تورنتو — بهداشت انتاریو گفته اضافی 38 مرگ و میر مربوط به COVID-19 حالی که با اضافه کردن 514 مورد جدید از این ویروس در استان در رتبه دوم تعداد موارد گزارش شده در یک روز.

در حال حاضر وجود دارد 8,961 تایید موارد COVID-19 در انتاریو که شامل 423 مرگ و میر و 4,194 بهبود. نزدیک به 300 مورد بهبود در 24 ساعت گذشته به تنهایی.

با توجه به پنجشنبه اپیدمیولوژیک خلاصه یکی مرحوم بیمار بین سنین 20 و 39 یکی دیگر از 26 نفر که فوت شدند بین سنین 40 تا 59 130 مرحوم بیماران بین سنین 60 و 79 از 115 گزارش روز چهارشنبه. اضافی 266 بیمارانی که فوت شده 80 سال سن و یا بالاتر افزایش 19 از این تعداد گزارش روز چهارشنبه.

سالمندان خوابگاه و دراز مدت مراقبت از خانه ها شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19. همانطور که از صبح روز پنج شنبه در این استان می گوید که در حال حاضر وجود دارد 104 شیوع بیماری در چنین امکانات در سراسر انتاریو به نمایندگی از 162 مرگ و میر. داده ها نشان می دهد که 18 دراز مدت مراقبت از ساکنان درگذشت از دیروز.

روز چهارشنبه دولت انتاریو پرده برداری از طرح جدید برای مبارزه با COVID-19 در دراز مدت مراقبت از خانه از جمله سختگیرانه تر تست و غربالگری اقدامات در خانه رو به شیوع است. و همچنین دولت صادر اضطراری جهت است که محدودیت های دراز مدت مراقبت در منزل کارکنان به کار در تنها یک مرکز یک حرکت پرستاری طرفداران و NDP رهبر Andrea Horwath شده بود خواستار.

که سفارش می کند به اثر می آیند تا مارس 22 و تنها 14 روز از آن تاریخ که Horwath به نام غیر قابل قبول است.

“همه می دانستند مراقبت طولانی مدت در یک بحران” Horwath گفت. “و بنابراین در اینجا ما در حال حاضر در میان این بحران و نباید آن را یک هفته دیگر.”

وزیر مراقبت طولانی مدت دکتر Merrilee فولرتون در دفاع از اجرای اضطراری منظور در روز چهارشنبه گفت که تاخیر می دهد در دراز مدت مراقبت از خانه به اندازه کافی زمان برای آماده سازی.

انتاریو افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دیوید ویلیامز تکرار Fulleton نظر کرد و گفت که اجرای چنین دستوری “زمان طول می کشد.”

“از آنجا که شما باید برای مقابله با انواع قراردادها و مذاکرات و شما باید به مقابله با آن.”

این است که در حال توسعه داستان. بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de