تورنتو — از دولت انتاریو صادر کرده است یکی دیگر از استان گسترده اورژانس پس از هشدار مقامات بهداشت عمومی تایید 27 مرگ و میر بیشتر مربوط به COVID-19 و 375 مورد جدید از این ویروس در روز شنبه.

alert

“توقف گسترش یافته است. COVID-19 می تواند کشنده باشد. زمان عمل در حال حاضر. اما ضروری کارگران نیاز به ماندن در خانه” در نوشتاری که صادر شده فقط پس از 2 بعد از ظهر می خواند در بخشی.

اولین هشدار اضطراری صادر شده توسط دولت های استانی و آمد در مارس 27 و اطلاع مسافران از بازگشت به انتاریو که آنها توسط قانون مورد نیاز برای خود جدا برای 14 روز.

“اگر آن را طول می کشد اینجا ایستاده هر روز اگر آن را طول می کشد پیام های انبوه به تک تک افراد در انتاریو برای نجات حتی یک زندگی, من آماده برای انجام این کار” انتاریو برتر داگ فورد گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

در حال حاضر وجود دارد 3,630 موارد تایید شده در انتاریو از جمله 1,219 بیمارانی که بهبود یافته اند تا 196 از 1,023 بهبود بیماران مبتلا به گزارش روز جمعه.

با توجه به این استان حداقل 71,338 ساکنان تست شده برای این ویروس تا کنون در حالی که 1,336 دیگران در حال حاضر تحت بررسی است.

“در 24 ساعت گذشته ایم پردازش بیش از 5000 [آزمون]. ظرفیت ما در این نقطه واقع است حدود 9, 400,” انتاریو کاردانی افسر پزشکی سلامت دکتر باربارا Yaffe گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر.

در مجموع 94 ساکنان انتاریو اند و به عنوان یک نتیجه از COVID-19 پس از وقوع آغاز شد و در اواخر ژانویه 54 که مرتبط به 36 جداگانه شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت و پرستاری از خانه ها در سراسر استان است.

از 3,630 مورد تأیید این ولایت می گوید که 506 بیماران بستری شده اند. از کسانی که 196 نفر از دریافت درمان در واحد مراقبت های ویژه 152 که مورد نیاز یک دستگاه تنفس مصنوعی.

با توجه به استانی داده 1,755 بیماران مرد هستند و 1,857 فتح کند گرفته شد بیماران زن هستند.

از کسانی که 1,319 موارد بین سنین 40 تا 59 سال 1,025 موارد بین سنین 20 تا 39 سال 903 موارد 60 تا 79 سال 287 موارد 80 سال یا مسن تر و 93 مورد در حال 19 سال پیر یا جوان.

از 3,630 موارد تایید شده در استان 21.3 درصد سفر کرده بود 14 روز قبل از تبدیل شدن به بیمار 12.5 درصد بود تماس نزدیک با یک مورد تایید شده و 17.9 درصد تا به حال نه به گفته مقامات بهداشتی. قرار گرفتن در معرض اطلاعات برای 48.4 درصد از 3,630 موارد است که هنوز هم به عنوان ذکر شده در حال بررسی است.

این خبر یک روز پس از رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت سلامت عمومی انتاریو دکتر پیتر Donnelly پیش بینی شده است که به عنوان بسیاری از 15000 نفر را در استان می تواند مرگ از COVID-19 با سلامت اقدامات است که در حال حاضر در محل.

Donnelly همچنین اظهار نظر اخیر اختلاف بین آمار و ارقام گزارش شده توسط بهداشت عمومی انتاریو و استان را 34 سلامت عمومی واحد و گفت که او می دانست که تفاوت در اعداد است “خسته کننده است.”

روز چهارشنبه تعدادی از COVID-19 مرگ و میر تأييد محلی بهداشت عمومی واحدهای شد و نزدیک به دو برابر آنچه در این استان گزارش.

اما Donnelly برجسته است که راه “درست” برای پیگیری گسترش این ویروس در طول زمان از طریق این استان را یکپارچه نظام سلامت (iPHIS),

ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد انتاریو 3,630 موارد COVID-19

برتر دونفره را در انتقاد از رئیس جمهور ایالات متحده بیش از N95 ماسک

برتر فورد تصریح کرد ناامیدی خود را در رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر تصمیم خود برای متوقف کردن صادرات 3M N95 ماسک صورت برای کانادا.

“من فقط خیلی نا امید در حال حاضر. به من گفت: دیروز ما هرگز تکیه بر هر کشور دیگری در حال حرکت رو به جلو” فورد گفت. “هنگامی که کارت را می بینید که دوستان شما هستند.”

روز جمعه 3M گفت که رئیس جمهور خواسته بود آن را به توقف صادرات پزشکی-درجه ماسک به کانادا و آمریکای لاتین یک حرکت که مینه سوتا مبتنی بر شرکت گفت: می باید “قابل توجه بشردوستانه مفاهیم.”

N95 ماسک ها به خصوص با ارزش به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران به عنوان آنها را فراهم حفاظت بیشتر در برابر کروناویروس جدید از عادی فولاد ماسک.

فورد گفت که در تماس مداوم با 3M کانادا جمهور پنی در مورد تامین امنیت ماسک, اما افزود که شرکت “دست گره خورده است.”

“آنها مخالفت با ریاست جمهوری اما از لحاظ جسمی زمانی که شما دریافت یک سفارش ریاست جمهوری, شما نمی توانید فقط کشتی این موارد است.”

فورد گفت که در عین حال او را تکیه بر انتاریو تولید قابلیت تولید ماسک و همچنین سایر تجهیزات مورد نیاز خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و دیگر خدمات ضروری است.

“هنگامی که کارت را می بینید که دوستان شما هستند و من فکر می کنم آن را بسیار روشن در طول چند روز که دوستان شما هستند.”

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید او قصد دارد برای صحبت کردن با رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کاخ سفید دستور به توقف صادرات 3M فولاد-درجه ماسک صورت.

ترودو گفت: به دنبال اقدامات ضد در برابر این حرکت ایالات متحده بلکه او معتقد است که این کشور می تواند به یک راه حل دیپلماتیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو