انتاریو مقامات بهداشتی می گویند چهارمین مورد از coronavirus در کانادا در اصل آزمایش منفی

تورنتو — بهداشت انتاریو مقامات تایید کرده اند چهارمین مورد از coronavirus در کانادا و سوم در استان است.

انتاریو افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت که یک زن در 20s خود را که تا به حال یک سفر سابقه به ووهان, چین, بازگشت به کانادا on Jan. 23 در هواپیما قبل از سفر به لندن, Ont. در یک وسیله نقلیه.

“در زمان او بدون علامت” دکتر دیوید ویلیامز به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری برگزار شد بعد از ظهر جمعه. “در طول زمان خود را در محل خود او اشاره کرد برخی از علائم و آیا این درست چیزی است.”

ویلیامز گفت که زن به تن معادل فولاد ماسک در پرواز و پس از آن رفت و به انزوا و ترک خانه اش تنها به رفتن به بیمارستان روز بعد.

زن در اصل آزمایش منفی برای این ویروس شناخته شده به عنوان 2019-n-CoV با این حال پس آزمون نشان داد که او “فقط به سختی مثبت است.”

زن پس از بهبود دولتی باقی می ماند و در انزوا در خانه اش.

مقامات می گویند که تمام افراد دیگر که قبلا آزمایش منفی در انتاریو بوده است برسد. هیچ بیشتر موارد مثبت گزارش شده است.

پیش از آن در روز اول در کانادا بیمارستان بستری 2019-nCoV مرخص شد از Sunnybrook بیمارستان در تورنتو است.

“در بحث و گفتگو و همکاری با ما محلی بهداشت عمومی واحد تصمیم گیری ساخته شده بود به ترشحات او را به خانه با همسر خود. ما پیش بینی وضعیت او را بدتر کند” دکتر جروم Leis, مدیر پزشکی از عفونت پیشگیری و کنترل در Sunnybrook به خبرنگاران گفت: پیش از آن در روز. “من فکر می کنم ما شده اند بسیار محتاط در طول روند و او به نظر می رسد به روشنی در مسیر بهبود است.”

بیمار یک مرد در 50s, در بیمارستان بستری شد در ژانویه. 22 روز پس از بازگشت او از سفر به ووهان, چین. همسر خود را که در سفر با او در هواپیمایی جنوبی چین پرواز CZ311 است کانادا دوم coronavirus بیمار است.

این زن شده است خود جدا شده و در خانه اش و هر دو بيمار در حال نظارت توسط تورنتو بهداشت عمومی.

سوم کانادا مورد 2019-nCoV تایید شد در بریتیش کلمبیا.

روز پنج شنبه سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس جهانی. نزدیک به 10 ، 000 نفر تشخیص داده شده است با این ویروس در سراسر جهان amore از 200 نفر کشته شده اند در چین است.

این است که در حال توسعه داستان اخبار. بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im