انتاریو امدادگران نگران بودن, فراموش شده استان به عنوان PPE منابع کم

تورنتو — 83-سال سقوط از تخت و 911 نامیده می شود. Jason فریزر یک Peterborough, Ont. پیراپزشک برای 17 سال و شریک زندگی خود را در پاسخ به روال تماس بگیرید. اما این روزها هیچ تماس واقعا روال; هر تماس می تواند القای ترس است.

“امروز برای رفتن به روزی که من به آلوده شدن با COVID-19?” Jason یک ازدواج پدر با سه قلو می پرسد.

او و شریک زندگی خود را هر گونه شانس. هر زمان آنها خود را شخصی دنده محافظ و همین N95 ماسک.

“اکثر مردم در آینده به نمایش COVID-مثبت است. ما نیاز به دستکش و ماسک N95 هر تماس. این تنها راهی است که ما می رویم برای محافظت از مردم” او گفت:.

در آخرین تماس برای کمک به این زن مسن که افتاده بود یک چک دما در فضای محصور آمبولانس نشان داد که بیمار تب داشتند اما نمی دانم. این دقیقا همان نوع از وضعیت است که باعث می شود امدادگران مانند فریزر سپاسگزار آنها با پوشیدن PPE. اما زمان های استانی بخشنامه صادر شده در ماه گذشته نه چندان دور به اندازه کافی در مورد این مسئله با توجه به فریزر.

آخرین بخشنامه می گوید تماس و قطرات اقدامات احتیاطی باید مورد استفاده قرار گیرد برای همه مشکوک فرض و یا تایید COVID-19 بيمار — این شامل دستکش, چهره سپر یا عینک و لباس و فولاد/روش ماسک. امدادگران باید “بر اساس یک نقطه از مراقبت از ارزیابی ریسک و بالینی و حرفه ای قضاوت” تغییر برای N95 ماسک یا معادل آن به صورت آئروسل تولید روش های پزشکی مانند لولهگذاری.

“در طول بحران سارس ما عینک N95 ماسک در هر تماس. که استاندارد بود. سریع به جلو 17 سال به COVID-19. و در حال حاضر ما در حال گفت دولت که فولاد ماسک خوب است به استفاده از. و من می خواهم بگویم یک فولاد ماسک خوب است در این زمینه ما” گفت: Fraser که معتقد است که کمبود عرضه از این بالاتر درجه ماسک است که در پشت این دستورالعمل.

امدادگران سراسر استان در حال حاضر نا امید در حال ترک از دولت انتاریو لیست خط مقدم کارگران که واجد شرایط به صورت موقت $4 در هر ساعت پرداخت حق بیمه که اعلام شد بیش از آخر هفته.

“آن نیست 4 دلار…ما قدردانی اگر شما گاهی اوقات به یاد امدادگران که صرف روز خود را در LTC خانه و بیمارستان و پناهگاه کمک به بیماران مبتلا به” پوست پیراپزشک اتحادیه نوشت: در یک صدای جیر جیر کارگردانی در انتاریو برتر داگ فورد.

در ضمن در یک انبار است که تامین تجهیزات پزشکی به خدمات آمبولانس در انتاریو قفسه ها نگران کننده خالی است.

“من نمی توانم آنها را هر ماسک من می توانید آنها را به هر سختی ، و من می توانید آنها را هر ضد عفونی کننده. من نمی توانم آنها را هر سپر و من نمی توانم آنها را در هر لباس” گفت: Sheldon Sturrock از Toronto-بر اساس متفقین پزشکی.

به عنوان منابع رویم — حاصل از واحد برآورد آنها در حال حاضر حدود یک هفته عرضه N95s — امدادگران نگران چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها را اجرا کنید.

حداقل هشت امدادگران سراسر استان تشخیص داده شده اند با COVID-19.

“ما نمی دانیم چه چیزی این است که به ارمغان می آورد. و شما می دانید من نمی خواهم به آن را به خانه به خانواده من است. من نمی خواهم برای انتقال به شریک زندگی من یا همکاران من” گفت: Fraser.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im