انتاریو گزارش کمترین تعداد COVID-19 نفر در بیش از سه ماه

تورنتو — انتاریو مقامات بهداشتی گزارش 111 موارد جدید COVID-19 صبح امروز بالاترین تعداد موارد جدید ثبت شده از مارس 25.

روز جمعه گزارش به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در استان به 34,316 – یک 0.3 درصد افزایش بیش از شنبه کل زمانی که 189 جدید آزمایشگاه تایید موارد اضافه شد.

“در حالی که بسیار خوش آمدید, اخبار ما نباید در قرعه کشی بیش از حد بسیاری از نتیجه گیری از یک روز از داده های” کریستین الیوت, Ontario وزیر بهداشت و درمان گفت: در یک توییت منتشر شده صبح روز جمعه.

روزانه تعداد موارد جدید از رمان coronavirus گزارش در انتاریو در این هفته بوده است نسبتا کم است. گذشته از اندکی افزایش در روز سه شنبه این استان همچنان ادامه دارد به گزارش کمتر از 200 آزمایشگاه-موارد تایید شده در هر روز.

“ما همچنان به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آنچه که امیدوارم ادامه ما روند نزولی” الیوت اضافه شده است.

تعداد فعال COVID-19 نفر در انتاریو در حال حاضر در 1,918 با 226 موارد موجود در حال حاضر در نظر گرفته حل و فصل توسط وزارت بهداشت ، به تاریخ 29,754 بیماران در انتاریو باید بهبود از ویروس.

سه مرگ و میر گزارش شده در انتاریو طی دوره 24 ساعته هل دادن COVID-19 مرگ و میر در استان به 2,644.

با توجه به روز جمعه اپيدميولوژيک خلاصه وجود دارد 256 بیماران در بیمارستان انتاریو دریافت درمان برای ویروس. از کسانی که 256 بيمار 61 در حال درمان در واحد مراقبت های ویژه 41 که تنفس با کمک دستگاه تنفس مصنوعی.

که در آن جدید COVID-19 موارد ؟

بسیاری از انتاریو 34 سلامت عمومی واحد گزارش شده کمتر از پنج مورد جدید از COVID-19 روز جمعه. در واقع مناطق مختلف گزارش شده هیچ مورد جدید در همه.

“ما در حال ساخت پیشرفت فوق العاده ای در ضرب و شتم COVID-19” برتر فورد گفت: در یک صدای جیر جیر این صبح است. “نگه داشتن آن تا Ontario,” او اضافه شده است.

فورد پیام تبریک می آید به عنوان تورنتو پوست منطقه و ویندزور-اسکس همه وارد مرحله 2 انتاریو بازگشایی طرح در اوایل این هفته آخرین سه منطقه در استان به انجام این کار.

تورنتو اضافه 30 مورد جدید از این ویروس در روز جمعه و پوست منطقه اضافه شده 29 مورد جدید.

ویندزور-اسکس گزارش شش مورد جدید هر چند آن را باید به ذکر است که شهرداری از Leamington و کینگزویل که در حال تجربه COVID-19 شیوع بیماری در کشاورزی, مزرعه, بخش برگزار شده است بازگشت از بازگشایی.

این اخبار در داستان است. بیشتر به آمده است.