تورنتو — بهداشت انتاریو مقامات تایید کرده اند دو بیشتر موارد مثبت COVID-19 یکشنبه شب, آوردن تعداد کل موارد در انتاریو به 31.

در انتشار اخبار صادر مقامات بهداشت گفت که اولین بیمار جدید است که یک زن در دهه 60 که در بازگشت از فرانسه در مارس 2. او در معرفی خودش به Scarborough شبکه بهداشت و درمان – عمومی سایت اورژانس در تورنتو در روز شنبه.

مورد دیگر شامل یک مرد در 60s خود را پس از بازگشت از واشنگتن در مارس 3. او ارائه شده خود را در شمال نیویورک به طور کلی بیمارستان بخش اورژانس نیز در تورنتو در روز شنبه.

“در هر دو مورد بیمارستان در زمان تمام اقدامات احتیاطی لازم و به دنبال دستورالعمل های عملیاتی استاندارد از جمله تست و ارزیابی. بیماران مرخص شده از خانه که در آن آنها باقی می ماند در خود به انزوا” مقامات گفت: در انتشار اخبار.

“تورنتو بهداشت عمومی است که به طور فعال درگیر در تماس با ردیابی و مدیریت پرونده.”

پیش از آن در روز انتخابات گفت: یک زن در 40s خود را که در بازگشت از کلرادو در مارس 2. او در معرفی خودش به Sunnybrook علوم سلامت مرکز اورژانس در تورنتو است.

بیمار مرخص شد به خانه از همان روز که در آن او باقی مانده خود در انزوا, مقامات گفت.

“بیمارستان در زمان تمام اقدامات احتیاطی لازم و به دنبال دستورالعمل های عملیاتی استاندارد از جمله تست و ارزیابی” مقامات بهداشت در بیانیه ای گفت.

مقامات بهداشتی می گویند این ویروس هنوز در گردش به صورت محلی.

جدیدترین تشخیص می آید چند روز بعد از شش مورد جدید تایید شد در عرض 36 ساعت زمان دوره است.

انتاریو افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دیوید ویلیامز خواهد اظهار نظر در مورد جدید ترین COVID-19 مورد در طول یک به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه توجیهی در روز دوشنبه بعد از ظهر.

بیشتر: آنچه ما در مورد به 29 مورد از COVID-19 در انتاریو

چهار نفر از 31 نفر که تشخیص داده شده اند با COVID-19 بهبود یافته اند.

وجود 63 نفر مبتلا COVID-19 در کانادا و بیش از 100 ، 000 موارد تایید شده در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو