تورنتو — دانش آموزان در انتاریو مدارس دولتی نخواهد بود و از بازگشت به کلاس درس در اوایل ماه مه برتر داگ فورد را تایید کرد روز سه شنبه به عنوان استان همچنان به نبرد گسترش COVID-19.

دولت استانی در ابتدا برنامه ریزی شده برای بازگشایی مدارس در مارس 1 برای معلمان و ممکن است 4 برای دانش آموزان پیشنهاد می شود که هر بیشتر تعطیل خواهد بود تا به افسر ارشد پزشکی سلامت.

صحبت های روزانه خود را در کنفرانس خبری برگزار شده در پارک ملکه در شنبه فورد گفت: دانش آموزان نمی خواهد بازگشت به مدرسه به عنوان برنامه ریزی شده در استان تمدید وضعیت اضطراری تا زمانی که ممکن است 12.

در حالی که فورد تاکید کرد که دولت او نیست cancelling سال تحصیلی به طور کامل او را فراهم نیست یک تاریخ بالقوه هنگامی که دانش آموزان می تواند بازگشت به کلاس درس.

“وزیر آموزش و پرورش خواهد بود بیش از چند روز آینده” فورد گفت.

بیش از آخر هفته وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه اذعان کرد که این عدم قطعیت ممکن است باعث اضطراب برای همه کسانی که درگیر.

“ما به دنبال مشاوره از دکتر ویلیامز, افسر ارشد پزشکی از سلامت” لچه گفت. “او را راهنمای تصمیم گیری ما, اما من می خواهم برای اثبات به شما که به عنوان به زودی به عنوان من آن را دریافت خواهید کرد من خواهد بود در ارتباط با آن است.”

در پایان ماه مارس این استان خود پرده برداری کرد, آموزش از راه دور ابزار برای معلمان و دانش آموزان به استفاده از در طول بسته شدن.

دولت روشن ساخته است در آن زمان هیچ دانشجویی را فارغ التحصیلی خود را به خطر بیافتد با توجه به وضعیت فعلی حاکی از این است که وزارت آموزش و پرورش به ادامه کار با وزارت کالج ها و دانشگاه ها برای اطمینان از هیچ موانع وجود دارد وقتی که می آید به دسترسی متوسطه آموزش و پرورش است.

مدارس خصوصی و همچنین دارای مجوز مهد کودک نیز بسته باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 12 مطابق با انتاریو وضعیت اضطراری اعلام شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو