انتاریو به وعده نقد و بررسی طولانی مدت سیستم مراقبت های پس از همه گیر به پایان می رسد

تورنتو — انتاریو وزیر مراقبت دراز مدت اعلام کرده است که دولت استانی انجام خواهد شد و یک بررسی طولانی مدت سیستم مراقبت های پس از COVID-19 همه گیر حل و فصل.

وزیر Merrilee فولرتون ساخته شده با اعلام این خبر در توییتر صبح روز پنجشنبه به عنوان استان گزارش شده است که بیش از 600 ساکنان در مراقبت دراز مدت فوت کرده اند از رمان coronavirus.

“شکسته قلب من برای زندگی از دست داده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. ما [دولت] دهکدهای روشن شده است: سیستم خراب است” Merrilee نوشت.

“مراقبت طولانی مدت را تحمل سالها غفلت. هنگامی که ما از ظهور این بیماری همه گیر ما خواهد شد به پایین این. وجود خواهد داشت یک بررسی.”

وزیر گفت: جزئیات بیشتر در مورد نقد و بررسی خواهد شد در دسترس نیست تا بعد از همه گیر و افزود که “همه اشکال از بررسی روی میز هستند.”

“در حال حاضر و پس از یک روز از این بیماری همه گیر اولویت شماره یک ما است که حفاظت از سلامت و ایمنی از همه ساکنان انتاریو,” او گفت:.

“وجود خواهد آمد زمان به بحث در مورد مقیاس و محدوده و شرایط نقد کنید اما اولویت ما امروز باید برای محافظت از مردم زندگی می کند و در ادامه به خم منحنی.”

ماه گذشته در این استان به نام کانادا به ارائه پشتیبانی به برخی از بدترین آمار خانه از جمله باغ ویلا در Pickering Altamount مراقبت از جامعه در Scarborough Eatonville مرکز مراقبت در Etobicoke, Hawthorne محل در شمال نیویورک و هلند در خانه مسیحی’ فضل مانور در برامپتون.

شده اند وجود دارد شیوع بیماری در 225 خانه در سراسر انتاریو و بیش از 681 مرگ و میر در این امکانات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de