انتاریو ارائه برخی از کارگران خط مقدم $4 بیشتر از یک ساعت در میان همه گیر

تورنتو — انتاریو کارگران خط مقدم دریافت خواهد کرد $4 بیشتر از یک ساعت بعد از 16 هفته در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

برتر داگ فورد اعلام کرد روز شنبه در پارک ملکه در کنار وزیر بهداشت کریستین الیوت وزیر مراقبت طولانی مدت دکتر Merrilee فولرتون و خزانه داری هیئت مدیره رئیس جمهور پیتر Bethlenfalvy.

“این راه ما را از گفتن با تشکر از شما” فورد گفت.

کارگران واجد شرایط برای “موقت pandemic پرداخت” افزایش شامل کارکنان در دراز مدت مراقبت از خانه های بازنشستگی و خانه و پناهگاه های اضطراری حمایتی مسکن موسسات تادیبی جوانان عدالت و امکانات آن فراهم کردن خانه و جامعه مراقبت.

لیست کامل: چه کسی واجد شرایط برای “pandemic پرداخت”?

“برای این قهرمانان گرفتن هر روز از برگشت در مبارزه بازگشت به خط مقدم می آید در قیمت بزرگ است. آن می آید با یک شخصی قربانی. با این وجود هر روز این مردان و زنان شجاع نشان می دهد تا” فورد گفت. “آنها را از خطرات در روز و روز را. آنها این کار را به نگاه کردن به ما و به عنوان نخست وزیر این کار من به نگاه کردن به آنها.”

پرداخت به نظر نمی رسد به درخواست افرادی که کار ضروری در شرکت های خصوصی مانند فروشگاه های مواد غذایی.

دولت استانی گفت که میانگین تمام وقت کارگر را دریافت اضافی $3,560 اضافی جبران خسارت بیش از چهار ماه آینده.

فورد همچنین گفت که کارکنان که حداقل 100 ساعت در ماه را دریافت اضافی $250 مبلغ یکجا پرداخت هر ماه.

حدود 350000 کارگران در استان دریافت خواهد کرد افزایش پرداخت فورد گفت که اثر در آوریل 24 و تا آخرین Aug. 13.

همه گیر پرداخت نمی شود به سطح مدیریت کارکنان.

فورد افزود که او امیدوار است که بودجه اضافی کمک خواهد کرد که خلاص شدن از استخدام موانع برای برخی از امکانات مبارزه با کمبود کارکنان.

“این افزایش نیز خواهد شد کمک به ما در خط مقدم ارائه دهندگان جذب کارکنان که آنها نیاز به ادامه مراقبت از بیماران و ساکنان بی سابقه ای در طول این زمان.”

رهبر انتاریو جدید حزب دموکرات منتشر شد بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از اعلام درخواست از دولت برای پرداخت عطف به ماسبق به بعد فورد اعلام وضعیت اضطراری در استان—در 17 مارس است.

“خط مقدم ما کارگران چه در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا بیمارستان آشپزخانه انجام داده اند فوق العاده کار از آغاز این دولت اضطراری. این اشتباه است که آن را در زمان بسیار طولانی برای این دستمزد بالا می رسند” Andrea Horwath گفت.

رهبر حزب لیبرال انتاریو استیون Del Duca تکرار تمایلات و گفت که دولت در کبک و بریتیش کلمبیا اجرا مشابه شیوه های بسیار زودتر.

“پرداخت افزایش باید عطف به ماسبق به مارس 17th, روز وضعیت اضطراری اعلام شد” او در بیانیه ای گفت. “و امدادگران باید دریافت این بودجه اضافی – استان این طرح در حال حاضر شامل امدادگران از دریافت حمایت های بیشتر است.”

فورد به خبرنگاران گفت که او خواست او می تواند پیشنهاد دستمزد پیاده روی “از” اما او نیاز به کمک از شرکای فدرال به منظور آن را به اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de