انتاریو تایید 42 مورد جدید از COVID-19 استان در مجموع می رسد 145

تورنتو — انتاریو دارای تایید 42 مورد جدید از COVID-19 هل دادن کل استانی به 145 از جمله پنج بیمارانی که بهبود یافته اند.

افزایش موارد پس از تایید مقامات 24 موارد جدید در این استان در روز شنبه.

روز یکشنبه به روز رسانی علائم بزرگترین واحد-روز پرش پس از انتاریو بهداشت عمومی آغاز شد و پیگیری این موارد است.

از 42 مورد جدید وجود دارد 14 در تورنتو پنج لایه و پنج در اتاوا سه در همیلتون در نیویورک منطقه دو در واترلو دو در دورهام دو در Simcoe Muskoka یکی در نیاگارا یکی در Haliburton Kawartha Pineridge دو در خاکستری بروس و یکی در پیتربورو. محل یک مورد ذکر شده است به عنوان “انتظار”.

اما یک مورد است که در حال حاضر رعایت عزت انزوا به غیر از یک بیمار از Simcoe Muskoka که در بیمارستان بستری شده است.

روش انتقال این ویروس ذکر شده است به عنوان “انتظار” برای اکثریت بیماران. به جز برای یک زن در 50s از نیاگارا منطقه که اخیرا در بازگشت از مصر دو نفر بودند که در یک سفر دریایی و دیگری که به تازگی از بازگشت به کانادا از اسپانیا و پرتغال

روز یکشنبه نیاگارا منطقه بهداشت عمومی و خدمات اورژانس گفت که بیمار است که در بازگشت از مصر است و دوره نقاهت را در خانه خود در انزوا.

“بیمار تعامل تنها با یک عضو خانواده در طول زمان او ممکن است مسری است و نه در معرض هر کسی در جامعه” آژانس در بیانیه ای گفت. تمام پروتکل ها به دنبال ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در نتيجه قرار گرفتن در معرض خود را و نه دیگر بیماران است.”

انتاریو بهداشت عمومی می گوید که 8,462 تست شده برای این ویروس تا کنون. آژانس در انتظار نتایج باقی مانده 1,316 آزمون.

شهردار تورنتو جان حزب محافظه وزن در بر توسعه در تعدادی از فیلم های ارسال شده به توییتر در یکشنبه, ساخت یک درخواست خاص برای صاحبان کسب و کار محلی و صاحبخانه.

“من درخواست کارفرمایان در حال حاضر به ارائه تضمین به کارکنان خود را که حداکثر اقامت تمدید خواهد شد به کارکنان خود را به نگه داشتن آنها را در کل به عنوان مثال در طول دو هفته های اضافی هنگامی که مدارس تعطیل هستند و کسانی که کارکنان ممکن است به از دست ندهید همین کار” حزب محافظه کار گفت: در یک صدای جیر جیر. “من نیز درخواست صاحبخانه برای ارائه مسکن به مستاجران. صحبت من در مورد خاص کسب و کار کوچک مستاجران بسیاری از آنها را دچار سختی و ممکن است نیاز به کمک فوق العاده ای در شرایط فوق العاده.”

حزب محافظه همچنین هشدار داد در برابر وحشت-خرید به عنوان ساکنان گله به فروشگاه های مواد غذایی برای انبار کردن کاغذ توالت و مواد غذایی کنسرو شده. نظرات خود را پس از دولت استانی با صدور بیانیه ای اطمینان ساکنان انتاریو “قوی” عرضه است.

“سلامت و رفاه مردم انتاریو است که دولت ما شماره یک اولویت” معاون نخست وزیر و وزیر بهداشت کریستین الیوت در انتشار اخبار گفت: صادر شنبه.

در یک توییت منتشر شده پنج شنبه, Elliott توصیه می شود هر کسی که ممکن است احساس “اضطراب” در مورد سلامت خود را به استفاده از انتاریو COVID-19 self-assessment tool قبل از بازدید از یک بیمارستان است.

فورد دولت در تهیه قوانین اضطراری

به عنوان تعدادی از موارد COVID-19 استان در ادامه به افزایش یک سخنگوی نخست وزیر داگ فورد تایید کرده است که او کارگردانی کرده است اعضای دولت خود را به “پیش نویس قانون است که به محافظت از زحمتکش ساکنان انتاریو و خانواده خود را.”

این قانون را “شامل جهت به کارفرمایان برای اطمینان از محافظت ترک و حذف نیاز برای کارکنان برای به دست آوردن بیمار یادداشت قبل از در نظر گرفتن زمان برای جداسازی یا قرنطینه و یا به ارائه مراقبت برای کسانی که در خود به انزوا و یا قرنطینه” با توجه به سخنگو.

استان است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در این موارد در انتاریو دوشنبه در ساعت 10:30 صبح

با فایل های از Chris Fox

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو