انتاریو قصد دارد برای تمدید وضعیت اضطراری توسط 28 روز

تورنتو — انتاریو برتر داگ فورد می گوید که او قصد دارد در توسعه این استان را در وضعیت اضطراری توسط 28 روز زمانی که قوه مقننه رزومه در روز سه شنبه.

اعضای استانی مجلس را به پارک ملکه برای یک روز به تصویب اضطراری عمل می کنند و به بحث در مورد لایحه ای که در پوشش موضوعات مختلف از جمله آموزش و پرورش, مهد کودک و مسکن شهری در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“من فقط می خواهم برای تشکر از اعضای مخالفان خود را برای همکاری در این گذشت از حق دور” فورد گفت: در حالی که صحبت با خبرنگاران در روز دوشنبه بعد از ظهر.

فورد در ابتدا اعلام وضعیت اضطراری در مارس 17, ممنوعیت ها و اجتماعات بزرگ. یک روز قبل از سفارش مجموعه منقضی برتر اعلام کرد تمدید وضعیت اضطراری توسط اضافی 14 روز.

وضعیت اضطراری اعلام می شود تمدید بیش از 14 روز با تایید معاون فرماندار اما نیاز به رای مجلس به تمدید 28 روز است.

اضطراری اعلام می دهد که قدرت دولت به تصویب سفارشات از جمله منع سفر, ایجاد پناهگاه های اضطراری و بیمارستان ها و بسته شدن عمومی و خصوصی امکانات. آن را نیز اجازه می دهد تا دولت به تثبیت قیمت برای کالاهای مورد نیاز خدمات و منابع است.

قوه مقننه خواهد شد جمع آوری به عنوان مرگ و میر مرتبط با COVID-19 در انتاریو نزدیک 300 با بیش از 7000 موارد مثبت تایید شده در استان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو