انتاریو تایید سه مورد جدید از COVID-19 در GTA آوردن مجموع تایید به 11

تورنتو — انتاریو افسر ارشد پزشکی بهداشت تایید کرده است سه مورد مثبت از COVID-19 ویروس شنبه, آوردن تعداد کل موارد در استان به 11.

در بیانیه ای که بعد از ظهر شنبه مقامات بهداشت اعلام کرد که تعداد موارد تایید شده در انتاریو افزایش یافته بود به 11 اگر چه اولین سه مورد حل و فصل شده است.

انتاریو افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دیوید ویلیامز اعلام می آید ساعت پس از استان هفتم و هشتم مورد از این ویروس گزارش شده در تورنتو است.

مقامات گزارش داده است که سه مورد جدید شامل 34 ساله زن با یک سفر سابقه به ایران ارائه شده که خودش را به یک بیمارستان در ریچموند هیل در روز پنج شنبه و دو بيمار ديگر ارائه شده که خود را در Lakeridge سلامت آژاکس و Pickering.

این بیانیه گفت که پس از 34 سال وارد در تورنتو شنبه York منطقه بهداشت عمومی در ارتباط با مکنزی بهداشت برای هماهنگ کردن یک زمان ورود برای بیمار است. او تا به حال شده است در قطر ایرویز پرواز QR 483 و QR 163, هوا, کانادا با پرواز AC 883.

“بیمار وارد مکنزی بهداشت با یک خشک, سرفه, آبریزش بینی و تنگی نفس و سردرد و قرار شد در برنامه/قطره/تماس با احتیاطی” انتاریو مقامات بهداشتی اعلام کرد.

“پایین با توجه به شدت علائم و وضعیت بیمار, بیمار بود در بیمارستان بستری. بیمار است که در انزوا در هر پروتکل جایی که او باقی مانده است.”

در بیانیه منتشر شده روز شنبه منطقه ای شهرداری نیویورک گفت: این زن تا به حال سوار رفتن اتوبوس #40 در Toronto Pearson International Airport Terminal 1 در حدود 3:55 بعد از ظهر

او سفر رو به مشرق و نشسته بر روی عرشه فوقانی اتوبوس با مقصد نهایی در ریچموند هیل مرکز ترمینال York, مقامات گفت.

دکتر کریم Kurji این منطقه نیویورک افسر پزشکی از سلامت صحبت کرد و به خبرنگاران در روز شنبه شب در اخبار همایش.

او گفت که مردم در نشستن پرواز به زن در کلاس کسب و کار بخش و کسانی که بر روی عرشه فوقانی اتوبوس شده اند ممکن است در معرض COVID019 و خواسته برای تماس با منطقه نیویورک بهداشت عمومی.

دو بیمار دیگر که او نیز آزمایش مثبت برای COVID-19, مراقبت پی در Lakeridge سلامت آژاکس و Pickering.

یکی از بیماران 51 سال بازگشت به تورنتو از ایران در فوریه 22, 2020, و شش روز بعد رفت و به یک آژاکس درمانگاه با علائم سرفه و بدن درد و لرز, مقامات گفت.

بیمار شد و در نهایت نقاب و جدا شده و در منطقه دورهام وزارت بهداشت تماس Lakeridge سلامت آژاکس و Pickering و هماهنگ یک زمان ورود برای بیمار است.

“بیمار وارد بیمارستان پوشیدن ماسک جایی که او مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19. او مرخص شد صفحه اصلی و قرار دادن خود در انزوا و در هر پروتکل جایی که او باقی می ماند” بیانیه ای گفت:.

این زن 69 ساله که تا به حال سرفه اما هیچ سفر اخیر تاریخ ایران نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.

مقامات بهداشت گفت: این مرد به همراه همسرش به آژاکس درمانگاه و Lakeridge سلامت آژاکس و Pickering, که در آن او همچنین نقاب و جدا شده است.

“او آزمایش COVID-19 و تخلیه خانه. او نیز قرار داده شده است در خود به انزوا جایی که او باقی می ماند” مقامات گفت.

مقامات بهداشت خاطر نشان کرد ساکنان در منطقه است که در این زمان ویروس در گردش به صورت محلی.

“با توجه به شرایط جهانی انتاریو به طور فعال با شهرستان و همکاران بهداشت به برنامه ریزی برای استفاده از پتانسیل های محلی گسترش” مقامات گفت.

“استان در ادامه به دقت نظارت بر این وضعیت و تشویق مردم به ماندن بگیرید به طور منظم بررسی اطلاعات معتبر از منابع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im