انتاریو برتر پیش بینی لقی COVID-19 محدودیت های اعمال شده توسط ویکتوریا بعد; مدارس ممکن است آخرین به بازگشایی

OTTAWA — انتاریو برتر داگ فورد خواستار آن قانون تعادل – وزن تصمیم به بازگشایی اقتصاد در برابر نیاز به امن نگه داشتن مردم از COVID-19.

اما او می گوید که امیدوار اقتصاد می توانید شروع به بازگشایی به زودی.

صحبت کردن در Newstalk 580 CFRA را “عجله صبح با لایحه کارول” در اتاوا فورد گفت که او و تیم او در حال کار بر روی یک چارچوب در مورد نحوه بازگشایی اقتصاد با خیال راحت در هفته های آینده و ماه و معتقد است که ویکتوریا طول روز آخر هفته ممکن است یک هدف است.

“اگر ما همچنان پایین جاده ما قصد داریم عموم, بله, ما می توانید ببینید همه چیز شل شدن تا کمی” فورد گفت. “مردم می خواهند امید. هر کس یک نگرانی مهم نیست که چگونه آنها می خواهند به خارج وجود دارد.”

او قبلا leery در مورد قرار دادن تاریخ روز در هنگام بازگشایی طرح آغاز خواهد شد به شکل میگیرد.

فورد گفت: او رو به افزایش فشار از کسب و کار و حتی اعضای خانواده خود را به مردم بازگشت به کار به ویژه در نور از جدید مدلسازی در هفته جاری منتشر شد که نشان می دهد انتاریو بهتری نسبت به اولین پیش بینی کرد.

او می گوید CFRA اولویت خود را به حفاظت از بهداشت و ایمنی بالاتر از همه چیز.

“بزرگترین ترس ما و عمومی بزرگترین ترس سنبله و دوباره آن را به عقب می آید برای موج دوم. که چیزی است که من را نگه می دارد تا در شب.”

وضعیت اضطراری در انتاریو است که در اثر تا مارس 12.

دو جهان

با توجه به آخرین آمار و ارقام از استان وجود داشته است 11,735 موارد COVID-19 در انتاریو پس از همه گیری آغاز شد و در اواسط ماه مارس. از کسانی که 5,806 در نظر گرفته حل شود. 622 نفر در انتاریو باید از درگذشت COVID-19.

فورد می گوید: او در برخورد با “دو جهان” در حال حاضر: عموم مردم است که مراتب خوب و دراز مدت مراقبت از خانه که در حال دیدن بدترین اثرات ویروس.

حداقل 400 انتاریو 622 مرگ و میر ناشی از COVID-19 مرتبط به مراقبت دراز مدت تنظیم می باشد.

در اتاوا شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه ها و بیمارستان ها حساب برای یک چهارم از تمام موارد به تاریخ و دو سوم از تمام مرگ و میر به تاریخ.

این استان به تازگی اعلام کرد برنامه ای برای تست همه زندگی و کار در تمام 630 دراز مدت مراقبت از خانه در انتاریو است.

“ما در حال پرتاب هر منبع ما در آن” فورد گفت: در مورد وضعیت در دراز مدت مراقبت از خانه. “متاسفانه هنوز وجود داشته باشد مردم عبور دور در مراقبت طولانی مدت. این وحشتناک, ویروس وحشتناک است که حملات آسیب پذیر و به همین دلیل بسیار مهم است اگر شما یک دوست, من نفرت را به آن می گویند فقط به خاطر اونا قفل شده و خود منزوی تا زمانی که ممکن است.”

حدود 9000 تست برای COVID-19 انجام شده در هر روز provincewide و فورد می گوید هدف این است که برای رسیدن به 14,000 یک روز.

مدارس بازگشایی بعد از آن در فرایند

فورد آماده نیست برای تماس با مدرسه سال به پایان رسید اما گفت: مدارس خواهد شد به احتمال زیاد در میان آخرین چیزهایی که برای بازگشایی به عنوان COVID-19 محدودیت های پوست کنده و دور.

“من فکر می کنم احتمالا بعد از” او گفت:. “بزرگترین ترس ما این است که این گسترش در مدارس ما. من می دانم که بچه های ما انعطاف پذیر, اما, هنوز, ما شماره یک نگرانی است حمایت از کودکان و نوجوانان ما وجود دارد.”

وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه گفت: او را باید یک به روز رسانی در مورد وضعیت این استان را از سیستم مدرسه ای این ماه است.

“من فکر نمی کنم آن خواهید بود تصمیم نهایی” فورد گفت: “اما آن را به مردم کمی بیشتر اطمینان در مورد که در آن ما در حال رفتن است.”

فورد می گوید: او می داند که مردم می خواهید برای دیدن نشانه هایی از امید در این بحران اما هدف اصلی او باقی می ماند ایمنی ساکنان انتاریو.

“وجود دارد هیچ کس وجود دارد که می خواهد به نوبه خود این اقتصاد بیش از من اما گفت که من باید مطمئن شوید که ما در حفاظت از سلامت و رفاه مردم در انتاریو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im