انتاریو محدودیت های است که می تواند آزمایش می شود برای COVID-19 با توجه به تقاضا برای بینی سواب

تورنتو — به عنوان تقاضای جهانی برای COVID-19 تست کیت موج, Ontario سخت تر است معیارهای خود را برای چه کسی واجد شرایط برای آزمون.

روز پنج شنبه در استان های وزارت بهداشت منتشر شد راهنمایی های جدید برای بخش بهداشت و درمان به دنبال در مورد COVID-19 تست.

تحت پروتکل های جدید افراد که در سفر خارج از کشور هستند و برگزاری نمایشگاه علائم بیماری خواهد شد و دیگر آزمایش می شود به دلیل عرضه محدود از ویروسی نازوفارنکس سواب. محرومیت نیز به مردم با علائم که تا به حال تماس نزدیک با کسی که هر دو مورد تایید شده یا علامتی و یا سفر به منطقه نهفته.

این مطالعه حذف افراد تعريف شده است: “محتمل” موارد زیر استان را هدایت.

با توجه به اخطار ارسال شده در وب سایت این سازمان دولتی بهداشت عمومی انتاریو متحده وجود دارد “افزایش تقاضای جهانی” برای سواب با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

به عنوان یک نتیجه از عرضه محدود این استان خواهد بود رزرو تست برای گروه های آسیب پذیر.

“در تلاش برای حفظ ظرفیت و استفاده بهتر از عرضه و در به رسمیت شناختن است که هر کسی که به سفر خارج از کشور خواسته شده تا خود جدا برای 14 روز ما اولویت آن دسته از افراد بدون مسافرت تاریخ با علائم” تراویس خان مدیر ارتباطات برای وزیر بهداشت کریستین الیوت گفت: در یک ایمیل به CTVNews.ca در روز شنبه.

افرادی که هنوز واجد شرایط برای تست شامل افرادی که پذیرفته شده اند به بیمارستان های حاد تنفسی و بیماری و مراقبت های بهداشتی کارگران با علائم یا که بخشی از تحقیقات به نهادی شیوع زندگی مردم در دراز مدت مراقبت از خانه ها و خانه های بازنشستگی و ملت اعضای جامعه زندگی در رزرو.

“تست خارج از این توصیه ها مبتنی بر بهداشت عمومی و قضاوت بالینی را می توان ساخته شده در مشاوره با محلی مقامات بهداشت عمومی,” هدایت متحده است. “به این هدف این است که برای اولویت بندی از کسانی که در بالاترین خطر این… تصمیم باید توسط استثناء است.”

دکتر برایان کانوی یک متخصص بیماری های عفونی گفت: کمبود کیت های آزمایش نیاز به رسیدگی فوری دارد به منظور پیگیری گسترش ویروس.

“این بر نیاز فوری برای ما به اندازه کافی تست در دسترس به طور رسمی تست همه کسانی که به هر گونه علائم یا هر گونه خطر COVID-19” او گفت: CTV News Channel در روز شنبه. “این است که واقعا تنها راه ما خواهد شد به طور کامل درک آنچه اتفاق می افتد در این بیماری همه گیر در کانادا و بسیاری آگاهانه تصمیم گیری ممکن است.”

خان گفت: این استان در حال تلاش برای تهیه بیشتر تست کیت.

“ما انتظار می رود به بازگشت به گسترش آزمایش به عنوان به زودی به عنوان ما اعتماد به نفس در تامین پایدار. برای انجام این کار ما به طور جدی با ما تولید و عرضه زنجیره ای همکاران برای تهیه اضافی کیت های آزمایش,” او گفت:.

تا آن زمان افرادی که دیگر واجد شرایط برای تست توصیه شده است به خود منزوی کردن و یا رفتن به بیمارستان اگر علائم خود را به طور قابل توجهی بدتر مانند تنگی نفس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو