تورنتو — انتاریو برتر داگ فورد گفت که او منزجر پس از پایان تورنتو فروشگاه مواد غذایی آغاز شد, فروش تک ظروف Lysol ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای $29.99 است و در حال حاضر در روند ساخت قیمت سنگ آهن در بازار غیر قانونی است.

فورد در واکنش به ویروسی تصاویر گرفته شده در داخل یک Pusateri خوب مواد غذایی فروشگاه نشان داد که ظروف از دستمال مرطوب با یک کاغذ امضا در پشت آنها بیان کرد قیمت $29.99 در هر واحد – چندین بار بالاتر از قیمت خرده فروشی منظم.

“هیچ چیز مرا خشمگین تر از کسی که بهره گیری و قیمت سنگ آهن در بازار عمومی که در نیاز ناامید از این موارد” فورد گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

“اکثریت قریب به اتفاق شرکت ها در سراسر این استان در سراسر این کشور در حال تلاش برای کمک به مردم [و] مردم را عصب در واقع به جک تا قیمت های خود را به 30 دلار در یک ظرف برای دست دستمال مرطوب? آن را فراتر از باور است.”

برتر گفت: این موضوع می تواند مورد بحث در آینده در جلسه هیئت دولت که قیمت سنگ آهن در بازار خواهد بود ساخته شده غیر قانونی تحت قدرت های جدید فراهم شده به دولت تحت مدیریت اضطراری عمل می کنند.

“ما در حال آمدن است. ما قصد داریم بعد از شما آمده سخت, ما قصد داریم برای حفاظت از مردم این استان” فورد گفت انتاریو کسب و کار است که افزایش بسیار در پی پس از COVID-19 محصولات حفاظتی.

در یک بیانیه Pusateri را به نام این موضوع را یک “اشتباه” و وعده داده شده به موضوع کامل بازپرداخت به مشتریان که محصول خریداری شده در قیمت بالاتر نقطه.

“فروشگاه های ما هستند رو فشار بسیار زیاد در تمام سطوح از عملیات” مدیر عامل فرانک Luchetta در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک نتیجه از این فشار بحرانی عناصر نادیده گرفته شد از جمله نادرست قیمت گذاری این محصول است.

“این ما بود اشتباه از ما خطا نظارت ما و ما عذر خواهی برای هر کس نهفته است.”

نخست وزیر گفت که دولت برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار باید امروز امضا شود.

Lysol, Pusateri's

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو