انتاریو, زن و شوهر دستگیر شده در ارتباط با سازمان تنظیم مقررات تلفن مالیاتی طرح

تورنتو — یک زن و شوهر از انتاریو باید دستگیر شده و به اتهام پول شویی در ارتباط با طرح فراملی از جمله بدنام آژانس درآمد کانادا (CRA) تلفن طرح.

روز جمعه RCMP اعلام کرد بازداشت شد و نتیجه یک ماه تحقیقات طولانی است که شروع در ماه اکتبر از سال 2018 تحت نام پروژه Octavia. هدف از این پروژه بود برای مبارزه با بدنام سازمان تنظیم مقررات تلفن مالیاتی کلاهبرداری که شامل تماس گیرنده از هند تظاهر به از سازمان تنظیم مقررات و RCMP یا دیگر ماموران فدرال در جهت ترساندن قربانیان به پرداخت غیر موجود جریمه یا مالیات.

پس از سال 2014 RCMP گفت: سازمان تنظیم مقررات کلاهبرداری منجر به گزارش قربانی ضرر و زیان در مجموع بیش از $16.8 میلیون. با گنجاندن این کلاهبرداری دیگر از جمله بانک محقق و پشتیبانی فنی کلاهبرداری و زیان در مجموع بیش از 30 میلیون دلار.

“این منجر به کانادا تبدیل شدن به با احتیاط و یا مشکوک حتی زمانی که سازمان تنظیم مقررات است و تلاش مشروع تماس” RCMP گفت.

در چهارشنبه RCMP محققان دستگیر 37 سال و 36 سال در برامپتون, Ont., واقع در غرب تورنتو. آنها همچنین با صدور کانادا گسترده ای حکم بازداشت برای یک زن 26 ساله تبعه خارجی آنها بر این باورند که در حال حاضر در هند است.

“ما مختل لازم جریان پول از کانادا به هند خواهد شد که تاثیر بزرگی در عملیات و خط پایین از scammers” RCMP Insp. جیم اگدن از منطقه تورنتو جرایم مالی بخش به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در میلتون, Ont. در روز جمعه.

اگدن ادعا جفت از برامپتون مشغول به کار به عنوان “پول قاطر” در کانادا توسط شویی از درآمد حاصل از این طرح های تلفنی و ارسال آن را در جای دیگر.

RCMP گفت: تلاش های خود را از طریق پروژه Octavia که شامل یک آگاهی عمومی و پیشگیری از مبارزات انتخاباتی را از 39 غیر قانونی مراکز تماس در هند و دستگیری ها در کانادا کمک به کاهش کلاهبرداری تلفنی پس از سال 2018 است.

اگدن گفت: گزارش قربانی ضرر و زیان در سال 2018 بالغ $6.4 میلیون; در حالی که در سال 2019 به زیان انباشته بودند پایین به طور قابل توجهی به 1.4 میلیون دلار.

با وجود این دستاوردهای RCMP گفت: آنها هنوز هم به دنبال پول قاطر شبکه های عامل در کانادا با کمک Canadian Anti-Fraud مرکز RCMP جنایی هوش تحلیلگران RCMP افسر رابط در هند کشور از سازمان تنظیم مقررات و آژانس خدمات مرزی کانادا و مقامات خارجی در هند و ایالات متحده آمریکا

“ما همچنان ثابت قدم در تعقیب ما,” اگدن گفت.

Gurinderpreet Dhaliwal, 37 و Inderpreet Dhaliwal, 36, از برامپتون باید هر دو متهم شده و با یک تعداد از تقلب بیش از $5,000 یک تعداد از شویی از درآمد حاصل از جرم و جنایت و یک تعداد از اموال به دست آمده از جرم و جنایت.

آنها آزاد شده اند و در تعهد خود را دارند و در حال برنامه ریزی به نظر می رسد در برامپتون دادگاه در مارس 2.

علاوه بر این کانادا گسترده حکم بازداشت صادر شده برای 26 ساله تبعه خارجی Shantanu Manik.

هیچ یک از اتهامات تست شده اند در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de