تورنتو — انتاریو برتر داگ فورد با اعلام وضعیت اضطراری به عنوان استان تلاش می کند به سرعت گسترش COVID-19.

فورد اعلام کرد در روز سه شنبه در کنار وزیر بهداشت کریستین الیوت, سرمایه گذاری, وزیر راد فیلیپس و انتاریو وکیل عمومی سیلویا جونز در پارک ملکه صبح روز سه شنبه.

“من اعلام وضعیت اضطراری در استان انتاریو” فورد گفت.

“این یک تصمیم ساخته شده است به آرامی. COVID-19 به منزله یک خطر عمده نسبت. ما takin این اندازه گیری از آنجا که ما باید پیشنهاد ما پشتیبانی کامل در هر قدرت ممکن است به ما کمک کند مراقبت های بهداشتی بخش مبارزه با گسترش COVID-19.”

فورد می گوید: منظور ممنوعیت وقایع عمومی از بیش از 50 نفر از جمله رژه حوادث و خدمات در اماکن عبادت تا 31 مارس است.

بلافاصله موثر این استان دستور داده است تا بسته از تمام امکانات داخلی ارائه برنامه های تفریح و سرگرمی تمام کتابخانه های عمومی, همه مدارس خصوصی تمام مجوز مهد کودک, تمام, تئاتر, سینما و سالن های کنسرت و تمام کافه ها و رستوران ها به جز به ارائه takeout مواد غذایی و تحویل.

فورد می گوید: این استان تعطیل و اکثر کسب و کار نمی تواند متاثر از سفارش. خدمات ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی ادامه خواهد داد به کار گیرند.

“اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار از جمله کسانی که حیاتی ترین به روز به روز زندگی را نمی خواهد تحت تاثیر این نظم است. خدمات ضروری و نیاز در دسترس خواهد بود” فورد گفت.

“در حال حاضر ما نیاز به انجام دونه ممکن است به سرعت گسترش COVID-19 به منظور جلوگیری از overwhemling ما heatlh مراقبت از سیستم است. ما باید فکر می کنم در مورد ما و فرزندان و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ. ما باید فکر می کنم در مورد eldery کسانی که با مسائل مربوط به سلامت و هر شخص دیگر در سراسر این استان است.”

“من می خواهم به اطمینان مردم انتاریو دولت با هر مرحله ممکن است برای پهن کردن منحنی. من می خواهم به اصرار آرام است. هیچ گران در امان خواهد بود برای حمایت از ساکنان انتاریو نیاز دارند.”

سی و دو مورد جدید از رمان coronavirus (COVID-19) تایید شد در انتاریو روز دوشنبه آوردن کل استانی به 177 از جمله پنج بازیافتهای.

وجود دارد بیش از 1,537 افراد در حال حاضر تحت بررسی برای ویروس. بیش از 8,460 مردم در انتاریو باید آزمایش منفی است.

تعداد کمی پایین از روز یکشنبه رکورد 42 موارد جدید در انتاریو است.

استان است که انتظار می رود به انتشار آن در شماره روز سه شنبه در ساعت 10:30 صبح

اکثریت بیماران گزارش شده به خود منزوی اما اطلاعات دیگر — از جمله سن خود را و چگونه آنها را آلوده شد — پراکنده است.

با فایل های از کانادا را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im