انتاریو پرده برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

تورنتو — انتاریو دارای پرده برداری از طرح خود برای بازگشایی مدارس در سراسر استان اعلام کرد که دانش آموزان مدارس ابتدایی و بسیاری از دانش آموزان دبیرستانی را بازگشت به کلاس درس تمام وقت در ماه سپتامبر.

برتر داگ فورد و وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه منتشر شد این طرح در روز پنج شنبه فقط شش هفته قبل از شروع سال تحصیلی جدید.

دو میلیون دانش آموز بوده است در خارج از کلاس درس در انتاریو در 4,800 عمومی-بودجه مدارس از ماه مارس زمانی که COVID-19 همه گیر ضربه استان است.

“ما برای اولین بار استان را دشوار است اما لازم است تصمیم به بستن مدارس در ماه مارس ،” فورد روز پنجشنبه گفت. “این تصمیم قرار داده و فشار بر خانواده اما در حال حاضر من می دانم که ما ساخته شده حق انتخاب است.”

در اینجا نگاهی به طرح دولت برای سپتامبر.

مدارس ابتدایی

مدرسه ابتدایی کودکان در مهد کودک از طریق به درجه 8 را به مدرسه بازگشت و پنج روز در هفته در سراسر انتاریو برای یک روز کامل که شامل زنگ تفریح و ناهار بدون هیچ تغییری به اندازه کلاس.

دانش آموزان خواهد بود با یک گروه به صورت کامل در روز و افزایش سلامت و ایمنی پروتکل خواهد بود در محل قرار داده.

معلمان را با ارائه طیف گسترده ای از ابتدایی درسی به دولت گفت.

دانش آموزان می توانید انتظار برای دیدن تغییرات در زمان recesses ناهار و استراحت به عنوان آنها مبهوت به پشتیبانی cohorting.

تخصصی معلمان مانند فرانسه معلمان هنوز هم قادر خواهد بود برای رفتن به کلاس های درس به ارائه برنامه نویسی برای دانش آموزان است.

Classroom

مدارس متوسطه

مدارس متوسطه در تابلوهای تعیین شده باز خواهد شد در یک اقتباس شده از مدل با کلاس گروه از حدود 15 دانش آموزان است.

کسانی که دانش آموزان را به حضور در کلاس در روز متناوب یا جایگزین برنامه است که نشان دهنده در فرد حضور و غیاب برای حداقل 50 درصد از روز آموزشی.

وجود 24 مدارس تخته در لیست تعیین شده که عبارتند از: تورنتو, تورنتو, کاتولیک, پوست, Dufferin-پوست کاتولیک, York, York, کاتولیک, Durham, Durham, کاتولیک, Halton, Halton کاتولیک Waterloo Waterloo کاتولیک دره رودخانه تیمز, لندن, منطقه, کاتولیک, اتاوا-کارلتون اتاوا کاتولیک Hamilton-Wentworth Hamilton-Wentworth کاتولیک Niagara, Niagara, کاتولیک, بیشتر, Essex, کشور, Windsor-اسکس کاتولیک Conseil des écoles catholiques du Centre-Est و Conseil des écoles publiques de l’Est de l’Ontario.

باقی مانده تخته مدرسه در انتاریو اجازه خواهد داشت برای بازگشایی, برای کلاس پنج روز در هفته با حضور کامل. استان اشاره کرد که مدارس متوسطه در این تابلو “به طور معمول کوچک ثبت نام.”

دولت گفت: آنها ادامه خواهد داد برای نظارت بر بهداشت عمومی روند و در صورت امکان حذف برخی از انجمن ها از لیست تعیین شده.

همه انجمن ها اتخاذ خواهد شد ثانویه timetabling روش که بر cohorting از دانش آموزان به عنوان آنجا که ممکن است به محدود کردن تعداد دانش آموز به دانش آموز تماس با ما.

اقدامات ایمنی

با توجه به دولت, استراتژی های چندگانه خواهد شد برای اطمینان از مدارس “سالم و ایمن محیط” برای دانش آموزان و کارکنان.

