دولت انتاریو کاهش روابط با ما موسسه خیریه در میان جنجال

تورنتو — از دولت انتاریو می گوید: آن را نمی خواهد تمدید قرارداد خود را با ما در موسسه خیریه در میان جنجال های اطراف سازمان است.

در بیانیه ای به اخبار CTV تورنتو جمعه یک سخنگوی وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه گفت: “آنها نگران و آشفته” با اتهامات علیه این موسسه خیریه.

“این است که پول مالیات دهندگان. سخت کار مردم در این استان شایستگی این را می دانم که پول خود را ارائه شده است ارزش این اتهامات افزایش جدی سوال” الکساندرا Adamo یک سخنگوی لچه گفت.

“همین دلیل است که وزارت آموزش و پرورش کارگردانی شده است به تمدید قرارداد با ما و بررسی هزینه های به روز است.”

ما خیریه دریافت بودجه از استان در ماه ژوئن برای خود ما مدارس, برنامه نویسی در یک برنامه است که با هدف ” پرورش همدلی و شفقت در دانش آموزان و افزایش نتایج دانش آموز در تعامل دانشگاهی محل کار آمادگی و شهروندی از طریق درگیر شدن دانش آموزان و معلمان در محلی و جهانی اقدامات از طریق درس و بعد از مدرسه برنامه درسی و منابع است.”

استان آخرین اعلام کند که آن قطع روابط خود با این موسسه خیریه. اوایل این هفته شرکت هایی مانند رویال بانک کانادا Loblaw شرکت Ltd. GoodLife Fitness و KPMG اعلام کرد که آنها در حال پایان دادن به خود و همکاری با ما.

“ما متأسفیم که مخل سیاسی گفتگو و پرسش نهفته اند ما سهامداران” ما خیریه گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“ما نمی خواهیم هر یک از افراد و یا سازمان هایی که در شرکت یا حمایت از برنامه های ما به طور منفی تحت تاثیر چالش های سازمان ما برخورد است.”

خیریه و دولت لیبرال شده اند تحت بررسی بیش از $912 میلیون کانادا دانشجو خدمات کمک مالی است که حمایت متوسطه دانش آموزان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

ما اهدا شد قرارداد به اداره برنامه اما بعد از آن حمایت از زیر انتقاد از احزاب مخالف بر روابط خود با نخست وزیر جاستین ترودو و خانواده اش.

نخست وزیر و برادر و مادر نازل شد به پرداخت شده است نزدیک به 300 ، 000 $برای صحبت کردن درگیری های پس از سال 2016.

اخلاق ناظر ماریو Dion راه اندازی کرده است رسیدگی به ترودو و وزیر دارایی لایحه Morneau را نقض احتمالی تضاد منافع عمل می کنند نه recusing خود را در کابینه بحث و گفتگو در مورد مقابله کنیم.

دیون نیز به دنبال ما حمایت سفرهای Morneau و خانواده اش در زمان در سال 2017. Morneau بازپرداخت $41,000 در هزینه های مربوط به هفته گذشته است.

در انظار عمومی ظاهر قبل از مجلس عوام کمیته مالی در پنجشنبه ترودو گفت: او می دانست که وجود خواهد داشت مشکلات با درک بیش از نیاز ما خیریه در حال اجرا این برنامه اما به اعتقاد او هیچ تضاد منافع از آنجا که خانواده خود را نمی خواهد به نفع.

ترودو گفت: او تاسف است که او نمی recuse خود را از بحث.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de