تورنتو — به عنوان تعدادی از مثبت COVID-19 موارد همچنان به افزایش در سراسر استان انتاریو مقامات بهداشتی توصیه به بسته شدن موقت از همه ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این خبر برای اولین بار توسط انتاریو افسر پزشکی سلامت دکتر دیوید ویلیامز در یک جلسه توجیهی روزانه با خبرنگاران در روز دوشنبه بعد از ظهر. او افزود که توصیه نمی شود به بایگانی اطلاعات و یا خدمات تحویل.

“برخی از مردم هنوز هم احتمالا سود اگر آنها در انزوا به آن ارائه و مفید است که, بنابراین ما می خواهیم کسانی که همه چیز برای ماندن,” او گفت:.

ویلیامز بود که برای اولین بار می خواست در مورد اینکه آیا رستوران ها باید باز صبح روز دوشنبه گفت که در بعد از ظهر که این تصمیم پس از مشورت با او فدرال هستند.

مقامات بهداشت همچنین از مردم خواست برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ از بیش از 50 نفر از جمله کلیساها و دیگر اماکن عبادت.

“ما در حال گرفتن یک تعداد مراحل به افزایش اجتماعی فاصله” ویلیامز گفت. “در حال حاضر کسانی هستند که چیزهایی که ما واقعا درخواست برای اقدام در حق دور.”

مدت کوتاهی پس از کنفرانس خبری تورنتو افسر پزشکی بهداشت به دنبال توصیه های بیشتر پرسیدن که تمام کاباره ها و تئاتر نیز موثر نیمه شب روز سه شنبه.

“هفته گذشته من ساخته شده و تعدادی از توصیه های عمومی بهداشت و درمان اقدامات لازم برای محافظت از شهر ما. در این زمان من به شما اصرار به انجام اقدامات بیشتر” دکتر آیلین د ویلا گفت.

“من تشخیص می دهم که این توصیه ها را در تنظیمات قابل توجهی به زندگی روزمره ما و آنها خواهد شد در حال حاضر چالش است. لطفا می دانم که من نمی توان این توصیه ها به آرامی. در مقابل آنها در حال ساخته شده و پس از دقت و اندازه گیری در نظر گرفتن.”

در بیانیه ای د ویلا گفت که اگر کسب و کار منطبق نیست و با توصیه او را به صدور دستورات به فرد موسسات تحت بخش 22 سلامت حفاظت و ارتقاء عمل می کنند.

هر کسب و کار است که نتواند مطابق صورت می تواند جریمه تا $25,000 در هر روز ده ویلا اضافه شده است.

پوست سلامت عمومی دنبال کرد و در مدت کوتاهی با یک بیانیه خود گفت که همه ناهار خوردن-مواد غذایی در موسسات کاباره ها و فیلم تئاتر و سالن های کنسرت باید دید در نیمه شب.

“ما سپاسگزار است که بسیاری از رستوران ها و کافه ها و موسسات غذایی در حال حاضر گرفته مدنی-فکر مرحله به طور داوطلبانه تغییر دهید که چگونه آنها انجام کسب و کار برای محافظت از پوست ساکنان” دکتر لارنس لوح اقدام افسر پزشکی سلامت برای منطقه از پوست در بیانیه ای گفت. “با این حال هر کسب و کار در پوست است که بخواهد به سرپیچی یا استان و یا پوست بهداشت عمومی توصیه خواهد بود موضوع را به سفارشات تحت حفاظت بهداشت و ارتقاء عمل می کنند.”

تصمیم به تعطیل کردن رستوران ها و کافه ها می آید پس از فروشگاه های متعدد, جاذبه های توریستی مدارس و daycares بسته شد. اواخر یکشنبه شب, Goodlife Fitness, بزرگترین ورزشگاه های زنجیره ای در کانادا تعطیل همه از مکان های خود را.

بیشتر: چه بسته و لغو در تورنتو در میان COVID-19

شهردار تورنتو جان حزب محافظه کار گفت که او از این تصمیم به ناهار خوردن در رستوران ها و تمرکز بر روی خدمات تحویل.

“ما پس از مشاوره ما حرفه ای بهداشت عمومی را به مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای مقابله با COVID-19 همه گیر و حفاظت از ساکنان ما و شهر ما. من را تشویق تمام ساکنان تورنتو به عمل اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است برای حفاظت از سلامت خود و سلامت خود و عزیزان خود و همسایه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de