غیر-ماسک پزشکی خواهد بود و اجباری برای دانش آموزان از درجه 4 به درجه 12. دانش آموزان در مهد کودک به درجه 3 را تشویق شود اما نیاز به پوشیدن ماسک در فضاهای مشترک.

ماسک های پزشکی ارائه خواهد شد برای معلمان و دیگر کارکنان مدرسه.

مدارس را پیاده سازی اضافی بهداشت دست cohorting و فاصله. آنها نیز محدود کردن بازدید کنندگان در مدارس و نیاز به پیش ثبت نام برای مهمان.

مدارس نیز تکیه بر پدر و مادر به خود صفحه نمایش دانش آموزان در هر روز. اگر یک دانشجو یا عضو هیات در حال تجربه هر گونه علائم COVID-19 آنها مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه.

مقامات گفت: آنها سعی خواهد کرد برای به اجرا درآوردن جسمی از فاصله به عنوان آنجا که ممکن است اما دولت هر گونه نیازهای خاص.

پدر و مادر مجاز به تصمیم می گیرید که آیا فرزند خود را بازگشت به مدرسه در شخص این سپتامبر. دانش آموزان باید این گزینه از راه دور یادگیری خواهد بود که تحویل داده شده توسط هیئت مدیره مدرسه.

دانش آموزان با سطح بالایی از آموزش و پرورش ویژه نیاز دارد که قادر به مطالعه از راه دور مجاز خواهد بود روزانه حضور و غیاب و آموزش.

دولت گفت: مدرسه تخته آماده خواهد شد برای اجرای اقتباس شده و از راه دور آموزش مدل اگر آنها مورد نیاز است.

چه اتفاقی می افتد اگر یک دانشجو یا عضو هیات قراردادهای COVID-19?

با توجه به دولت هر دانشجو یا عضو هیات که به منظور توسعه COVID-19 علائم خواهد شد و بلافاصله جدا از دیگران است.

کارکنان و پدر و مادر خواهد شد و سپس تماس گرفته شود توسط خود ارائه دهنده سلامت و مطلع در مورد COVID-19 مرکز آزمون.

افرادی که تست مثبت برای COVID-19 اجازه داده نخواهد شد به بازگشت به مدرسه تا زمانی که آنها در حال برنامهریزی در بهداشت عمومی. هر کسی که تست منفی می تواند بازگشت به مدرسه پس از آنها علامت رایگان برای 24 ساعت.

مدارس مورد نیاز خواهد بود به گزارش بلافاصله هر گونه مشکوک یا تایید موارد COVID-19.

کارکنان مدرسه را دریافت خواهید کرد آموزش در فرآیندها و روش های.

سازمان های ورزشی و باشگاه ها داده شده است چراغ سبز برای ادامه اگر فاصله فیزیکی را می توان به حفظ و تجهیزات است که به طور منظم تمیز.

بودجه جدید برای مدارس

از دولت انتاریو گفت $309 میلیون دلار بودجه جدید کمک خواهد کرد که کمک به امن بازگشایی مدارس.

دولت اختصاص داده است 60 میلیون دلار برای ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی, $80 میلیون دلار بودجه اضافی برای کارکنان 25 میلیون دلار در تمیز کردن وسایل و 10 میلیون دلار برای ایمنی و سلامت آموزش است.

گرفتن اتوبوس مدرسه

با توجه به دولت, دانش آموزان باید در اختصاص صندلی در اتوبوس مدرسه و باید از نشستن با مردم از خود و خانواده و یا کلاس درس کوهورت.

school bus

رانندگان اتوبوس مدرسه ارائه خواهد شد با تجهیزات حفاظت فردی و صندلی پشت راننده را باز گذاشته شود.

ویندوز در اتوبوس مدرسه باید به سمت چپ باز زمانی که امکان پذیر است به ارائه اضافی گردش خون.

اتوبوس ها نیز خواهد شد به طور منظم تمیز ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net