انتاریو گزارش 3 جدید کروناویروس موارد به ارمغان می آورد استان را در مجموع به 18

تورنتو — انتاریو گزارش سه مورد جدید از رمان coronavirus دوشنبه آوردن مجموع در استان به 18.

استان افسر ارشد پزشکی از سلامت دکتر دیوید ویلیامز بود و انتظار می رود به ارائه جزئیات بیشتر در مورد موارد جدید در یک کنفرانس مطبوعاتی در بعد از ظهر.

موجی از موارد جدید گزارش شده بیش از آخر هفته همه آنها افرادی که به تازگی از سفر به ایران و یا مصر و یا اعضای خانواده از کسانی که تا به حال بازدید این کشورها است.

وزیر بهداشت کریستین الیوت گفت: Ontario دیده نشده و هیچ نشانه ای در این نقطه است که این ویروس شناخته شده به عنوان COVID-19 پخش شده است, محلی, فراتر از نزدیک تماس با ما. اما این استان آماده است برای هر احتمال, او گفت:.

“در صورتی که باید اتفاق می افتد و یا اگر وجود دارد سریع تعداد موارد در آینده از دیگر حوزه های قضایی, البته ما خواهد گام به دنده بعدی,” او گفت:. “اما ما در حال نظارت بر این با دقت بسیار.”

الیوت اعلام کرد که یک ساختار جدید اداری خواهد شد در حال حاضر در محل برای مقابله با ویروس است. گروه های مختلف در برنامه ریزی منطقه ای اضطراری عملیات مشاوره علمی و اخلاق را جمع آوری و یک “فرماندهی جدول” خواهد بود که منجر شامل مقامات بهداشت و مدیران گزارش به الیوت.

استان چهار نفر از افراد با یک سفر سابقه به چین که در آن شیوع سرچشمه گرفته و سه نفر از آنها شده اند به طور کامل پاکسازی ویروس.

ایران تایید کرده است 1,501 موارد ویروس و 66 مرگ, اما بسیاری بر این باورند که تعداد واقعی بزرگتر است به عنوان آن caseload یافت بیش از 250 درصد در فقط 24 ساعت است.

مصر تنها دو عموم موارد گزارش شده از این بیماری است.

در چین حدود 80,000 مردم تشخیص داده شده اند و بیش از 2800 فوت کرده اند.

انتاریو سه مورد جدید به ارمغان بیاورد کانادا در مجموع به 27 با هشت مورد در بریتیش کلمبیا و کبک.

مقامات بهداشتی می گویند بهترین راه برای جلوگیری از گسترش هر گونه ویروس COVID-19 شامل, شامل مکرر شستن دست و ماندن خانه از مدرسه یا محل کار در حالی که بیمار است.

فدرال وزیر بهداشت Patty Hajdu است تشویق به کانادایی ها به انبار مواد غذایی و دارو در خانه های خود در مورد آنها و یا یک دوست باید سقوط بیمار با رمان coronavirus باقی می ماند و در انزوا به مدت دو هفته. اما الیوت روز دوشنبه گفت که او باور ندارد که لازم است. او از مردم خواست تا در مورد زندگی روزانه خود را در حالی که با احتیاط و گفت: هر کسی که با علائم باید تماس خود را محلی بهداشت عمومی واحد.

شایع ترین COVID-19 علائم تب و سرفه های خشک, اما در حالی که برخی از نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند و در همه حال دیگران را توسعه داده اند ذات الریه شدید و حتی درگذشت.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 2 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im