به عنوان COVID-19 pandemic همچنان مقامات در بسیاری از شهرهای انتاریو نقل مکان کرد برای محافظت از جمعیت بی خانمان. در همان زمان پلیس هنوز در حال اجرای استان تنبیهی امن خیابان علیه مردم زنده ماندن در خیابان. این مجری باید متوقف شود اگر ما برای جلوگیری از بهداشت عمومی فاجعه است.

افراد بی خانمان در حال عمیق و فوری خطر است. محققان در دانشگاه پنسیلوانیا دریافته اند که زمانی که افراد بی خانمان مبتلا به این ویروس هستند آنها دو بار به عنوان به احتمال زیاد در بیمارستان بستری و دو تا چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به نیاز به مراقبت ويژه و دو تا سه بار به احتمال زیاد به مرگ بیش از جمعیت عمومی است.

این گزارش هشدار می دهد که آن را به ما 11.5 میلیارد دلار برای مدیریت گسترش COVID-19 در میان جمعیت بی خانمان در ایالات متحده به تنهایی.

گسترش ویروس به بی خانمان جوامع در انتاریو می تواند فاجعه آمیز برای بی خانمان ها و قرار دارد به طور یکسان با توجه به فشار که امکانات پزشکی هستند. با کمبود بودجه روبرو شده و تحت الشعاع بسیاری از پناهگاه های اضطراری باز در سراسر کانادا هنوز فاقد پایه اقدامات ضد اجتماعی مانند فاصله خود انزوا و بهداشت مناسب پروتکل های.

مردان جمع آوری خارج از پناهگاه در مرکز شهر تورنتو در تاریخ 28 مارس سال 2020 است. کانادا پرس/کالین Perkel

متحده اضطراری صادر شده توسط استان و جوامع بزرگ و کوچک قرار داده و به تمرکز شدید بر الزام دولت به حفاظت از مردم آسیب پذیر و کسانی که مراقبت از آنها. گنجاندن پناهگاه بی خانمان و رها کردن-در مراکز به عنوان خدمات ضروری و منع اخراج از اجاره مستاجر هستند مهم گام اول است.

از دولت انتاریو باید بیشتر به محافظت از افراد بی خانمان. دادستان کل دیوید داونی باید بلافاصله دستور تمام انتاریو خدمات پلیس برای متوقف کردن روال اجرای امن خیابان ها عمل می کنند.

بی رحمانه و ناعادلانه قانون

تصویب سابق انتاریو برتر مایک هریس دولت محافظه کار در سال 1999 امن خیابان عمل بخشی از یک روند در سراسر آمریکای شمالی به جرم بی خانمانی و قابل مشاهده فقر است.

در حالی که ظاهرا در مورد حفاظت از عبور و مرور و ترافیک وابسته به وسايط نقلیه, قانون بسیار گسترده و مبهم است که آن اهداف افراد بی خانمان که ساده خود را از حضور در فضای عمومی در نظر گرفته بود شکستن قانون است. در آن قصد و اثر امن خیابان عمل ادامه کهنه ولگردی قوانین است که برای قرن ها و انگ مردم بودن مشخصه ضعیف است.

انتاریو امن خیابان قانون جرم مردم بودن مشخصه ضعیف است. (Shutterstock)

مدت کوتاهی پس از این قانون تصویب شد, سازمان های خیریه در سراسر انتاریو می ترسید آنها خواهد بود متخلف از این قانون به انجام عادی خیریه تقاضاها در فضاهای عمومی. مجموعه های انجام شده برای موسسات خیریه توسط گروه هایی مانند دانشجويان در طول frosh هفته و انتاریو آتش نشانان لغو شد.

دولت در پاسخ اصلاح امن خیابان قانون معاف از ثبت نام موسسات خیریه. اصلاح نشان چیزی است که دادستان کل در حال حاضر باید در نظر بگیرید: زمانی که کالای عمومی در خطر است — در این مورد زندگی افراد بی خانمان و عموم مردم — دولت می تواند اقدام قاطعانه برای محدود کردن استفاده از یک بد قانون است.

با COVID-19 تهدید همه ما عواقب ناشی از اجرای این نوع از ضد ولگردی قانون را تهدید می کند بیشتر از زندگی افراد بی خانمان. آن را در حال حاضر نشان دهنده مستقیم مانع به معنی مهار COVID-19 و مبارزه با اقدامات است که باید اجرا شود برای صرفه جویی در زندگی می کند. در این مرحله از بیماری همه گیر که مشخص نیست که پلیس در حال حاضر به هر چیزی غیر از جرم-روش کنترل به افراد بی خانمان در فضاهای عمومی.

امن خیابان قانون اجرای هزینه زندگی

پلیس اجرای امن خیابان ها عمل می کنند به این معنی تخمگذار اتهامات به ارمغان می آورد که افراد بی خانمان به دادگاه. اجرای نیز تشویق می کند بی خانمان ها در تلاش برای جلوگیری از پلیس تحریم به دنبال کمتر قابل مشاهده است و خطرناک تر تنظیمات برای خود ساخت آن را دشوار برای کمک رسانی کارگران برای پیدا کردن و کمک به آنها.

بودن متهم و جریمه می افزاید: تنها به مشکلات اقتصادی را تحمل توسط افراد بی خانمان هل دادن آنها را بیشتر به سیستم عدالت کیفری و بیشتر دور از شدن از خیابان است.

حتی بدون یک جهانی همه گیر امن خیابان عمل بدتر در حال حاضر تهدید کننده زندگی تروما برای زنانی که بی خانمان هستند چرا که آنها در حال فرار همسرآزاری برای جوانان LGBTQ که هیچ گزینه ای به جز بود در خیابان و برای مردم بومی که نیاز به فرهنگی مناسب توسعه و پشتیبانی می کند.

یک زن بی خانمان است که دیده می شود در ونکوور در ماه فوریه 2017. زنان فرار همسرآزاری می تواند تا پایان در خیابان و در انتاریو هستند و سپس جرم توسط امن خیابان ها عمل می کنند. کانادا پرس/داریل Dyck

چگونه این عمل در طول تاریخ استفاده شده است و در حال حاضر باید از فشار دادن نگرانی به دولت انتاریو به عنوان آن را تصدیق برای مبارزه با این بیماری همه گیر در سال آینده. در 11 سال امن خیابان عمل به اجرا گذاشته شد بیش از 67,000 بلیط صادر شد و در نتیجه بیش از 4 میلیون دلار جریمه. این واقعیت است که تنها یک درصد از این جریمه تا کنون پرداخت شده است برجسته بیهودگی و پوچی از اجرای این قانون است.

افسران پلیس در حال جدایی ناپذیر کارگران خط مقدم در طول این بحران است. آنها باید تشویق شوند و قدرت را به عنوان محافظ از آسیب پذیر نه به عنوان شکنجه گران از مردم مجبور به زنده ماندن در فضاهای عمومی.

انتاریو دادستان کل این فرصت را به نشان می دهد که دولت او واقعا ارزش زندگی همه شهروندان از جمله مردم فقیر در طی این بیماری همه گیر.

او باید در اجرای این بی رحمانه و خطرناک قانون است.

جان Sewell, شهردار سابق تورنتو همکاری نویسنده این مقاله است. او یک co-ordinator از پلیس تورنتو پاسخگویی ائتلاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de