انتاریو محققان در حال توسعه COVID-19 واکسن تحویل داده شده توسط اسپری بینی

کیچنر — محققان دانشگاه واترلو در حال کار بر روی یک COVID-19 واکسن تحویل داده می شود از طریق اسپری بینی و استفاده به هر دو درمان و نقصان در برابر ویروس.

در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از تست انجام شود و این کار بوده است نه کارشناسی غیر تهاجمی واکسن است که طراحی شده برای هر دو درمان و نقصان در برابر ویروس.

انتشار اخبار از این دانشگاه می گوید: این کار را با استفاده از آنچه به نام باکتری خوار یک فرایند است که اجازه می دهد تا یک واکسن به تکرار در باکتری ها که در حال حاضر در بدن است.

Roderick Slavcev یک استاد در دانشکده داروسازی و متخصص در طراحی واکسن. او می گوید که زمانی که کامل اسپری بینی ارائه خواهد شد “زمينه نانوپزشکی مهندسی به نقصان و کاهش COVID-19 عفونت.”

مدرسه می گوید واکسن را در واقع در خدمت دو هدف است: آن را ایجاد ایمنی نسبت به ویروس و کاهش شدت عفونت اگر کسی یکی است.

محققان می گویند DNA مبتنی بر واکسن را وارد سلول برای تولید آنچه به نام VLP یا یک ویروس مانند ذرات است که به مانند SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 اما بی ضرر خواهد بود.

که آنها می گویند چیزی است که انتظار می رود برای تحریک پاسخ ایمنی به ویروس.

این واکسن که اهداف گذشت بینی و مجاری تنفسی تحتانی نیز با اتصال به گیرنده که این ویروس معمولا چفت بر روی ترک ویروس با کمتر سایت برای انتقال.

فرایند ایجاد این واکسن است نه ساده: دو تیم دیگر نیز کمک به توسعه آن است.

Slavcev تیمی با دیگر دانشکده داروسازی استاد دکتر امانوئل هو و مهندسی شیمی پروفسور مارک Aucoin.

Ho تیم طراحی nanomedication تحویل داده شده توسط این اسپری در حالی که Aucoin تیم ساخت VLP و افزایش ایمنی.

“این است که تلاش مشترک ما با استعداد تیم است که باعث می شود این چند رشته ای پروژه تا عملی و لزوما کارآمد به عنوان یک پتانسیل جهانی واکسن راه حل در برابر SARS-CoV عفونت می گوید:” Slavcev در انتشار اخبار.

“به عمل علم با چنین ضرورت در کنار چنین با استعداد همکاران و دانش آموزان خود را نه تنها فوق العاده, آموزشی, آن را بسیار پرارزش است.”

زیرا هر عنصر است که به طور خاص طراحی شده, آن را هنوز هم نیاز به تست. محققان امیدوارند که قبل از کار بالینی انجام شده تا پایان مارس سال 2021 اما می گویند که آنها در حال کار با یک جفت از شرکت ها به تلاش و تسریع در محاکمات و الزامات قانونی.

یک بار دیگر این تحقیق نشده است peer-reviewed. دانشگاه واترلو می گوید آن است که انتشار آن را در تلاش برای کمک به اطلاع رسانی در کانادا در پاسخ به COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de