انتاریو برتر روشن پیشنهاد که COVID-19 محدودیت می تواند شل توسط ویکتوریا بعد

OTTAWA — انتاریو برتر داگ فورد روشن است که پیشنهاد او که ویکتوریا طول روز آخر هفته ممکن است یک تاریخ هدف برای بازگشایی استان در اقتصاد است.

“است که مطلقا قصد ندارم به اتفاق می افتد” فورد گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر که دوباره پرسید به طور خاص اگر ممکن است آخر هفته طولانی شد تاریخ مورد نظر. “هرگز وجود دارد رفتن به یک تاریخ است که ما فقط باز کردن اقتصاد است. ما در حال رفتن به آن را باز کنید تا با قطره ای و فقط اجازه دهید آن را جریان از وجود دارد.”

در اوایل روز چهارشنبه در سخنرانی خود در Newstalk 580 CFRA را “عجله صبح با لایحه کارول” در اتاوا فورد گفت که او و تیم او در حال کار بر روی یک چارچوب در مورد نحوه بازگشایی اقتصاد با خیال راحت در هفته های آینده و ماه و پیشنهاد ویکتوریا طول روز آخر هفته ممکن است یک هدف است.

کارول خواسته فورد که آیا او می بیند ساکنان انتاریو داشتن آزادی بیشتر به اجتماعی که ممکن است آخر هفته طولانی از آنها در حال حاضر.

“اگر ما همچنان پایین جاده ما قصد داریم عموم, بله, ما می توانید ببینید همه چیز شل شدن تا کمی” فورد گفت. “مردم می خواهند امید. هر کس یک نگرانی مهم نیست که چگونه آنها می خواهند به خارج وجود دارد.”

او قبلا leery در مورد قرار دادن تاریخ روز در هنگام بازگشایی طرح آغاز خواهد شد به شکل میگیرد.

فورد گفت: او رو به افزایش فشار از کسب و کار و حتی اعضای خانواده خود را به مردم بازگشت به کار به ویژه در نور از جدید مدلسازی در هفته جاری منتشر شد که نشان می دهد انتاریو بهتری نسبت به اولین پیش بینی کرد.

او می گوید CFRA اولویت خود را به حفاظت از بهداشت و ایمنی بالاتر از همه چیز.

“بزرگترین ترس ما و عمومی بزرگترین ترس سنبله و دوباره آن را به عقب می آید برای موج دوم. که چیزی است که من را نگه می دارد تا در شب.”

وضعیت اضطراری در انتاریو است که در اثر تا مارس 12. ویکتوریا در روز 18 مه این سال است.

دو جهان

با توجه به آخرین آمار و ارقام از استان وجود داشته است 12,245 موارد COVID-19 در انتاریو پس از همه گیری آغاز شد و در اواسط ماه مارس. از کسانی که 6,221 در نظر گرفته حل شود. 659 نفر در انتاریو باید از درگذشت COVID-19.

افزایش موارد گزارش روز شنبه علائم بالاترین نرخ رشد در انتاریو در هفته و تعداد زیادی از حل و فصل موارد در بامیان است که بالای 50 درصد برای اولین بار.

فورد می گوید: او در برخورد با “دو جهان” در حال حاضر: عموم مردم است که مراتب خوب و دراز مدت مراقبت از خانه که در حال دیدن بدترین اثرات ویروس.

حداقل 400 COVID-19 مرگ و میر در انتاریو مرتبط به مراقبت طولانی مدت تنظیمات.

در اتاوا شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه ها و بیمارستان ها حساب برای یک چهارم از تمام موارد به تاریخ و دو سوم از تمام مرگ و میر به تاریخ.

این استان به تازگی اعلام کرد برنامه ای برای تست همه زندگی و کار در تمام 630 دراز مدت مراقبت از خانه در انتاریو است.

“ما در حال پرتاب هر منبع ما در آن” فورد گفت: در مورد وضعیت در دراز مدت مراقبت از خانه. “متاسفانه هنوز وجود داشته باشد مردم عبور دور در مراقبت طولانی مدت. این وحشتناک, ویروس وحشتناک است که حملات آسیب پذیر و به همین دلیل بسیار مهم است اگر شما یک دوست, من نفرت را به آن می گویند فقط به خاطر اونا قفل شده و خود منزوی تا زمانی که ممکن است.”

حدود 9000 تست برای COVID-19 انجام شده در هر روز provincewide و فورد می گوید هدف این است که برای رسیدن به 14,000 یک روز.

مدارس بازگشایی بعد از آن در فرایند

فورد آماده نیست برای تماس با مدرسه سال به پایان رسید اما گفت: مدارس خواهد شد به احتمال زیاد در میان آخرین چیزهایی که برای بازگشایی به عنوان COVID-19 محدودیت های پوست کنده و دور.

“من فکر می کنم احتمالا بعد از” او گفت:. “بزرگترین ترس ما این است که این گسترش در مدارس ما. من می دانم که بچه های ما انعطاف پذیر, اما, هنوز, ما شماره یک نگرانی است حمایت از کودکان و نوجوانان ما وجود دارد.”

وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه گفت: او را باید یک به روز رسانی در مورد وضعیت این استان را از سیستم مدرسه ای این ماه است.

“من فکر نمی کنم آن خواهید بود تصمیم نهایی” فورد گفت: “اما آن را به مردم کمی بیشتر اطمینان در مورد که در آن ما در حال رفتن است.”

فورد می گوید: او می داند که مردم می خواهید برای دیدن نشانه هایی از امید در این بحران اما هدف اصلی او باقی می ماند ایمنی ساکنان انتاریو.

“وجود دارد هیچ کس وجود دارد که می خواهد به نوبه خود این اقتصاد بیش از من اما گفت که من باید مطمئن شوید که ما در حفاظت از سلامت و رفاه مردم در انتاریو است.”

با فایل های از کانادا را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de