تورنتو — از دولت انتاریو اعلام کرده است که آن را به یک معامله با معلمان ابتدایی’ فدراسیون, Ontario (ETFO) پس از ماه ها مذاکرات و چرخش شغلی اعتصاب.

وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه گفت که او “خوشحال” با توافقنامهای که همچنین شامل آموزشی حمایت از کارگران و همچنین به عنوان تخته مدرسه امنا’ association.

“این آزمایشی ETFO توافق ایجاد شتاب بیشتر برای معاملات و پیشرفت است که دانش آموزان سزاوار پیروی از هفته گذشته توافقنامهای امضا شده با Ontario انگلیسی کاتولیک Teachers’ Association (OECTA),” لچه گفت: در انتشار اخبار صادر شده در روز جمعه.

لچه افزود که دولت متعهد به حفظ اندازه کلاس و کودکستان تمام روز سرمایه گذاری در آموزش و پرورش ویژه و “عادلانه” افزایش در جبران خسارت.

دولت قبلا گفت: آن را نمی خواهد تکان دادن فراتر از یک پیشنهاد برای افزایش دستمزد و مزایای یک درصد در هر سال است.

عمده اتحادیه خواسته بود برای دو درصد در حقوق و حدود شش درصد در منافع-و که آن را می خواستم امتیازات در قوانین و مقررات است که دیکته ارشد مبتنی بر استخدام.

لچه می گوید او متمرکز شده است فرود باقی مانده می پردازد.

ETFO با صدور بیانیه ای در توافقنامهای که در آن رئيس جمهور اتحادیه سام هاموند گفت: روند مذاکرات منتهی به جمعه و توسعه بود “بسیار طولانی و دشوار است.”

“ما بسیار سپاسگزار برای حمایت و تزلزل همبستگی از اعضای ما و عمومی است که در ادامه به ایستادن برای آموزش عمومی و پشتیبانی است که ما دانش آموزان و مربیان باید در حال حاضر و در آینده است.”

هاموند گفت که ETFO در این استان اجرایی شده است پس از تایید شرایط آزمایشی مرکزی و موافقت نامه که تصمیم به پذیرش در نهایت بر عهده ETFO را 83,000 اعضای.

“ETFO خواهد شد و بررسی جزئیات آن نامشخص مرکزی موافقت نامه ها و تصویب رای فرایند با ETFO رهبران محلی و اعضای هفته آینده.”

ETFO بزرگترین معلمان اتحادیه در استان است و عمده دوم یکی — پس از کاتولیک معلمان — برای رسیدن به یک معامله در یک بسیار ستیز دور چانه زنی.

انتاریو معلمان دوره متوسطه فدراسیون و اتحادیه به نمایندگی از معلمان در فرانسه-زبان سیستم باقی می ماند و بدون معاملات هر چند دومی شده است به طور منظم در چانه زنی.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو