شما نیاز به رفتن به محل کار ارائه مراقبت و یا رفتن به مدرسه در خانه بمانند مگر اینکه شما نیاز به مراقبت های پزشکی. از جمله سادگی در مورد تغییر است.

به مردم داده می شود بیشتر آزادی های دولت در حال رفتن به سرعت در حال پیدا کردن آن مشکل تر برای ارائه چنین دستورالعمل های روشن. مناطق خاکستری رشد خواهد کرد و روز به روز به عنوان فرصت برای معاشرت در فرد گسترش دهد. قرار می دهد که تعهد مستقیما بر دوش هر فرد را بیشتر مسئولیت برای اقدامات خود را دارند. که از آن درخواست خواهد شد و آزمون این حس از اقدام جمعی است که بیمه بسیار استرالیا موفقیت در محدود کردن شیوع.

اما هیچ راه دیگری وجود ندارد. استرالیایی نشان داده اند باور نکردنی تحمل زندگی خود بودن را در خود نگه دارد. دولت باید چراغ راه و برای اکثر مردم به دنبال compliantly. به عنوان محدودیت سقوط دور از آن خواهد شد به ما. بیایید امیدواریم که ما تا به وظیفه. وجود دارد مقدار زیادی در خطر است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de