انتاریو برتر می گوید وجود دارد تنها تا زمانی او می تواند نگه دارید ‘بازگشت مالیات دهندگان را از کلبه

تورنتو — انتاریو برتر داگ فورد گفت: تنها وجود دارد بنابراین شما می توانید “عقب نگه مالیات دهندگان” از رفتن به کلبه خود به عنوان ماه های گرم می رسند.

صحبت با خبرنگاران در پارک ملکه در دوشنبه فورد گفت: او را یک “heart-to-heart” گفتگو با کلبه کشور شهرداران در مورد این موضوع بعد از این هفته.

بالا مقامات بهداشتی در این استان هشدار داد ساکنان انتاریو به گله به کلبه خود را در طول بیماری همه گیر به دلیل آن که قرار دادن یک unpreceded فشار بر روی شهر کوچک منابع است. نگرانی نیز وجود دارد که مردم سفر به عقب و جلو از تعطیلات خود را خواص می تواند منجر به گسترش COVID-19.

“در Muskoka اکثریت قریب به اتفاق از مالیات پرداخت می شود از طریق cottagers,” فورد روز دوشنبه گفت:. “تنها وجود دارد بنابراین شما می توانید نگه دارید بازگشت مالیات دهندگان را از رفتن به کلبه خود را.”

فورد گفت: تعدادی از فروشگاه های خرده فروشی در کلبه کشور نیز تکیه بر cottagers برای کسب و کار بین آوریل و سپتامبر.

“که امرار معاش خود” فورد گفت.

“تنها وجود دارد تا زمانی که من می توانید نگه دارید بزرگ دروازه برگشت از این افراد است. آنها در حال رفتن به می خواهید برای رفتن برای تعطیلات خود را اموال.”

انتاریو ثبت کرده است یکی دیگر از شیب در COVID-19 مورد در روز دوشنبه اما اضافه 84 جدید مرگ و میر. مقامات بهداشتی گزارش شده 370 مورد جدید از این ویروس در روز دوشنبه به پایین ترین شماره را در یک روز از ماه آوریل 29 زمانی که سه هفته اخیر ثبت شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de