دولت انتاریو اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی در مارس 4

تورنتو — از دولت انتاریو اعلام کرده است که برخی از کسب و کار و محل کار می تواند بازگشایی در روز دوشنبه با سخت بهداشت عمومی اقدامات در اثر.

دولت گفت: کسب و کار مجاز به بازگشایی فصلی شامل کسب و کار و برخی از ضروری پروژه های ساخت و ساز.

“در حال حاضر وجود دارد برخی از کسب و کار و محل کار است که می تواند ایمنی” برتر داگ فورد روز جمعه گفت. “این بدان معناست که آنها از نظر جسمی می تواند فاصله خود را با کارکنان و مشتریان آنها می توانند در قرار دادن موانع فیزیکی آنها ارائه می کنند تماس با ما-خدمات رایگان و یا آنها کار خارج و جدا هستند.”

برتر گفت: اجازه دادن به برخی از کسب و کار به بازگشایی دنبال مشاوره از استان افسر ارشد پزشکی سلامت. فورد گفت که او همچنین معتقد است که در آینده نزدیک بیشتر کسب و کار اجازه خواهد داشت برای بازگشایی شده است.

“ما ساخته شده اند فوق العاده ای پیشرفت” فورد گفت. “ما در حال مسطح منحنی ما در حال رفتن در مسیر درست است.”

فورد گفت: امروز اعلام مارکس یک “نقطه شروع مهمی” در انتاریو مسیر بازگشایی اقتصاد است.

“ما می توانیم امروز به عنوان یک نشانه” او گفت:. “اخبار امروز به ما نشان می دهد که اگر ما در دوره اقامت, اقامت هوشیار و یک روش اندازه گیری شده ما می توانید نگه دارید در حال حرکت در مسیر درست است.”

“ما می توانید نگه دارید در حال حرکت به جلو با باز شدن اقتصاد است. ما هنوز راه طولانی برای رفتن اما امروز با روشنایی ضعیف تابیدن از امید است.”

دولت گفت: پیروی از بهداشت مناسب و دستورالعمل های ایمنی این کسب و کار می تواند بازگشایی شد و 4 در 12:01 a. m.:

  • باغ و مراکز مهد کودک با منظقه انتخاب کنید و تحویل تنها
  • مراقبت از چمن محوطه سازی
  • ضروری اضافی پروژه های ساخت و ساز است که عبارتند از: حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش پهنای باند مخابراتی و زیرساخت های دیجیتال; هر پروژه دیگر است که پشتیبانی از بهبود تحویل کالا و خدمات; شهرداری; پروژه های دانشگاه; مراکز مراقبت کودک; مدارس و آماده سازی سایت حفاری و ارائه خدمات به صورت سازمانی و تجاری و صنعتی و مسکونی و توسعه
  • خودکار و خود خدمت کارواش
  • Dealerships خودرو باز تنها با وقت قبلی
  • گلف ممکن است آماده سازی دوره های خود را برای فصل آینده, اما نه برای عموم
  • اسکله نیز ممکن است شروع به آماده سازی برای قایقرانی تفریحی فصل تعمیر و نگهداری قایق و شناور و قرار دادن قایق ها در آب, اما نه برای عموم. قایق و شناور باید امن به یک بارانداز در مارینا تا دسترسی عمومی مجاز است.

این خبر یک روز پس از دولت استانی منتشر شده یک لیست از بخش-دستورالعمل های خاص صنایع باید به دنبال به منظور بازگشایی شده است.

List of Ontario businesses that can reopen

دولت جدید دستورالعمل های ایمنی جهت ارائه به صنایع مختلف از جمله خرده فروشی, مراقبت های بهداشتی, تولید, گردشگری, خدمات رستوران و غذا و دفاتر و سایت های ساخت و ساز و حمل و نقل و خدمات حمل و نقل.

برتر پرده برداری از سه فاز طرح روز دوشنبه برای بازگشایی هفته بعد از خاموش کردن.این طرح لقب “چارچوبی برای بازگشایی استان ما” ایالات پارامترهای هر یک از “تدریجی و مرحله ای است.”

انتاریو افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دیوید ویلیامز خواسته شد که در مورد کسب و کار ممکن است باز بعد که او پاسخ داد که این تصمیم در نهایت با دولت نهفته است.

“این بستگی دارد به آنچه که دولت تصمیم می گیرد” ویلیامز گفت که روند بازگشایی کسب و کار است که یک “کار بزرگ است.”

بهداشت انتاریو گفته 421 موارد جدید COVID-19 و 39 مرگ و میر بیشتر.

جدید بیماران مبتلا به گزارش جمعه آوردن تعداد کل رمان coronavirus موارد در انتاریو به 16,608 از جمله 1,121 مرگ و میر و 10,825 بهبود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de