انتاریو, دانشگاه, دانش آموز چهارم فرد در کانادا مبتلا به کروناویروس

تورنتو — بهداشت انتاریو مقامات تایید کرده اند چهارمین مورد از coronavirus در کانادا و سوم در استان است.

انتاریو افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت که یک زن در 20s خود را که تا به حال یک سفر سابقه به ووهان, چین, بازگشت به کانادا on Jan. 23 در هواپیما قبل از سفر به لندن, Ont. در یک وسیله نقلیه.

“در زمان او بدون علامت” دکتر دیوید ویلیامز به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری برگزار شد بعد از ظهر جمعه. “در طول زمان خود را در محل خود او اشاره کرد برخی از علائم و آیا این درست چیزی است.”

“در طول این زمان پروتکل ها و روش دنبال شد به خوبی در چنین راهی که شده است وجود دارد هیچ خطر برای ساکنان انتاریو و یا سیستم بهداشت و درمان در این فرایند است.”

ویلیامز در توصیف این مورد به عنوان “بسیار متفاوت” از سه تن دیگر در حال حاضر تایید شده در کانادا به عنوان زن در اصل آزمایش منفی برای ویروس های شناخته شده به عنوان 2019-nCoV. پس از آن آزمون ملی میکروبیولوژی آزمایشگاهی در وینیپگ نشان داد او “ضعیف مثبت” با این بیماری است.

زن بهبود در چند روز گفته است و همچنان در انزوا در خانه اش.

با توجه به افسر پزشکی سلامت برای میدلسکس لندن سلامت, واحد, زن رفت “بالاتر و فراتر از آن” برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. او عینک معادل فولاد ماسک در پرواز و پس از آن رفت و به انزوا و ترک خانه اش تنها به رفتن به بیمارستان روز بعد.

“به دلیل آگاهی از خطرات مرتبط با سفر به ووهان او رفت و مستقیما به انزوا در خانه اش” دکتر کریستوفر مکی گفت. “هر زمان که او تا به حال تماس با کسی که در کانادا او با پوشیدن ماسک.”

مکی در توصیف این بیماری به عنوان “بسیار خفیف” و گفت: وجود سطوح پایین این ویروس در نمونه است.

آزمون برای اولین بار انجام شد ‘درستی’ مقامات می گویند

اولین آزمون برای 2019-nCoV انجام شد یک هفته پیش ارشد میکروبشناسی پزشکی با بهداشت عمومی, Ontario آزمایشگاه گفت.

“در آن زمان بهترین آزمون این آزمون اصلی است که ما تا به حال تمام شده است کار جمعی” دکتر ونسا آلن. “آزمون اصلی به خوبی انجام شد آن را به درستی انجام می شود آن مناسب بود.”

آزمون دوم انجام شد, چند روز بعد, او گفت:.

coronavirus

استانی آزمایشگاه با استفاده از دو آزمون برای تعیین presumptive موارد 2019-nCoV و سپس چند روز بعد پنج آزمون اعمال شده به نمونه ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه.

“آنها در واقع نگاه متفاوت بخش هایی از ویروس و مطمئن شوید که آن است که وجود دارد و آن را مثبت در تمام آزمون های خود را تا دوباره اعتبار است که ما واقعا در تلاش برای حرکت با هم به جواب درست” آلن گفت.

مقامات می گویند که تمام افراد دیگر که قبلا آزمایش منفی در انتاریو بوده است برسد. هیچ بیشتر موارد مثبت گزارش شده است.

بیمار در لندن, Ont.

Coronavirus بیمار است که یک دانشجو در دانشگاه وسترن اگر چه مقامات بهداشتی می گویند او بوده است نه به دانشگاه و پس از او وارد در کانادا.

در بیانیه ای که منتشر شد بعد از ظهر جمعه یک سخنگو گفت که فردی در حال نظارت است و هر دو توسط مقامات بهداشت عمومی و دانشگاه.

“پس از بازگشت به لندن, Ont. از ووهان چین در ژانویه 23 و قبل از نشان دادن هر گونه علائم دانش آموز در زمان مراقبت و مسئولیت خود منزوی در خانه و به دنبال مناسب پزشکی توجه” این بیانیه می خواند.

“دانش آموز شده است در غربی دانشگاه پس از بازگشت به لندن و میدلسکس لندن-واحد بهداشت و درمان (MLHU) مقامات تایید کرده اند وجود دارد بسیار کم خطر به دانشگاه و جامعه است.”

برای اولین بار در کانادا coronavirus بیمار از بیمارستان مرخص شد

پیش از آن در روز اول در کانادا بیمارستان بستری 2019-nCoV مرخص شد از Sunnybrook بیمارستان در تورنتو است.

“در بحث و گفتگو و همکاری با ما محلی بهداشت عمومی واحد تصمیم گیری ساخته شده بود به ترشحات او را به خانه با همسر خود. ما پیش بینی وضعیت او را بدتر کند” دکتر جروم Leis, مدیر پزشکی از عفونت پیشگیری و کنترل در Sunnybrook به خبرنگاران گفت: پیش از آن در روز. “من فکر می کنم ما شده اند بسیار محتاط در طول روند و او به نظر می رسد به روشنی در مسیر بهبود است.”

Sunnybrook Hospital

بیمار یک مرد در 50s, در بیمارستان بستری شد در ژانویه. 23 روز پس از بازگشت او از سفر به ووهان, چین. همسر خود را که در سفر با او در هواپیمایی جنوبی چین پرواز CZ311 است کانادا دوم coronavirus بیمار است.

این زن شده است خود جدا شده و در خانه اش و هر دو بيمار در حال نظارت توسط تورنتو بهداشت عمومی.

تورنتو افسر پزشکی بهداشت در بیانیه ای گفت او نمی شد شگفت زده برای یادگیری یک سوم مورد 2019-nCoV در استان, اما آن را “تغییر نمی کند و این وضعیت در تورنتو است.”

“ما بسیار همراه جمعیت با تعداد زیادی از سفر بین کانادا و چین پس از آن تعجب آور نیست به یاد بگیرند که از این خبر امروز. محلی مقامات بهداشت عمومی در لندن در حال پیگیری به طور مستقیم در مورد خود. این اخبار تغییر نمی کند وضعیت ما در تورنتو به عنوان ما هیچ مورد جدید در اینجا در شهر ما. من به شما اجازه شما می دانید به طور مستقیم اگر این تغییرات است. من می خواهم به یاد ساکنان تورنتو که در این زمان خطر برای جامعه ما باقی مانده است کم است.”

سوم کانادا مورد 2019-nCoV تایید شد در بریتیش کلمبیا.

روز پنج شنبه سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس جهانی. نزدیک به 10 ، 000 نفر تشخیص داده شده است با این ویروس در سراسر جهان amore از 200 نفر کشته شده اند در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de