انتاریو هفتم COVID-19 بیمار به تازگی به تورنتو از ایران

تورنتو — مورد هفتم از رمان coronavirus (COVID-19) در انتاریو تایید شده است در تورنتو است.

روز جمعه مقامات بهداشت گفت که یک مرد در 50s خود را وارد Sunnybrook علوم سلامت مرکز در فوریه. 26 با یک سفر اخیر تاریخ ایران است.

“ایجاد عفونت پیشگیری و کنترل پروتکل آغاز شد; بیمار بود برای مراقبت در بیمارستان با استفاده از تمام اقدامات احتیاطی مناسب از جمله اینکه جدا شده به عنوان او در حال آزمایش برای COVID-19,” مقامات در بیانیه ای گفت.

مرد مرخص شد به خانه از همان روز که در آن او باقی مانده خود در انزوا. ‘

در حال حاضر وجود دارد در حال حاضر چهار فعال موارد در استان همه از آن باقی می ماند در تورنتو خانه های خود در انزوا.

در چهارشنبه افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دیوید ویلیامز گفت که یک زن در 60s که نیز تا به حال یک سفر سابقه به ایران وارد و در Sunnybrook بیمارستان در فوریه. 24 با نشانه های سازگار با COVID-19.

زن مبتلا به سرفه و گلو درد بدن و گاه به گاه تب. مقامات گفته او گزارش علایم به بیمارستان نه روز پس از بازگشت از ایران. شوهرش که به ایران سفر با همسر خود را نیز آزمایش مثبت برای این ویروس و او انتاریو اولین مورد از انسان به انسان انتقال است.

تورنتو افسر پزشکی سلامت دکتر آیلین د ویلا گفت: شوهر یک مرد در 60s خود را ارائه علائم خفیف از جمله سرفه و گزارش خود از تب. او به خوبی انجام می دهند در خانه, او گفت:.

د ویلا همچنین تاکید کرد که مقامات باید کار را برای ردیابی و شوهر, تماس تاریخچه و باور آنها را شناسایی کرده اند هر کسی که ممکن است در خطر ابتلا COVID-19.

“در این مرحله از بازی وجود دارد و نه محلی انتقال COVID-19” او گفت:.

یک زن در 20s که وارد به کانادا از چین در هفته گذشته چهارمین فعال مورد COVID-19 در انتاریو است. او همچنان در انزوا در خانه اش در تورنتو است.

وجود دارد 14 تایید موارد این ویروس در کانادا با هفت مورد در بریتیش کلمبیا و یکی presumptive مورد در کبک. این بیماری آلوده شده است بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان موجب شده است تا بیش از 2800 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>