تورنتو — سی و دو مورد جدید از رمان coronavirus (COVID-19) تایید شده است در انتاریو آوردن کل استانی به 177 از جمله پنج بازیافتهای.

وجود دارد بیش از 1,537 افراد در حال حاضر تحت بررسی برای ویروس. بیش از 8,460 مردم در انتاریو باید آزمایش منفی است.

تعداد کمی پایین از روز یکشنبه رکورد 42 موارد جدید در انتاریو است. بیماران جدید در گزارش امروز خود جدا اما اطلاعات دیگر — از جمله سن خود را و چگونه آنها را آلوده شد — پراکنده است.

جدید تایید موارد آمده تنها چند ساعت پس از اخبار CTV آموخته نخست وزیر جاستین ترودو را اعلام برخی پروازهای بین المللی را به جایگزین مونترال و تورنتو و کلگری یا ونکوور. او می رود به انتشار جزئیات این محدودیت های جدید در یک کنفرانس مطبوعاتی در 1 p. m. ET دوشنبه.

اولین مورد از COVID-19 در کانادا تایید شده در Jan. 25, 2020, بعد مرد به مسافرت از ووهان, چین, تست مثبت برای coronavirus. این ویروس در حال حاضر به بیش از 10 استان کشور با بیش از 300 مورد گزارش شده است.

شکایت بیش از Telehealth زمان انتظار

پس شکایت از مدت زمان طولانی انتظار برای Telehealth Ontario, خدمات, وزیر بهداشت کریستین الیوت می گوید: این استان است اضافه کردن بیشتر پرستاران به سیستم.

“فورا گسترش Telehealth منابع ما می تواند به طور قابل توجهی کاهش زمان آن طول می کشد برای ساکنان انتاریو برای دریافت اطلاعات آنها نیاز به ماندن بگیرید امن و سالم” الیوت در بیانیه ای گفت.

حدود 130 بیشتر پرستاران مستقر شده اند برای نشانه ارزیابی و ارجاع است. پزشکی از راه دور نیز در حال کار برای اضافه کردن بیشتر مصرف کارکنان به طوری که زمان انتظار کاهش می یابد برای مردم به تماس اولیه با یک نماینده.

این استان همچنین با کار در پرستاران ثبت نام شده’ Association of Ontario به گسترش پشتیبانی از با استفاده از آن 44,000 پرستار ثبت شده اعضای الیوت گفت.

انتاریو افسر ارشد پزشکی از سلامت می گوید مگر اینکه مردم باید علائم شدید و یا یک اورژانس پزشکی آنها باید در خانه بماند در حالی که انتظار برای یک Telehealth پاسخ.

“ما درک می کنیم که افراد مضطرب به دریافت مشاوره در مورد گام های بعدی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است به همین دلیل است که ظرفیت پزشکی از راه دور در حال پیشرفته” دکتر دیوید ویلیامز در بیانیه ای گفت.

الیوت نیز اعلام کرد که جوانان عدالت امکانات گفته شده را به حالت تعلیق تمام بازدیدکننده داشته است شخصی و داوطلبانه فعالیت است. همه “غیر ضروری” را برای کمک به جوانان در بازداشت و سامان دادن به جامعه در حال محدود شده است.

الیوت و خدمات اجتماعی وزیر تاد اسمیت گفت: تصویری-تماس هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خانواده به ماندن در تماس با جوانان در آن امکانات است.

وکلا هنوز هم قادر خواهد بود به بازدید از مشتریان خود را اما باید در نظر با استفاده از نهفته به جای وزرای گفت.

با فایل های از کانادا را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو